Mieszkanie Zagórze, ul. Prochownia 21
Prochownia 21, Zagórze, Kielce, świętokrzyskie
- 800 000 zł
- 114,35 m²
- 6 996,06 zł/m²
Biuro sprzedaży
Skontaktuj się
Mieszkanie Zagórze, ul. Prochownia 21
Prochownia 21, Zagórze, Kielce, świętokrzyskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Mieszkanie Zagórze, ul. Prochownia 21
Inwestycja: Zielone Wzgórza
Zaktualizowane: 11 maja 2026
800 000 zł 114,35 m² 6 996,06 zł/m²
czerwiec 2026
1/2
6
garaż
deweloperski
Zobacz na mapie
Termin realizacji:
czerwiec 2026Piętro:
1/2Liczba pokoi:
6Miejsce postojowe:
garażStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 800 000 zł (6 996,06 zł/m²)
- Termin realizacji: czerwiec 2026
- Status oferty: dostępne
- Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
- Charakterystyka mieszkania: 114,35 m², 6 pokoi, 2 łazienki; stan: deweloperski
- Budynek: dom wielorodzinny
- Rozkład mieszkania: piętro 1/2, dwupoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (9,4 m²), balkon (6,1 m²), komórka lokatorska
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Miejsce/a postojowe: w garażu indywidualnym, przynależne do mieszkania; garaż w bryle budynku
naziemne, przynależne do mieszkania - bez obowiązku zakupu - Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
- Źródło: oferta dewelopera: Polonica Deweloper, zaktualizowane: 11.05.2026
- sygnatura ogłoszenia: I D1/2
Lokalizacja
- Inwestycja: Zielone Wzgórza
- Adres: Prochownia 21, Zagórze, Kielce, świętokrzyskie
- Otoczenie: osiedle domów wielorodzinnych, luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, umiarkowanie cicho
- Na terenie inwestycji: Domofony
- W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, restauracja, fitness, siłownia, basen, apteka, przychodnia, przystanek autobusowy, supermarket, kościół, park
Opis nieruchomości
Dwupoziomowe, 6-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch pokoi, łazienki i dwóch balkonów na 1-szym piętrze oraz trzech (...)

Inwestycja realizowana przez:
Polonica Deweloper
Biuro sprzedaży
Księdza Piotra Ściegiennego 268
Kielce 25-116
| MieszkanieD3/2 | 67,40 m² | 11 127,60 zł/m² | 1/2 | 3 | 750 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| D3/2 |
| MieszkanieI D6/2 | 114,35 m² | 6 996,06 zł/m² | 1/2 | 6 | 800 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| I D6/2 |
| MieszkanieD6/2 | 67,70 m² | 11 078,29 zł/m² | 1/2 | 6 | 750 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| D6/2 |
Biuro sprzedaży
667 669...
667 669 929