dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kielce Osiedle Sady

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zagnańska

Sady,Kielce

899 000 zł82 m² 10 945 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Elegancki Apartament 82,14 m 2 z dwoma ogródkami i imponującą lokalizacją Os. Patio Vita Biuro Nieruchomości Ck Dom prezentuje mieszkanie w wysokim standardzie położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

460 000 zł34 m² 13 438,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zachęcam do zapoznania się z ofertą tego wyjątkowego mieszkania, które zapewni komfort i wygodę na wysokim poziomie. Sady oferują nie tylko spokojne i bezpieczne otoczenie, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

445 000 zł34 m² 13 244 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nie przegap okazji zakupu tego wyjątkowego mieszkania. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na pokazanie i dokonać pierwszego kroku do posiadania wymarzonego lokum lub skutecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

441 000 zł34 m² 12 879,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości super locum oferuje Nowe mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem w doskonałej inwestycyjnie lokalizacji Sady. Na Sprzedaż oferujemy atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

430 000 zł33 m² 12 889,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

430 000 zł33 m² 12 890 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni 33,36m2 zlokalizowana na 2 piętrze 4 piętrowego bloku z 2023 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

439 000 zł34 m² 12 821 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni 34,24m2 zlokalizowana na 2 piętrze 4 piętrowego bloku z 2023 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

430 000 zł33 m² 12 889,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Premium apartment prezentuje : Na sprzedaż mieszkanie 2pok.o pow.33,36m2 usytuowane na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym w nowym budownictwie na os.Sady -Willa Marszałkowska Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

441 000 zł34 m² 12 879,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa niższa cena! premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie o powierzchni 34,24 m2 usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wiosenna

Sady,Kielce

1 500 zł27 m² 56,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na wynajem kawalerkę na Sadach. Najlepsza lokalizacja pod wynajem! Oferujemy Państwu na wynajem dostępne od zaraz atrakcyjne 1 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

297 900 zł33 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mam zaszczyt zaprezentować kawalerkę 33,1m2 zlokalizowaną przy ul. Marszałkowskiej na os. Sady. Lokal znajduje się w bloku na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarzębinowa

Sady,Kielce

559 000 zł59 m² 9 490,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Na sprzedaż lub zamianę Oferuje na sprzedaż lub zamianę Mieszkanie 4 pokojowe gotowe do zamieszkania po generalny remoncie dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze , przy ul. Nowowiejskiej , osiedle Sady, kielce. Na powierzchnię 50m 2 składa się: salon, 2 sypialnie, oddzielna widna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Sady,Kielce

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie, bezpośrednio przy Politechnice Świętokrzyskiej! Najlepsza lokalizacja pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Sady,Kielce

380 000 zł49 m² 7 798 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego w Kielcach o powierzchni 48,73m2 przy ulicy Warszawskiej osiedle Sady. Blisko politechniki W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kielce

Sady,Kielce

415 000 zł59 m² 7 083 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o pow. 58,59 m2 znajdujące się na 2 piętrze w budynku 10 piętrowym na osiedlu Sady. W skład mieszkania wchodzi: -4 pokoje -balkon -widna oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pocieszka

Sady,Kielce

1 350 zł34 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! 0% prowizji od Najemcy! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie , zlokalizowane na osiedlu Sady, przy ulicy Pocieszka w Kielcach. Na powierzchnię34 m2 wchodzi: salon z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lotnicza

Sady,Kielce

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na siódmym piętrze w 7 -piętrowym apartamentowcu, przy ulicy Lotniczej w Kielcach. Na powierzchnię 34 m2 wchodzi: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

354 000 zł48 m² 7 387 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja Okazja! Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Marszałkowskiej na osiedlu Sady tuż obok politechniki oraz galeri handlowej Idealne na start lub jako lokata kapitału. Lokal ciepły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Sady,Kielce

350 000 zł36 m² 9 831,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Biuro nieruchomości twoje M Przedstawiam ofertę Sprzedaży lub Zamiany na większe z dopłatą Mieszkania 2 Pokojowego na Sadach Mieszkanie o powierzchni 35,6 m2 zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Sady,Kielce

350 000 zł37 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe po generalnym remoncie tuż obok Politechniki Świętokrzyskiej oraz centrum miasta. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarzębinowa

Sady,Kielce

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwu pokojowe z balkonem zlokalizowane na III piętrze w cztero-piętrowym bloku na ul. Jarzębinowej na Osiedlu sady. Mieszkanie umeblowane , gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kielce

Sady,Kielce

379 000 zł30 m² 12 847 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 1 pokojowe na osiedlu Sady w Kielcach o powierzchni 29,5m2. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym apartamentowcu z windą z piękną panoramą na miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Sady,Kielce

560 000 zł60 m² 9 357 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż piękne, bardzo zadbane 3-pokojowe mieszkanie z rynku wtórnego z windą , o powierzchni 59,85 m2 + piwnica, po generalnym remoncie w 2019 r., w ramach którego została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sady,Kielce

354 000 zł48 m² 7 375 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Sady w Kielcach o powierzchni 48m2. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

800 zł11 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Do wynajęcia 3 pokoje w 43m2 mieszkaniu po generalnym remoncie, wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosenna

Sady,Kielce

3 000 zł74 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Oferta wynajmu urokliwego mieszkania w sercu Kielc Klimatyzacja! Biuro Nieruchomości "oakestate" ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sady,Kielce

2 700 zł74 m² 36,49 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sady,Kielce

1 650 zł49 m² 33,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

ul. Nowowiejska - 49 m2 - 3 pokoje Do wynajęcia 49 m2 mieszkanie położone na osiedlu sady przy samej politechnice. Idealne dla studentów lub grupy znajomych. Mieszkanie usytuowane na 9 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

1 450 zł60 m² 24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4 - pokojowe zlokalizowane przy ul. Nowowiejskiej na osiedlu Sady Lokal o powierzchni 60m2, na którą składają się: - salon z wyjściem na duży balkon - 3 oddzielne pokoje - Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

379 000 zł50 m² 7 580 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

**rezerwacja** *** tylko W naszym biurze *** W sprzedaży posiadamy mieszkanie o powierzchni 50m2 usytuowane na 1 piętrze w 4piętrowym bloku przy ulicy Marszałkowskiej 17 w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojewódzka

Sady,Kielce

1 700 zł60 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowe, dotychczas mało używane, ekskluzywne mieszkanie zlokalizowane w pobliżu centrum miasta. Mieszkanie usytuowane w reprezentacyjnym apartamentowcu o ciekawej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

899 zł20 m²

 

Piętro:parter/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:900 zł

Duży pokój w nowoczesnym mieszkaniu po remoncie. W pokoju znajduje się szafa, biurko, bieliźniarka, łóżko oraz stolik. Całe mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu. Widna nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiosenna

Sady,Kielce

379 000 zł29 m² 12 918 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Gotowiec inwestycyjny apartament 29,50M2 można przejąc Z najemcami Wyjątkowy apartament wykończony w wysokim standardzie mieszczący się w apartamentowcu becher eleven ,w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Sady,Kielce

389 000 zł59 m² 6 593,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego , wolne od zaraz osiedle sady, ul. Dębowa Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Wojewódzka

Sady,Kielce

1 000 zł12 m²

 

Piętro:2/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Do wynajęcia 56m2 mieszkanie na pokoje, położone na osiedlu sady przy samej politechnice (3 minuty pieszo). Idealne dla studentów lub rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosenna

Sady,Kielce

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie na Sadach. Najlepsza lokalizacja pod wynajem! Oferujemy Państwu na wynajem dostępne od zaraz atrakcyjne 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Sady,Kielce

390 000 zł60 m² 6 544,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59,59m2 usytuowane na 1 pietrze w bloku 4 piętrowym na os.Sady , na przeciwko Galerii Korona. Bardzo dobra lokalizacja! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

1 250 zł43 m² 29,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

R e Z E R W A C J A ! Do wynajęcia mieszkanie z balkonem zlokalizowane na wysokim parterze w trzy-piętrowym bloku na ul. Marszałkowskiej tuż obok Osiedla sady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojewódzka

Sady,Kielce

1 100 zł56 m² 19,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Do wynajęcia 56m2 mieszkanie położone na osiedlu sady przy samej politechnice (3 minuty pieszo). Idealne dla studentów lub rodziny z dziećmi lub grupy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Sady,Kielce

487 000 zł59 m² 8 268,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży lub Zamiany Komfortowe 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie po Generalnym Remoncie! Doskonała lokalizacja dla Rodziny lub pod.