Mieszkanie
Orzeszkowej, Świętokrzyskie, Kielce, świętokrzyskie
- 500 000 zł
- 64 m²
- 7 812,50 zł/m²
Monika Żurek
Skontaktuj się
Mieszkanie
Orzeszkowej, Świętokrzyskie, Kielce, świętokrzyskie
zaktualizowane:
30 kwietnia 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 30 kwietnia 2026
500 000 zł 64 m² 7 812,50 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
7/11
3
1982
parking strzeżony w pobliżu
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
7/11Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1982Miejsce parkingowe:
parking strzeżony w pobliżuStan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 500 000 zł (7 812,50 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: kwiecień 2026
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 64 m², 3 pokoje (np. dla studenta), 1 łazienka; stan: do remontu
- okna: drewniane, stare
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1982
- technika budowy: wielka płyta
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 7/11, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 400 zł
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: oddzielne WC
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking strzeżony w pobliżu, parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: WARSO Nieruchomości, zaktualizowane: 30.04.2026
- numer ogłoszenia: 384/6523/OMS
Lokalizacja
- Adres: Orzeszkowej, Świętokrzyskie, Kielce, świętokrzyskie
Opis nieruchomości
Opis Mieszkania
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, Kielce ul. Orzeszkowej 44
Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na 7. piętrze w 11-piętrowym budynku z lat 80., który przeszedł remont. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej dzielnicy Kielc, idealnej do życia.
NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJACEGO.
BRAK KW- MOŻNA ZAŁOŻYĆ- BRAK PRZECIWSKAZAŃ. (...)