dowolna

Mieszkania Kielce – oferty mieszkań

1 105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 105 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Wielkopole,Kielce

271 000 zł34 m² 7 970,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M Przedstawia ofertę Sprzedaży lub Zamiany Mieszkania 2 Pokojowego na ksm. Mieszkanie o powierzchni 34 m2 zlokalizowane przy ul. Zagorskiej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe w dobrym stanie umeblowane kuchnia lazienka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Kielce

468 000 zł43 m² 10 985,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Posiadam w ofercie do sprzedaży przytulne, komfortowo urządzone mieszkanie o pow. 42,6 m2, usytuowane w kameralnym trzypiętrowym budynku z windą, zlokalizowanym w Centrum Kielc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kielce

Centrum,Kielce

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 38m2 na drugim piętrze w 3 piętrowy bloku z 2005 roku. Mieszkanie znajduje się w Centrum. W skład 38m2 mieszkania wchodzi: - 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

450 000 zł58 m² 7 702,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: mieszkanie z ogromnym potencjałem! Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycję na wynajem! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lecha

Czarnów,Kielce

199 000 zł23 m² 8 652 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 23m2 ul Lecha os Czarnów w skład którego wchodzi - 1 duży widny pokój - widna kuchnia - przedpokój -łazienka po kapitalnym remoncie z prysznicem i wc -przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Centrum,Kielce

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 50m2 mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku w centrum W skład mieszkania wchodzą: - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Centrum,Kielce

1 600 zł71 m² 22,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71 mkw. Składa się ono z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki oraz wc. Mieszkanie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Wielkopole,Kielce

349 000 zł42 m² 8 369 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Cena 349 000tys. złotych do negocjacji! Prezentuje bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 41,7m2. Jest ono po generalnym remoncie i znajduje się na osiedlu ksm. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Starodomaszowska

Centrum,Kielce

520 000 zł58 m² 9 012 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 2 pokojowe Z widokiem na panoramę miasta 57,69m2 Doskonała lokalizacja dla Rodziny lub dla inwestora pod wynajem! Prezentuje Państwu bardzo komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

6 000 zł140 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 146 mkw położony na V piętrze w V piętrowym, nowym budynku. Budynek usługowo - mieszkalny w ścisłym centrum miasta. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Świętokrzyskie,Kielce

359 000 zł33 m² 10 797 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę po generalnym remoncie gotową do zamieszkania o powierzchni 33,25m2. Cena 359 000zł do negocjacji! Nieruchomość położona jest w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Seminaryjska

Kochanowskiego,Kielce

288 000 zł47 m² 6 127,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m2, które znajduje się w urokliwej kamienicy na rogu ulic Seminaryjskiej i Słowackiego. Ta lokalizacja jest niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosenna

Sady,Kielce

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie na Sadach. Najlepsza lokalizacja pod wynajem! Oferujemy Państwu na wynajem dostępne od zaraz atrakcyjne 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Barwinek,Kielce

259 000 zł35 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko w biurze Twoje M wyjątkowe mieszkanie w malowniczej okolicy! Zadbane mieszkanie na osiedlu Barwinek w Kielcach do wejścia od już :-) Prezentowane mieszkanie 1 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Świętokrzyskie,Kielce

465 000 zł50 m² 9 329,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży lub Zamiany Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią , po Generalnym Remoncie. Doskonała lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczyńska

Świętokrzyskie,Kielce

669 000 zł79 m² 8 468,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja! oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate oferuje na sprzedaż: piękne, nowoczesne i funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. 1 Maja

Kielce,świętokrzyskie

1 700 zł28 m² 61,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w budynku In City przy ul. 1 maja 62 Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki z wc i przedpokoju. Dodatkową powierzchnię stanowi taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malików

Malikowo,Kielce

335 000 zł56 m² 6 036 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Niby mieszkanie a czujesz się jak w domu z ogródkiem :) Mieszkanie tzw. bezczynszowe usytuowane w budynku w Kielcach Malików. Mieszkanie w pełni wykończone, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prosta

Kielce,świętokrzyskie

315 000 zł50 m² 6 262,43 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie prezentuję Państwu Mieszkanie o pow. 50,3 m2 z bardzo dużym potencjałem. Co prawda mieszkanie wymaga generalnego remontu niemniej jednak podczas własnej aranżacji można je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Sady,Kielce

390 000 zł60 m² 6 544,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59,59m2 usytuowane na 1 pietrze w bloku 4 piętrowym na os.Sady , na przeciwko Galerii Korona. Bardzo dobra lokalizacja! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

1 190 zł22 m² 54,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Jagiellońśkiej 35 *powierzchnia 22 m2 *ogrzewanie miejskie *4 piętro *piwnica *przy bloku ogólnodostępny parking *w pobliżu: liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kielce

Barwinek,Kielce

269 000 zł35 m² 7 686 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania kawalerka 35m2 osiedle Barwinek. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. . Mieszkanie ciepłe, słoneczne, ekspozycja okien wschód-zachód. Blok po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górna

Centrum,Kielce

1 600 zł35 m² 46 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowy, luksusowy, jednopoziomowy , nowoczesny apartament zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Apartament usytuowany przy ulicy Górnej , w eleganckim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł91 m² 6 582,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferta tylko dostępna w biurze twojem Oferujemy na sprzedaż mieszkanie - 91 m2 w Centrum Kielc do własnej aranżacji Cena - tylko : 599 000 pln! (do negocjacji) Opis: prezentujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze, przy ul. Jagiellońskiej w Kielcach. Na powierzchnię 46 m2 składa się: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Źródłowa

Wielkopole,Kielce

299 000 zł49 m² 6 065 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Źródłowej na osiedlu ksm Lokal ciepły i słoneczny z ekspozycją na południe ( kuchnia i sypialnia), zachód (salon). Na powierzchnię 49,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kielce

Świętokrzyskie,Kielce

430 000 zł42 m² 10 252,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m2 wraz z komórką lokatorską 3m2 położone w Kielcach na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Szydłówek,Kielce

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność - tylko U nas! na wynajem mieszkanie 3 pokojowe, 52m2 mieszkanie urządzone pod klucz wraz Z agd I meblami na wymiar! standard premium! stan pod klucz - umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Bocianek,Kielce

355 000 zł48 m² 7 426,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Sprzedaży Mieszkania 2 pokojowego na Osiedlu Bocianek! Idealna lokalizacja dla rodziny oraz inwestycyjnie - blisko Galerii Echo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Konopnickiej

Bocianek,Kielce

525 000 zł63 m² 8 373,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam do sprzedaży słoneczne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62,70 m 2 (użytkowej 59,10 m 2 ), usytuowane na wysokim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strycharska

Herby,Kielce

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie pierwszym piętrze, przy ulicy Strycharskiej w Kielcach. Na powierzchnię 50 m2 składa się: salon z wyjściem na duży balkon, sypialnia, oddzielna, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Solna

Centrum,Kielce

2 500 zł54 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia luksusowy apartament. Apartament położony w ścisłym centrum miasta, w eleganckim apartamentowcu Promenada Solna. Budynek wybudowany w 2013 roku. z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Domaszowska

Kielce,świętokrzyskie

730 000 zł65 m² 11 230,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie to zostało kompletnie wykończone i jest gotowe do zamieszkania. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów i elementów gwarantuje trwałość oraz estetyczny wygląd wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zapolskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

4 000 zł115 m² 35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia ekskluzywne , wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w pobliżu centrum miasta. Mieszkanie usytuowane na reprezentacyjnym , kameralnym osiedlu przy ulicy Zapolskiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raciborskiego

Ślichowice,Kielce

519 000 zł63 m² 8 186 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Ślichowice w Kielcach o powierzchni 63m2. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Szajnowicza-Iwanowa

Ślichowice,Kielce

560 000 zł48 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w odległości do 10min od centrum i zarazem na uboczu osiedla gdzie jest dużo zieleni, cisza i spokój to jest to oferta dla Ciebie. Mieszkanie znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Południowa

Jagiellońskie,Kielce

337 000 zł39 m² 8 641,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Witam. Na sprzedaż posiadam mieszkanie usytuowane na ul.Południowej w Kielcach, znajdujące się na osiedlu Jagiellońskim. Mieszkanie bardzo przestrzenne, o wysokości 310 cm i idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Szajnowicza-Iwanowa

Ślichowice II,Kielce

1 800 zł36 m² 51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia luksusowe, nowe mieszkanie studio zlokalizowane w zachodniej części miasta, w cichej spokojnej dzielnicy , na osiedlu Grabina. W pobliżu rozległe, zielone tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

409 000 zł50 m² 8 154 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Nowoczesne i solidnie wykończone, bardzo jasne mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Kielc na Os. Na Stoku W metraż 50,16m2 wchodzi: -duży przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kielce

Wielkopole,Kielce

437 000 zł46 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 46m2 mieszkanie znajdujące się na 6 piętrze w 8 piętrowym bloku w centrum W skład mieszkania wchodzą: - widna kuchnia.