dowolna

Nowe mieszkania Kielce

177 ogłoszeń

177 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Andersa

Ostra Górka,Kielce

859 000 zł72 m² 11 982,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,69 m2 zlokalizowane na terenie nowoczesnego osiedla Bella Vista. Mieszkanie wykończone w standardzie premium, gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Szajnowicza-Iwanowa

Ślichowice,Kielce

871 740 zł75 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeśli zainteresował Państwa tytuł ogłoszenia to z pewnością macie pilną potrzebę powiększenia swojego gniazdka o co najmniej jeden pokój, oraz szukacie w Kielcach mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

900 000 zł64 m² 14 146,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas wymarzone miejsce na twoje mieszkanie premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 63,62 m , wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

427 996 zł44 m² 9 785 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne mieszkanie w nowej inwestycji w okolicach ulicy Radomskiej, oferujące piękny widok na Góry Świętokrzyskie z balkonu. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

470 000 zł48 m² 9 736,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do obejrzenia przestronnego i nowoczesnego mieszkania o powierzchni 48,27 m . Lokal znajduje się w stanie deweloperskim, co daje przyszłemu właścicielowi pełną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żółkiewskiego

Baranówek,Kielce

839 250 zł67 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zachęcam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania, o powierzchni 67m2. Lokal mieszkalny znajduję się na osiedlu Baranówek. Jest to zaciszne osiedle, głównie zabudowane domkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

415 250 zł33 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Promocja! Skorzystaj z wyjątkowej promocji Mikołajkowej > rabat 500 zł /M2 od ceny oferowanej Mieszkanie B41 - Komunikacja 5,85 m2 - Salon + Aneks 21,83 m2 - Łazienka 5,54 m2 Razem : 33,22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radomska

Świętokrzyskie,Kielce

297 255 zł30 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga - cena na poziomie mieszkania używanego, na rynku wtórym, w stanie do remontu! Mieszkanie bardzo "widne", narożne, dwustronna ekspozycja, południowo - wschodnia! Mieszkanie dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

279 000 zł25 m² 11 032 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska brak podatku pcc Mieszkanie składa się - Komunikacja - Salon z aneksem kuchennym - Łazienka z wc razem : 25,29 m2 Dodatkowo : - Balkon i ogródek Szczegółowe parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kochanowskiego,Kielce

619 000 zł47 m² 13 170,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie 46,24m2 w inwestycji parkowe wzgórze na Bocianku przy ul. Warszawskiej. Rok budowy 2024r. Brak podatku pcc! - oszczędność ponad 12.000zł! MIESZKANIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

469 700 zł44 m² 10 699,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska brak podatku pcc M18 Prezentujemy do sprzedania 44 metrowy apartament, zlokalizowany w bliskiej odległości od kieleckiego Zalewu, na osiedlu Uroczysko. Inwestycja składać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

669 900 zł71 m² 9 431,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rok budowy: 2024 Winda: nie Rodzaj zabudowy: szeregowiec Materiał budynku: cegła Bezpieczeństwo: teren zamknięty Zabezpieczenia: domofon / wideofon Media: telewizja kablowa, internet, telefon - Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

629 900 zł130 m² 4 845,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska brak podatku pcc Piękne dwupoziomowe mieszkanie z 2 balkonami, prywatną klatką schodową oraz miejscem postojowym! Na sprzedaż oferujemy jedno z sześciu mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miła

Kielce,świętokrzyskie

738 500 zł70 m² 10 496 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe do wykończenia: - nowoczesny i przestronny Apartament 70,36 m2 z tarasem ok 15 m2, stan deweloperski; - wyposażony w ogrzewanie podłogowe i klimatyzację, drzwi antywłamaniowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

549 888 zł47 m² 11 699,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjne, nowe mieszkanie w inwestycji z 2025 r., położone na nowym osiedlu w sąsiedztwie Decathlonu z szybkim dojazdem do centrum i tras wylotowych z miasta. Lokal gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Triasowa

Ślichowice,Kielce

420 160 zł40 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Ślichowice, kielce Wyobraź sobie poranek, kiedy otwierasz drzwi balkonowe, a promienie południowego słońca wypełniają Twój salon ciepłem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Andersa

Kielce,świętokrzyskie

1 650 000 zł85 m² 19 393,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości na żywo! Ula tel.: Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kujawska

Wielkopole,Kielce

472 000 zł46 m² 10 328,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa oferta! stan deweloperski premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul. Kujawskiej na osiedlu ksm w Kielcach. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wietrznia,Kielce

859 000 zł72 m² 11 982,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy Apartament wykończony pod klucz w standardzie premium. Mam przyjemność zaprezentować państwu piękny apartament w nowopowstałej inwestycji Bella Vista przy ulicy gen. W. Andersa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wydryńska

Nowy Folwark,Kielce

999 000 zł114 m² 8 763,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

*** tylko W naszym biurze *** brak podatku pcc 2% - oszczędność ok 20k zł Na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim, znajdujący się na 1 piętrze kameralnego budynku zaledwie z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ostra Górka,Kielce

859 000 zł72 m² 11 982,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc oszczędzasz ponad 18 000 zł! nowość na rynku gotowe do zamieszkania od zaraz! Mieszkanie świeżo po wykończeniu nigdy niezamieszkane! parter Z tarasem I ogródkiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kochanowskiego,Kielce

619 000 zł47 m² 13 170,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Kielce

Na Stoku,Kielce

314 000 zł26 m² 11 966,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż lub zamianę 1 pokojowy apartament Idealne rozwiązanie na pierwsze mieszkanie lub pod inwestycję Główne atuty mieszkania: - ostatnia kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bocianek,Kielce

619 000 zł47 m² 13 260,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie z ogródkiem - ul. Warszawska, parkowe Wzgórze - 46,68 m Szukasz komfortowego, nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Mamy coś idealnego dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górna

Kielce,świętokrzyskie

756 000 zł72 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W sprzedaży posiadamy mieszkanie - Wykończone pod klucz - w nowym bloku z 2023 roku zlokalizowanym przy ulicy Górnej 22 Brak podatku pcc 2% Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Andersa

Pod Telegrafem,Kielce

799 000 zł67 m² 11 865,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Mieszkanie w Apartamentowcu 3 pokojowe na 2 piętrze w bloku z 2024 roku blisko stoku narciarskiego Pod Telegrafem. Idealne mieszkanie dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Warszawska

Szydłówek,Kielce

619 000 zł47 m² 13 260,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Okazja! Funkcjonalne, świetnie skomunikowane mieszkanie w nowym Apartamentowcu. Kupujący nie płaci podatku pcc! Do sprzedaży uroczy apartament o doskonałym nasłonecznieniu o pow. 46,68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radomska

Świętokrzyskie,Kielce

297 642 zł30 m² 9 988 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

559 899 zł47 m² 11 912,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

427 559 zł44 m² 9 775 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne mieszkanie w nowej inwestycji w okolicach ulicy Radomskiej. Z balkonu rozciąga się piękny widok na góry świętokrzyskie! Mieszkanie o ogromnym potencjale inwestycyjnym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

619 000 zł46 m² 13 386,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Mieszkanie w Apartamentowcu 2 pokojowe z ogródkiem na parterze w bloku z 2024 roku. Idealne mieszkanie dla pary lub pod inwestycje. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kujawska

Zagórska Północ,Kielce

495 000 zł47 m² 10 443 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.4 m2 usytuowane na wysokim parterze nowoczesnego apartamentowca Willa Zofia. Układ: - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karskiego

Pod Telegrafem,Kielce

665 400 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 55 mkw. Lokal znajduję się tylko w ofercie naszego biura nieruchomości. Mieszkanie w pięknej lokalizacji Kielc na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karskiego

Pod Telegrafem,Kielce

665 640 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 55mkw. Lokal znajduję się tylko w ofercie naszego biura nieruchomości. Mieszkanie w pięknej lokalizacji Kielc na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karskiego

Pod Telegrafem,Kielce

740 040 zł62 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania o wielkości 62mkw. Lokal dostępny tylko w naszym biurze nieruchomości. Mieszkanie w pięknej lokalizacji Kielc na osiedlu Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

595 000 zł54 m² 10 967,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Mieszkanie w Apartamentowcu 3 pokojowe z balkonem na 6 piętrze w bloku z 2024 roku. Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycje. Na.