Mieszkanie, ul. Malskiej

Malskiej, Kielce, świętokrzyskie

  • 441 000 zł
  • 59,70 m²
  • 7 386,93 zł/m²

Zdjęcie

Edyta Kołomańska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Malskiej

Malskiej, Kielce, świętokrzyskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

441 000 zł

59,70 m²

7 386,93 zł/m²

Mieszkanie, ul. Malskiej

Zaktualizowane: 20 maja 2026

441 000 zł 59,70 m² 7 386,93 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1970
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1970

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 441 000 zł (7 386,93 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 59,70 m², 3 pokoje; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 780 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Kielce, ul. Florentyny Malskiej 4
3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Słonecznym Wzgórzu świetny rozkład,
2. piętro, blisko centrum Kielc

Szukasz mieszkania w lokalizacji, która naprawdę ułatwia codzienne życie?
A może inwestycji pod wynajem, która ma dobrą komunikację, bliskość uczelni i pełną infrastrukturę w zasięgu ręki?

To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,7 m² przy ul. (...)

Agent

Edyta Kołomańska

667 701...

667 701 300

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Edyta Kołomańska

667 701...

667 701 300

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość