Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie Kielce

Kielce, świętokrzyskie

  • 899 000 zł
  • 91,15 m²
  • 9 862,86 zł/m²

Mieszkanie Kielce

Kielce, świętokrzyskie

zaktualizowane:
11 marca 2026

899 000 zł

91,15 m²

9 862,86 zł/m²

Mieszkanie Kielce

Zaktualizowane: 11 marca 2026

899 000 zł 91,15 m² 9 862,86 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2021
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2021

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 899 000 zł (9 862,86 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 91,15 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2021
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 800 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: ogrzewanie: gazowe, własne, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: tak

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

ABSOLUTNA NOWOŚĆ na rynku gotowe do zamieszkania OD RĘKI!

MOŻLIWOŚĆ ZAMIANY NA MNIEJSZE MIESZKANIE W KIELCACH!

Taras aż 13m2!

PIĘKNE PRZESTRONNE - DWUPOZIOMOWE!

WIDOK NA ZAMEK W CHĘCINACH!

CISZA I SPOKÓJ!

Biuro Nieruchomości OAKESTATE ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. (...)

Kontakt

Agent

Agata Domagała

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agata Domagała