dowolna

Mieszkania w centrum Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

614 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

614 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Jagiellońskie,Kielce

419 000 zł50 m² 8 373,30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż duże, 4 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Osiedlu Jagiellońskim. Prezentujemy Państwu na sprzedaż 4 pokojowe, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Warszawska

Uroczysko,Kielce

1 350 zł28 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 18.11.2023r. Oferta na wyłączność - tylko U nas! na wynajem kawalerka, mieszkanie 28m2, urządzone pod klucz wraz Z agd I meblami! Odświeżone po ostatnim najemcy! stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielcza

Wielkopole,Kielce

319 000 zł37 m² 8 598 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu ksm ul. Spółdzielcza. Powierzchnia - 37,1m2 W mieszkaniu pralka, lodówka, zmywarka, kuchenka, kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Południowa

Jagiellońskie,Kielce

350 000 zł54 m² 6 509 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przytulne , zadbane mieszkanie zlokalizowane w zachodniej części miasta, w cichej spokojnej dzielnicy. Mieszkanie jest zlokalizowane przy ul. Południowej. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

1 650 zł36 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Centrum Kielc przy ul. Chęcińskiej usytuowane w bloku na 1 piętrze z 3. Na powierzchnię 36 m2 wchodzi: aneks kuchenny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Głęboczka,Kielce

480 000 zł53 m² 9 056,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zakupu tego urokliwego, przestronnego mieszkania dwupokojowego, które z pewnością spełni Twoje oczekiwania! To doskonała okazja, aby zamieszkać w komfortowym otoczeniu, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Centrum,Kielce

348 000 zł29 m² 11 889 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do wynajęcia apartament położony w centrum miasta, w eleganckim budynku o ciekawej architekturze. W sąsiedztwie rozległe tereny zielone, ścieżki rowerowe, korty tenisowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Centrum,Kielce

370 000 zł42 m² 8 851,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Idealne pod wynajem lub dla rodziny! Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Na Stoku,Kielce

699 000 zł77 m² 9 077,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż Przestronne mieszkanie 4 -pokojowe o powierzchni 77 m2 położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku w Kielcach osiedle Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wietrznia,Kielce

879 900 zł71 m² 12 454,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

W ofercie sprzedaży mieszkanie cztero -pokojowe o metrażu 70,65 m2 z tarasem wykończone pod klucz I gotowe do zamieszkania w jednym z nowych segmentów na wietrzni. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mała

Centrum,Kielce

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 100 m 2 , położone w centrum Kielc przy ulicy Małej zlokalizowane na 1 piętrze w 1-piętrowej kamienicy. Mieszkanie do remontu, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

1 700 zł44 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Homelia Nieruchomości przedstawia: do wynajęcia mieszkanie w Kielcach przy ul. Zagórskiej 9. Mieszkanie składa się z: - pokój I - z balkonem - pokój II - kuchnia - oddzielna, widna -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Romualda

Kielce,świętokrzyskie

725 000 zł56 m² 12 995,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja! Na sprzedaż wykończony pod klucz apartament na ostatnim piętrze VIII/VIII w nowej inwestycji u zbiegu ulic Romualda i Leszczyńskiej. To świetna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

527 800 zł64 m² 8 301,35 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

A1 Mieszkanie w stanie deweloperskim 63,58 m2. komunikacja 7,59 m2 garderoba 1,85 m2 łazienka 3,48 m2 salon+kuchnia 23,41 m2 sypialnia 12,81 m2 pokój 8,62 m2 garderoba 3,64 m2 wc 2,18 m2 Razem 63,58 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prosta

Centrum,Kielce

385 000 zł47 m² 8 191,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47m2 zlokalizowane na 3 piętrze w 4pietrowym bloku w samym centrum miasta na os.KSM Mieszkanie widne, słoneczne i ciepłe, okna PCV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Świętokrzyskie,Kielce

430 000 zł79 m² 5 443,04 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko u Nas w ofercie, przestronne, jasne mieszkanie o wielkości 79m2 znajdujące się na osiedlu Świętokrzyskim w Kielcach. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoje, - jasna kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opielińskiej

Czarnów,Kielce

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,6 m2 zlokalizowane przy ul. Marii Opielińskiej. Usytuowane jest na 3 piętrze w bloku. Na powierzchnię 48,6 m2 składają się: pokój z drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Targowa

Centrum,Kielce

580 000 zł79 m² 7 379,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o niepowtarzalnym rozkładzie wnętrza, posiadające 78,60m2 powierzchni, położone przy ul. Targowej 9 w Kielcach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konarskiego

Wielkopole,Kielce

359 000 zł53 m² 6 773,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż lub Zamianę 3 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią na 1 piętrze. Idealne pod wynajem lub dla rodziny! Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Centrum,Kielce

769 000 zł70 m² 10 985,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja! kupujący zwolniony Z pcc oszczędzasz 16 500zł nowe budownictwo Z 2022r. Przy silnicy! standard premium! parter Z tarasem! miejsce postojowe W garażu podziemnym!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

347 000 zł48 m² 7 305,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania w rewelacyjnej lokalizacji! Jeśli poszukujesz nieruchomości w centrum miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaszowska

Wielkopole,Kielce

730 000 zł66 m² 11 145 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: apartament w wysokim standardzie - nowe budownictwo, trzy pokoje w centrum miasta z garażem! Możliwość zamiany na dom z ewentualną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Wielkopole,Kielce

360 000 zł59 m² 6 101,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż Ciche i spokojne mieszkanie w świetnej lokalizacji Kielc! Z przyjemnością chciałam zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Kielce,świętokrzyskie

440 000 zł69 m² 6 376,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami w centrum miasta z parkingiem na pilota. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny, jasny salon - jasna umeblowana kuchnia z oknem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Kielce

429 000 zł48 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwu-P okojowe, dwustronne mieszkanie w ścisłym centrum o powierzchni około 48 m2. Mieszkanie usytuowane na III piętrze, z dwoma balkonami od strony wschodu i zachodu! obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Raciborskiego

Ślichowice,Kielce

2 200 zł38 m² 58,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na czwartym piętrze w 4 piętrowym Apartamentowcu, przy Ul. Raciborskiego w Kielcach. Na powierzchnię 38 m2 wchodzi: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Równa

Centrum,Kielce

189 000 zł16 m² 11 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Micro kawalerka w ścisłym centrum o powierzchni 16 m2. Mieszkanie usytuowane na III piętrze z widokiem na miejską archtekturę budynków. Mieszkanie jest w trakcie remontu! koniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Na Stoku,Kielce

1 800 zł68 m² 26,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe z duży balkonem 63 metry. Usytuowanie w Kielcach na Osiedlu Na Stoku 61. Ekspozycja wschód zachód, widne, spokojna okolica. Blisko centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Centrum,Kielce

205 000 zł27 m² 7 649,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka W centrum ul. Chęcińska 21 26,8m2 Opiekun oferty -> tel. Sprzedam mieszkanie , kawalerka 26,8m2, do remontu, 1 pokój oraz widna kuchnia. Blok po termomodernizacji! parking pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Wielkopole,Kielce

310 000 zł43 m² 7 209 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Centrum w Kielcach o powierzchni 43m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzi: - 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Kielce,świętokrzyskie

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem piękna 30m2 kawalerka urządzona pod klucz wraz Z agd I meblami na wymiar W nowym budownictwie Mieszkanie znajduje się bezpośrednio nad zalewem kieleckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

425 000 zł69 m² 6 159 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ulicy Paderewskiego w ścisłym centrum Lokal usytułowany na 4 piętrze w bloku po termomodernizacji, zabezpieczony domofonem i monitoringiem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Szydłówek,Kielce

253 000 zł30 m² 8 433,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Tylko u nas na sprzedaż piękne mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 30m2 zlokalizowane na 2piętrze w bloku na os. Szydłówek. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Centrum,Kielce

1 200 zł41 m² 28,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 41,47 m2, położone w centrum Kielc, przy ul. Złotej. Mieszkanie składa się z: 2 oddzielnych pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Jagiellońskie,Kielce

197 900 zł22 m² 8 995 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 22m2 na parterze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Jagiellońskie. W skład mieszkania wchodzi: - 1 pokój - widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wole od listopada 2023. Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie z 2020 roku położone w Centrum Kielc przy ul. Okrzei. Na powierzchnię 48 m 2 składa się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prosta

Kielce,świętokrzyskie

385 000 zł47 m² 8 191 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku w centrum Kielc z balkonem. W skład mieszkania wchodzą: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

480 000 zł43 m² 11 065 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Domaniówka w centrum Miasta. W naszej ofercie sprzedaży przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapolskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

545 000 zł54 m² 10 093 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy Państwu przytulne mieszkanie na Słonecznym Wzgórzu. Nieruchomość 2 pokojowa z pełnym wyposażeniem. Bardzo dobry widok na panoramę miasta. Na powierzchnię 54m2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Baranówek,Kielce

650 000 zł62 m² 10 484 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2 zlokalizowane na parterze w 2 piętrowym szeregowcu przy ul. Hetmana Jana Karola Chodkiewicza. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaczmarka

Centrum,Kielce

360 000 zł54 m² 6 623,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! rezerwacja! Oferuję do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,35 m2 na pierwszym piętrze w bloku z windą, położne przy ul. Biskupa Czesława Kaczmarka.