Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://kielce.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie-QVTB.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl!
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://kielce.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie-QVTB.html
https://kielce.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie-QVTB.html

Termin realizacji
2025
Ceny
od 11 000 zł/m²
Metraże
od 40,50 do 53,20 m²
Liczba pokoi
od 2 do 3
Miejsca postojowe
-

Termin realizacji

2025

Ceny

od 11 000 zł/m²

Metraże

od 40,50 do 53,20 m²

Liczba pokoi

od 2 do 3

Miejsca postojowe

-

Krzysztof Jakubowski

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkaniePRP-MS-72798 40,50 m² 12 000 zł/m² 3/4 2 486 000 złSkontaktuj się
Mieszkanie
486 000 zł 40,50 m²
12 000 zł/m² 2 pok.
PRP-MS-72798

MieszkaniePRP-MS-75103 53,20 m² 11 000 zł/m² 1/4 3 585 200 złSkontaktuj się
Mieszkanie
585 200 zł 53,20 m²
11 000 zł/m² 3 pok.
PRP-MS-75103

MieszkaniePRP-MS-75220 40,50 m² 12 000 zł/m² 2/4 2 486 000 złSkontaktuj się
Mieszkanie
486 000 zł 40,50 m²
12 000 zł/m² 2 pok.
PRP-MS-75220

Krzysztof Jakubowski

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Krzysztof Jakubowski

888 889...

888 889 568

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij