Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://kielce.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie-QZZ2.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl!
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://kielce.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie-QZZ2.html
https://kielce.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie-QZZ2.html

Termin realizacji
2026
Ceny
od 10 100 zł/m²
Metraże
od 26,81 do 54,90 m²
Liczba pokoi
od 1 do 3
Miejsca postojowe
garaż w bryle budynku

Termin realizacji

2026

Ceny

od 10 100 zł/m²

Metraże

od 26,81 do 54,90 m²

Liczba pokoi

od 1 do 3

Miejsca postojowe

garaż w bryle budynku

Krzysztof Jakubowski

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkaniePRP-MS-74329 30,01 m² 11 070 zł/m² parter/4 1 332 211 złSkontaktuj się
Mieszkanie
332 211 zł 30,01 m²
11 070 zł/m² 1 pok.
PRP-MS-74329

MieszkaniePRP-MS-74287 29,46 m² 11 070 zł/m² 1/4 1 326 122 złSkontaktuj się
Mieszkanie
326 122 zł 29,46 m²
11 070 zł/m² 1 pok.
PRP-MS-74287

MieszkaniePRP-MS-74217 28,91 m² 11 400 zł/m² 3/4 1 329 574 złSkontaktuj się
Mieszkanie
329 574 zł 28,91 m²
11 400 zł/m² 1 pok.
PRP-MS-74217

MieszkaniePRP-MS-74294 31,43 m² 11 400 zł/m² 2/4 1 358 302 złSkontaktuj się
Mieszkanie
358 302 zł 31,43 m²
11 400 zł/m² 1 pok.
PRP-MS-74294

MieszkaniePRP-MS-74347 27,96 m² 11 500 zł/m² 4/4 1 321 540 złSkontaktuj się
Mieszkanie
321 540 zł 27,96 m²
11 500 zł/m² 1 pok.
PRP-MS-74347

MieszkaniePRP-MS-75469 26,81 m² 13 500 zł/m² 4/4 1 361 935 złSkontaktuj się
Mieszkanie
361 935 zł 26,81 m²
13 500 zł/m² 1 pok.
PRP-MS-75469

MieszkaniePRP-MS-75835 54,90 m² 10 100 zł/m² 1/4 3 554 490 złSkontaktuj się
Mieszkanie
554 490 zł 54,90 m²
10 100 zł/m² 3 pok.
PRP-MS-75835

MieszkaniePRP-MS-75830 34,08 m² 12 000 zł/m² 1/4 2 408 960 złSkontaktuj się
Mieszkanie
408 960 zł 34,08 m²
12 000 zł/m² 2 pok.
PRP-MS-75830

MieszkaniePRP-MS-75933 42,30 m² 11 000 zł/m² 3/4 2 465 300 złSkontaktuj się
Mieszkanie
465 300 zł 42,30 m²
11 000 zł/m² 2 pok.
PRP-MS-75933

Krzysztof Jakubowski

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Krzysztof Jakubowski

888 889...

888 889 568

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij