dowolna

Domy na sprzedaż Kielce - Oferty sprzedaży domów

123 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

123 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 090 000 zł185 m² 5 891,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja Nieruchomość położona jest na cenionym i spokojnym osiedlu Ostra Górka, które łączy ciszę i kameralny charakter z bardzo dobrą dostępnością do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł87 m² 9 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w świetnej lokalizacji, zaledwie 2 km od Rynku w Kielcach. Cicha, spokojna okolica, a jednocześnie pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł250 m² 4 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:942 m²

Na sprzedaż dom z ogromnym potencjałem na osiedlu Związkowiec. Dom znajduje się na działce narożnej na zagospodarowanym i ogrodzonym terenie wraz z niezależnym budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł187,80 m² 5 058,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:247 m²

Na sprzedaż przestronny segment środkowy w zabudowie szeregowej, zlokalizowany przy ul. Gerymskiego w Kielcach. Nieruchomość oferowana jest na wyłączność przez biuro nieruchomości Ck dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 899 000 zł295 m² 6 437,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:954 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego w Kielcach Zalesie Przedstawiam ofertę sprzedaży funkcjonalnego domu wolnostojącego położonego w spokojnej i zielonej części Kielc, z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł170 m² 4 558,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:245 m²

Dom 170 m z garażem, kielce ul. Mleczna, os. Czarnów Cena: 775 000 zł Powierzchnia użytkowa: 170 m Powierzchnia działki: nieregularna, ogrodzona Lokalizacja: kielce, ul. Mleczna (os. Czarnów).

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł70 m² 6 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 70m , położony przy ulicy Laskowej w Kielcach, zaledwie 5 min od centrum Kielc. Nieruchomość usytuowana jest na dużej, zielonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł326,21 m² 7 357,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 474 m²

Prestiż, przestrzeń i bliskość natury - Rezydencja na obrzeżach miasta. Szukasz azylu, który łączy luksusową przestrzeń z kojącym spokojem, a jednocześnie pozwala pozostać.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł92,50 m² 9 297,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwupoziomowego segmentu z ogródkiem i garażem w bryle zlokalizowano w Kielcach. Atrakcyjny, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł268,40 m² 6 706,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:653 m²

| na sprzedaż dom o pow. użytkowej 268,40 m2 , zlokalizowany na działce o pow. 653 m2 w Kielcach na Baranówku. Dom w trakcie budowy. Cena obejmuje stan aktualny domu. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł210 m² 5 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:197 m²

Przedstawiamy Państwu komfortowy dom w zabudowie szeregowej na Osiedlu domów jednorodzinnych i szeregowych w Kielcach, osiedle Ostra Górka w pobliżu ulicy Andersa. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł216 m² 7 824,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż | Kielce, ul. Posłowicka | 216 m lokalizacja Nieruchomość położona jest w Kielcach przy ul. Posłowickiej w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 250 000 zł112 m² 11 160,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

Sprzedam Dom w Spokojnej i Atrakcyjnej Lokalizacji Baranówek, kielce Powierzchnia użytkowa domu: 112 m Powierzchnia działki: 526 m (prostokąt 20x27 m) Cena: 1 250 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł127,19 m² 10 614,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż dwupoziomowy lokal mieszkalny w kameralnej zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej przy ul. Zagórskiej (poprzedni adres: zagórska 200) w Kielcach. Nieruchomość jest nowa, nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł125 m² 8 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż Wyjątkowy segment w standardzie premium - Kielce, ul. Jałowcowa | 125 m . Na sprzedaż nowoczesny, starannie wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł227,50 m² 6 593,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:668 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 189,6 m2 (całkowitej 227,5 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 668 m2 przy ul. Chełmońskiego (osiedle Dąbrowa). Dom składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 000 zł122 m² 7 172,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Możliwość wykończenia pod klucz! Na sprzedaż nowoczesne segmenty mieszkalne, zlokalizowane w kameralnej inwestycji Wzgórze ksm w Kielcach. Osiedle składa się z 14 segmentów.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł50 m² 15 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom przy lesie Baranówek, kielce. Powierzchnia domu: 50 m | Działka: 500 m | 2 pokoje | Garaż | Ogrzewanie gazowe Na sprzedaż kameralny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł300 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:506 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 250 m2 (całkowitej 300 m2), na działce o powierzchni 507 m2 zlokalizowany w Kielcach na os. Pod Dalnią. Dom składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł285,89 m² 6 471,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:222 m²

na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej - Kielce ul. Świerczyńska Ponad 30 zdjęć na stronie firmowej wojciechnalepa kropka pl Zobacz film na youtube, wyszukaj: na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł119,50 m² 7 188,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Oferta deweloperska brak podatku pcc Prezentujemy do sprzedaży ofertę domów wolno-stojących, powstających w niezwykle malowniczej części Kielc-Ostrej Górce. W skład budynku wchodzi : parter.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł161,60 m² 9 585,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w zachodniej części Kielc na kameralnym i cichym osiedlu w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Kielc - Podkarczówce, który słynie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 349 000 zł130 m² 10 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:647 m²

| na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej ok. 100 m2 (całkowitej ok. 130m2) zlokalizowany przy ul. Ściegiennego, na os. Baranówek w Kielcach. Dom do generalnego remontu lub wyburzenia.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł215 m² 3 720,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż Przestronny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w spokojnej i zielonej części Kielc - przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł264,19 m² 7 532,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

Na sprzedaż- pakiet 5 lokali o łącznej powierzchni 264,19 m , stanowiących część budynku, wraz z udziałem w częściach wspólnych. Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny zestaw.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł211,05 m² 6 396,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i cenionej okolicy, blisko Osiedla Południowego. Nieruchomość była tworzona i dopracowywana przez lata, a w 2023 roku przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł33,13 m² 8 451,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż połowa domu parterowego o powierzchni użytkowej 68 m , położony na działce o powierzchni 418 m przy ulicy Berberysowej. To idealna inwestycja dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł280 m² 2 775 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:396 m²

| na sprzedaż 4 pokojowy dom - w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej ok 153 m2 , zlokalizowany na osiedlu domów jednorodzinnych, na osiedlu Ostra Górka w Kielcach. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 697 000 zł127 m² 13 362,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:824 m²

Na sprzedaż oferuję przestronny dom wolnostojący o powierzchni 127 m , położony na dużej, zadbanej działce o powierzchni 824 m . Nieruchomość znajduje się w bardzo cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł176 m² 6 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:802 m²

Nowoczesny dom parterowy 176 m z garażem i tarasem Kielce, zalesie Biuro Nieruchomości ckdom prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego, parterowego domu o powierzchni 176.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł127,19 m² 7 988,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

NA sprzedaż: nowe (w standardzie deweloperskim) domy w zabudowie dwulokalowej (domy jednorodzinne dwulokalowe, każdy dom składa się z dwóch lokali: lokal 1 i Lokal 2) w Kielcach przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł320,20 m² 5 215,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:429 m²

| na sprzedaż dom o pow. ok. 320,20m2 zlokalizowany w Kielcach w cichej, zielonej dzielnicy Pod Telegrafem. W skład domu wchodzą następujące pomieszczenia: na parterze: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 880 000 zł678 m² 4 247,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:520 m²

Sprzedamy dochodowy budynek usługowo-mieszkalny obecnie wykorzystywany jako usługowy o powierzchni całkowitej 678,89 m2 usytuowany na działce 520 m2 na os. Kochanowskiego w Kielcach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

858 900 zł119 m² 7 217,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Nowoczesne domy jednorodzinne w otoczeniu natury Kielce Na sprzedaż nowa, kameralna inwestycja obejmująca 14 nowoczesnych domów wolnostojących, zlokalizowanych w zielonej części Kielc, na.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 000 zł1 541,37 m² 4 022,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:948 m²

| na sprzedaż budynek biurowy o 4 kondygnacjach naziemnych (w tym poddasze) i 1 kondygnacji podziemnej zlokalizowany w centrum Kielc przy ul. Wspólnej. Budynek o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł160 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:412 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w Kielcach, położony przy ul. Mazurskiej - w jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta. Nieruchomość idealna dla rodziny, inwestora lub.

Szczegóły ogłoszenia

928 000 zł180 m² 5 155,56 zł/m²