Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Jagiellońska, Czarnów, Kielce, świętokrzyskie

  • 389 000 zł
  • 40 m²
  • 9 725 zł/m²

Zdjęcie

Patryk Skowron

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Jagiellońska, Czarnów, Kielce, świętokrzyskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

389 000 zł

40 m²

9 725 zł/m²

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Zaktualizowane: 15 maja 2026

389 000 zł 40 m² 9 725 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1970
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1970

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 389 000 zł (9 725 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: czerwiec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 40 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 800 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: tak

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wyobraź sobie poranną kawę z widokiem na zadbany, pełen zieleni ogród w miejscu, które daje spokój i poczucie prywatności każdego dnia.

Na sprzedaż zadbane mieszkanie o powierzchni 40 m², położone na parterze kameralnego, ogrodzonego bloku w świetnie skomunikowanej części Kielc (wjazd od ul. Lecha). (...)

Agent

Patryk Skowron

570 735...

570 735 217

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

570 735...

570 735 217

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość