Mieszkanie, ul. Massalskiego

Massalskiego, Ślichowice, Kielce, świętokrzyskie

  • 775 000 zł
  • 81,50 m²
  • 9 509,20 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Chałat

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Massalskiego

Massalskiego, Ślichowice, Kielce, świętokrzyskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

775 000 zł

81,50 m²

9 509,20 zł/m²

Mieszkanie, ul. Massalskiego

Zaktualizowane: 14 maja 2026

775 000 zł 81,50 m² 9 509,20 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2002
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2002

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 775 000 zł (9 509,20 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 81,50 m², 3 pokoje; stan: bardzo dobry
  •   okna: drewniane
  • Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 2002
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, dwustronne, dwupoziomowe
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 81,50 m², położone na 3 piętrze kameralnego budynku z cegły przy ul. Massalskiego na cenionym osiedlu Ślichowice w Kielcach.

To nieruchomość z charakterem, która już od pierwszego wejścia daje poczucie prawdziwego domu. Jasne, dwustronne wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o wygodnym, rodzinnym życiu. (...)

Agent

Magdalena Chałat

784 332...

784 332 743

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Magdalena Chałat

784 332...

784 332 743

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości