Apartament, al. Solidarności

Solidarności, Kielce, świętokrzyskie

  • 739 800 zł
  • 54 m²
  • 13 700 zł/m²

Zdjęcie

Sylwia Barchan

Skontaktuj się

Apartament, al. Solidarności

Solidarności, Kielce, świętokrzyskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

739 800 zł

54 m²

13 700 zł/m²

Apartament, al. Solidarności

Zaktualizowane: 13 maja 2026

739 800 zł 54 m² 13 700 zł/m²

Piętro:
6/10
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

6/10

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 739 800 zł (13 700 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Kielcach)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 54 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 6/10, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 500 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż elegancki apartament wykończony pod klucz gotowy do zamieszkania!
Dzielnica Kielczanka

Apartament o powierzchni 54 m składa się z
przestronnego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na taras,
dwóch sypialni w tym jednej w pełni wyposażonej w meble oraz łóżko małżeńskie
funkcjonalnego korytarza z zabudową szaf oraz
łazienki z WC.

Oferujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 54 m, położony na 6. (...)

Agent

Sylwia Barchan

573 882...

573 882 334

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

573 882...

573 882 334

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.