dowolna

Nowe mieszkania Kielce

177 ogłoszeń

177 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Szajnowicza-Iwanowa

Ślichowice,Kielce

560 000 zł48 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w odległości do 10min od centrum i zarazem na uboczu osiedla gdzie jest dużo zieleni, cisza i spokój to jest to oferta dla Ciebie. Mieszkanie znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kielce

Wielkopole,Kielce

437 000 zł46 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 46m2 mieszkanie znajdujące się na 6 piętrze w 8 piętrowym bloku w centrum W skład mieszkania wchodzą: - widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kielce,świętokrzyskie

600 000 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Brak podatku pcc - oszczędność 12.000zł! Sprzedam apartament WYPOSAŻONY I URZĄDZONY POD KLUCZ W STANDARDZIE PREMIUM w bloku z 2023r. Najlepsza lokalizacja W mieście!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

505 992 zł58 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

B45 > piętro V > 58,16 M2 > wschód > balkon 5,95 M2 > 505 992zł > 3 pokoje Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Rzut mieszkania z parametrami w kolekcji zdjęć. - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Baranówek,Kielce

1 199 000 zł93 m² 12 892,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament W nowej inwestycji Z widokiem na las I tereny zielone! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93 m2 z czterema obszernymi tarasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ślichowice,Kielce

579 000 zł48 m² 12 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

299 900 zł32 m² 9 508,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnie wolne mieszkania! dwa pokoje w stanie deweloperskim w nowej iwestycji niedaleko centrum miasta , na nowym kieleckim osiedlu od strony ul. Kolberga. Powierzchnia mieszkania to 31,54 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Solidarności

Kochanowskiego,Kielce

775 400 zł83 m² 9 299,59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne osiedle powstające przy Alej Solidarności oraz ul. Górnej składające się z 5 budynków 10 piętrowych, budowane etapami Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 83,38 m2 Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Szajnowicza-Iwanowa

Ślichowice,Kielce

600 000 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wietrznia,Kielce

879 900 zł71 m² 12 454,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

W ofercie sprzedaży mieszkanie cztero -pokojowe o metrażu 70,65 m2 z tarasem wykończone pod klucz I gotowe do zamieszkania w jednym z nowych segmentów na wietrzni. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Romualda

Kielce,świętokrzyskie

725 000 zł56 m² 12 995,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja! Na sprzedaż wykończony pod klucz apartament na ostatnim piętrze VIII/VIII w nowej inwestycji u zbiegu ulic Romualda i Leszczyńskiej. To świetna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

527 800 zł64 m² 8 301,35 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

A1 Mieszkanie w stanie deweloperskim 63,58 m2. komunikacja 7,59 m2 garderoba 1,85 m2 łazienka 3,48 m2 salon+kuchnia 23,41 m2 sypialnia 12,81 m2 pokój 8,62 m2 garderoba 3,64 m2 wc 2,18 m2 Razem 63,58 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Centrum,Kielce

769 000 zł70 m² 10 985,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja! kupujący zwolniony Z pcc oszczędzasz 16 500zł nowe budownictwo Z 2022r. Przy silnicy! standard premium! parter Z tarasem! miejsce postojowe W garażu podziemnym!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł49 m² 12 315 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

>rezerwacja< ** tylko W naszym biurze ** W sprzedaży posiadamy świeżo wykończone mieszkanie w nowoczesnym stylu w nowym bloku z 2023 roku zlokalizowanym przy ulicy Górnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

613 000 zł47 m² 12 992,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja! Sprzedam apartament wyposażony I urządzony pod klucz W standardzie premium w bloku z 2023r. Najlepsza lokalizacja W mieście! wyposażone wraz Z agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

383 100 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 38 m2 znajduje się w nowoczesnym czterokondygnacyjnym budynku, który jest częścią prestiżowej inwestycji "bulwar klonowa". Cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

549 000 zł86 m² 6 383,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kup mieszkanie w pięknej lokalizacji i ciesz się każdym dniem! 16 luksusowych mieszkań położonych w kameralnym, ogrodzonym osiedlu przy wschodniej granicy Kielc w Woli Kopcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrzei

Głęboczka,Kielce

769 000 zł70 m² 11 064,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

W ofercie sprzedaży posiadamy ustawne mieszkanie 69.5m2 zlokalizowane na parterze w budynku 4piętrowym - inwestycja ACTIVE HOME BRAK PODATKU PCC 2% - oszczędność ok 13 000zł Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

545 000 zł86 m² 6 337,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

420 000 zł50 m² 8 316,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Witam, przedstawiam Państwu do sprzedania bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe (z możliwością przerobienia na 3 pokoje)znajdujące się w spokojnej dzielnicy Kielc. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Solidarności

Kochanowskiego,Kielce

522 800 zł57 m² 9 199,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne osiedle powstające przy Alej Solidarności oraz ul. Górnej składające się z 5 budynków 10 piętrowych, budowane etapami Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 56,83 m2 Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kochanowskiego,Kielce

374 000 zł36 m² 10 305,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam kawalerkę w nowym apartamentowcu kielczanka :) najlepsza lokalizacja W mieście! stan deweloperski! idealna inwestycja na wynajem! balkon aż 8m2! Usytuowanie mieszkania od cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

789 000 zł67 m² 11 776 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe 67m2, usytuowane na 3 piętrze w 5 piętrowym apartamentowcu przy ulicy Warszawskiej (os. Bocianek). W mieszkaniu jest: -3 pokoje -aneks -łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piekoszowska

Ślichowice,Kielce

283 000 zł30 m² 9 480,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż lub Zamianę 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w stanie deweloperskim. Doskonała Oferta pod Inwestycję! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

579 000 zł62 m² 9 338,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż świeżo oddane mieszkanie z ogródkiem przy ul. Klonowej nad zalewem Kieleckim. Stan deweloperski, bez podatku pcc. Jako pierwsza inwestycja w Kielcach, budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kochanowskiego

Kochanowskiego,Kielce

999 000 zł84 m² 11 885,80 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 4 pokojowy apartament z dużym tarasem w prestiżowej lokalizacji. Prezentujemy Państwu na sprzedaż luksusowy 4 pokojowy apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kochanowskiego

Kochanowskiego,Kielce

1 215 680 zł105 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 4 pokojowy apartament z dużym balkonem w prestiżowej lokalizacji. Prezentujemy Państwu na sprzedaż luksusowy 4 pokojowy apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piekoszowska

Ślichowice,Kielce

339 000 zł39 m² 8 586,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z dwoma dużymi balkonami w stanie deweloperskim. Doskonała Oferta pod Inwestycję! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

398 000 zł38 m² 10 388,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W sprzedaży posiadamy dwa identyczne 2pokojowe mieszkania zlokalizowane na 1szym oraz 2gim piętrze w budynku 3piętrowym - brak podatku pcc 2% - oszczędność niecałe 7tyś - Inwestycje Klonowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lecha

Czarnów,Kielce

439 000 zł38 m² 11 552,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: 2 pokoje w bloku z 2023 roku, blisko centrum! Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycje na wynajem! Oferujemy mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

642 700 zł68 m² 9 498,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy do sprzedania mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu, zlokalizowane w pobliżu bardzo zielonych terenów, kilka minut drogi od kieleckiego zalewu. Mieszkanie ma okna usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Karczówka,Kielce

455 000 zł51 m² 8 995,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas W ofercie unikalne mieszkanie o powierzchni niemalże 51m2 z widokiem na Karczówkę. Nasza nieruchomość znajduję się na starannie zaprojektowanym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bernardyńska

Karczówka,Kielce

455 000 zł51 m² 8 995,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

495 000 zł76 m² 6 513,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Uroczysko

Uroczysko,Kielce

395 000 zł38 m² 10 260 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,31m2 znajdujące się na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku osiedle Nowa Klonowa. Stan deweloperski 38,31m2 - możliwość kompleksowego wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bernardyńska

Karczówka,Kielce

465 000 zł52 m² 8 987,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas W ofercie unikalne mieszkanie o powierzchni niemalże 52m2 z widokiem na Karczówkę. Nasza nieruchomość znajduję się na starannie zaprojektowanym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

414 390 zł44 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

B4 > parter > 43,62 M2 > wschód > ogródek 12,37 M2 + taras 15,55 M2 > 357 684 zł > 2 pokoje Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Rzut mieszkania z parametrami w kolekcji zdjęć. >Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

267 000 zł29 m² 9 128,21 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie - stan deweloperski -możliwość wykończenia Pod Klucz wg Państwa preferencji - 29,25m2 parter + taras 7m2 - wysokie przestronne pomieszczenia 3,36m - wyjście na taras z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

398 000 zł38 m² 10 388,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W sprzedaży ostatnie małe mieszkania deweloperskie - dwa pokoje, o powierzchni 38,31 m2 zlokalizowane w jednej z nowych inwestycji przy ul. Klonowej w Kielcach. Widne II piętro od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Romualda

Kielce,świętokrzyskie

725 000 zł56 m² 12 995,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wykończony pod klucz apartament na ostatnim piętrze VIII/VIII w nowej inwestycji u zbiegu ulic Romualda i Leszczyńskiej. To świetna propozycja dla osób ceniących swój czas.