Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://kielce.nieruchomosci-online.pl/osiedla-bella-vista.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i33541.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://kielce.nieruchomosci-online.pl/osiedla-bella-vista.html
https://kielce.nieruchomosci-online.pl/osiedla-bella-vista.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i33541.html

Ceny
od 8 350 zł/m²
Metraże
od 60,21 do 73,94 m²
Liczba pokoi
od 3 do 4
Miejsca postojowe
garaż

Stan inwestycji

częściowo oddana do użytku

Ceny

od 8 350 zł/m²

Metraże

od 60,21 do 73,94 m²

Liczba pokoi

od 3 do 4

Miejsca postojowe

garaż

1 pokój

2 pokoje

od 463 788 zł

3 pokoje

od 592 620 zł

4 pokoje

od 609 383 zł

5 pokoi

Inwestycja realizowana przez:

Perfect Alfa

Biuro Sprzedaży

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieWirtualna wizytaV/6/1/1 68,34 m² 8 800 zł/m² parter/4 3 601 392 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
601 392 zł 68,34 m²
8 800 zł/m² 3 pok.
V/6/1/1

MieszkanieWirtualna wizytaV/6/1/9 68,34 m² 9 400 zł/m² 2/4 3 642 396 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
642 396 zł 68,34 m²
9 400 zł/m² 3 pok.
V/6/1/9

MieszkanieWirtualna wizytaV/6/2/27 60,21 m² 10 000 zł/m² parter/4 3 602 100 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
602 100 zł 60,21 m²
10 000 zł/m² 3 pok.
V/6/2/27

MieszkanieWirtualna wizytaV/6/2/33 60,21 m² 10 200 zł/m² 1/4 3 614 142 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
614 142 zł 60,21 m²
10 200 zł/m² 3 pok.
V/6/2/33

MieszkanieWirtualna wizytaV/6/2/52 72,01 m² 10 300 zł/m² 4/4 4 741 703 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
741 703 zł 72,01 m²
10 300 zł/m² 4 pok.
V/6/2/52

MieszkanieWirtualna wizytaV/7/1/1 67,23 m² 9 700 zł/m² parter/4 3 652 131 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
652 131 zł 67,23 m²
9 700 zł/m² 3 pok.
V/7/1/1

MieszkanieWirtualna wizytaV/7/1/4 69,18 m² 9 800 zł/m² parter/4 3 677 964 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
677 964 zł 69,18 m²
9 800 zł/m² 3 pok.
V/7/1/4

MieszkanieWirtualna wizytaV/7/2/21 68,69 m² 9 600 zł/m² parter/4 4 659 424 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
659 424 zł 68,69 m²
9 600 zł/m² 4 pok.
V/7/2/21

MieszkanieWirtualna wizytaV/7/2/24 66,80 m² 9 700 zł/m² parter/4 3 647 960 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
647 960 zł 66,80 m²
9 700 zł/m² 3 pok.
V/7/2/24

MieszkanieWirtualna wizytaV/7/1/5 67,23 m² 9 900 zł/m² 1/4 3 665 577 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
665 577 zł 67,23 m²
9 900 zł/m² 3 pok.
V/7/1/5

Inwestycja realizowana przez:

Perfect Alfa

Biuro Sprzedaży

517 959...

517 959 998

605 081 885

601 833 900

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij