dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kielce Osiedle Centrum

377 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

377 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Kielce

Centrum,Kielce

49 zł/m²10 m² 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Posiadam w ofercie do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 10 m 2 usytuowany na pierwszym piętrze w budynku biurowo-usługowym z windą, zlokalizowanym w Centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

50 zł/m²40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 40 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, nadający się na każdy rodzaj działalności gospodarczej. Lokal składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Centrum,Kielce

310 695 zł30 m² 10 356,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferuję Państwu Lokal mieszkalny 2 pokojowy o powierzchni użytkowej 29,59 m2 usytuowany na parterze w kamienicy poddawanej rewitalizacji w 2023 r. Opis części wspólnych Klatka schodowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Centrum,Kielce

578 900 zł78 m² 7 391,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja! oferta wyłącznie W naszym biurze nie pobieramy prowizji od kupującego **wyjątkowa oferta mieszkania w samym centrum Kielc, przy ul. Wojska Polskiego 9** Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Staszica

Centrum,Kielce

695 000 zł82 m² 8 454,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do sprzedaży luksusowy lokal komercyjny , w stanie deweloperskim, położony w ścisłym centrum miasta, w eleganckim apartamentowcu Ludwik. Budynek "ludwik " wybudowany w 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Centrum,Kielce

412 545 zł39 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferuję Państwu Lokal mieszkalny 2 pokojowy o powierzchni użytkowej 39,29 m2 usytuowany na 1 Piętrze w kamienicy poddawanej rewitalizacji w 2023 r. Bardzo dużym atutem jest miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kielce

Centrum,Kielce

29,41 zł/m²34 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 34 mkw na parterze w centrum miasta. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń (poczekalni i pomieszczenia głównego) oraz zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Kielce

680 000 zł59 m² 11 525,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania , znajdującego się w Kielcach przy ul. Triasowej Nieruchomość o powierzchni 59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

579 000 zł87 m² 6 619 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1946

Cenisz sobie lokalizację w sercu Kielc? Lubisz długie spacery po deptaku? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane przy ul. Henryka Sienkiewicza w Centrum Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Centrum,Kielce

324 000 zł29 m² 11 172,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferuję Państwu Lokal mieszkalny 2 pokojowy o powierzchni użytkowej 28,81 m2 usytuowany na 1 Piętrze w kamienicy poddawanej rewitalizacji w 2023 r. Opis części wspólnych Klatka schodowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

35,71 zł/m²42 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo - użytkowy usytuowany w ścisłym centrum miasta. Oferowany lokal handlowo - użytkowy usytuowany jest w budynku - usługowo - handlowym. Kamienica po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chęcińska

Chęcińskie,Kielce

390 000 zł40 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż słoneczne ,ciche mieszkanie położone na drugim piętrze przy ul. Chęcińskiej. Mieszkanie po generalnym remoncie, gładzie na ścianach ,wylewka w całym mieszkaniu ,posadzka ceramiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Owsiana

Centrum,Kielce

1 000 zł18 m²

 

Piętro:parter/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Do wynajęcia pokój jednoosobowy w mieszkaniu dwupokojowym/ 46 m.kw/. Mieszkanie na parterze, budynek ogrodzony, dobra lokalizacja blisko wyjścia z tunelu pkp od strony ul. Mielczarskiego / nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe I jasne mieszkanie! świetna lokalizacja! Opiekun oferty > Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę 50-metrowego mieszkania na wynajem położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

294 900 zł39 m² 7 522,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży w budynku 4 piętrowym mieszkanie na 2 piętrze Udogodnienia: - mieszkanie w centrum - w pobliżu liczne punkty usługowe - przystanki autobusowe - sklepy spożywcze Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

390 000 zł40 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferujemy do sprzedaży apartament położony w centrum miasta, po remoncie. W sąsiedztwie rozległe tereny zielone, ścieżki rowerowe, korty tenisowe, basen. W pobliżu szkoły, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zgoda

Centrum,Kielce

456 700 zł42 m² 10 745,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nasze biuro nie pobiera prowizji od kupującego homelia Nieruchomości prezentuje mieszkanie na sprzedaż: 2 pokoje na parterze nowoczesnego 3-piętrowego bloku przy ul. Zgoda 15. Mieszkanie ma 42,48 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaczmarka

Centrum,Kielce

269 000 zł30 m² 8 967 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Cena 269 000 tys. do negocjacji! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 30m2 zlokalizowane przy ul. Kaczmarka w ścisłym Centrum Kielc. Nieruchomość jest usytuowana na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Centrum,Kielce

296 000 zł39 m² 7 551 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 2 pokojowe w Centrum Kielc o powierzchni 39,2 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

299 900 zł39 m² 7 650,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: dwa pokoje w świetnej lokalizacji! Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycję na wynajem! Na sprzedaż zadbane mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kopernika

Centrum,Kielce

2 300 zł66 m² 34,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 mkw na II piętrze w ogrodzonym budynku z windą przy ul. Kopernika. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solna

Centrum,Kielce

1 479 000 zł102 m² 14 455 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Prezezentuje Państwu apartament 4 pokojowy (102,32 m2) położony w Promenadzie Solnej tuż przy Parku Miejskim. Na powierzchnie 102,32m2 składaja sie: *duża kuchnia z jadalnią, *salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Centrum,Kielce

2 500 zł74 m² 33,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twojem M Prezentuje przestronne, 3 pokojowe mieszkanie na wynajem 1 piętro i duży balkon! Prezentujemy Państwu na wynajem duże, 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chęcińska

Chęcińskie,Kielce

360 000 zł40 m² 9 045,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Twoje M Oferuje na sprzedaż: ciepłe i widne 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Kielc. Bardzo ładne, ciche i spokojne mieszkanie w świetnej lokalizacji Kielc - Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Kielce

Centrum,Kielce

49 zł/m²35 m² 1 715 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Posiadam w ofercie do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 35 m 2 usytuowany na pierwszym piętrze w budynku biurowo-usługowym z windą, zlokalizowanym w Centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Równa

Centrum,Kielce

289 000 zł44 m² 6 494 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Równej w ścisłym Centrum Lokal dwustronny, ciepły i słoneczny, usytułowany na 1 piętrze w 2 piętrowym bloku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

1 356 000 zł90 m² 15 066,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży udziały w lokalu usytuowanym w reprezentacyjnym biurowcu zlokalizowanym w ścisłym centrum miasta. W budynku znajdują się m.in. gabinety lekarskie różnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Centrum,Kielce

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie w niewielkim budynku apartamentowym w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie położone na wysokim parterze. Duży taras. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

1 350 000 zł114 m² 11 865 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M prezentuje luksusowe 5-pokojowe mieszkanie, z 2 balkonami, w jednej z najlepszych lokalizacji, w centrum Kielc, tuż przy Dolinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

799 000 zł61 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne dwu pokojowe mieszkanie z 2021 roku położone w Centrum Kielc przy ul. Okrzei. Na powierzchnię 61 m 2 składa się: salon z aneksem kuchennym 36,15 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karczówkowska

Centrum,Kielce

303 000 zł35 m² 8 657 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Cena 303 000 tys. do negocjacji! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 35m2 zlokalizowane przy ul. Karczówkowskiej w ścisłym Centrum Kielc. Nieruchomość jest usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Astronautów

Centrum,Kielce

449 000 zł50 m² 8 976,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż lub Zamianę 2 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią na 1 piętrze. Idealne pod wynajem lub dla rodziny! Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Astronautów

Centrum,Kielce

315 000 zł35 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie położone w centrum Kielc przy ul. Astronautów o powierzchni 35 m2. Na powierzchnię 35 m2 składa się: salon z zabudowaną i widną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Śniadeckich

Centrum,Kielce

730 000 zł219 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie posiadamy lokal w ścisłym Centrum Kielc, który obecnie jest wynajmowany przez 3 różne firmy. Nieruchomość idealnie nadaję się dla Inwestora szukającego miejsca, aby ulokować swój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Centrum,Kielce

1 650 zł33 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe I jasne mieszkanie! świetna lokalizacja! Opiekun oferty -> Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę 30-metrowego mieszkania na wynajem położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

1 499 000 zł310 m² 4 835,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży lokal usytuowany w reprezentacyjnym biurowcu zlokalizowanym w ścisłym centrum miasta. W budynku znajdują się m.in. gabinety lekarskie różnych specjalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Centrum,Kielce

1 040 000 zł90 m² 11 555,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu premium o powierzchni 90 m2, zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy. To eleganckie mieszkanie składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Centrum,Kielce

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 01.04.2024 r. Oferuję do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się nad urokliwym zalewem w Cedzynie. Lokal znajduje się na 3 piętrze z windą w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Centrum,Kielce

578 900 zł78 m² 7 391,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Oferta wyłącznie W naszym biurze nie pobieramy prowizji od kupującego **wyjątkowa oferta mieszkania w samym centrum Kielc, przy ul. Wojska Polskiego 9** Zamieszkaj w historycznym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karczówkowska

Chęcińskie,Kielce

435 000 zł54 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Przytulne, dwustronne, ciche i spokojne mieszkanie w świetnej lokalizacji Kielc - Osiedle Chęcińskie ul. Karczówkowska!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Centrum,Kielce

349 000 zł35 m² 9 971,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży lub Zamiany Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z widną kuchnią, doskonała lokalizacja dla Pary.