dowolna

Działki uzbrojone Kielce - Lista ofert sprzedaży i dzierżawy

59 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Miła

Czarnów,Kielce

420 000 zł600 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

działka położona na spokojnej ulicy w okolicy centrum Kielc

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Starogórska

Kielce,świętokrzyskie

400 000 zł1 600 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dom drewniany, budynki gospodarcze. Cena do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Starogórska

Kielce,świętokrzyskie

960 000 zł12 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka ze wszystkimi mediami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna przy ruchliwej ulicy, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

3 000 000 zł8 976 m² 334,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Możliwość zabudowy z funkcją usługową, handlową, mieszkalną plus obiekty sportowe kubaturowe i naziemne. Możliwość dokupienia sąsiedniej działki o podobnych parametrach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kielce

Kielce,świętokrzyskie

177 000 zł885 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka znajduje się na samym początku Mójczy, bardzo blisko centrum Kielc. Okolica bardzo spokojna. Działka budowlana narożna co daje większą możliwość kombinacji projektu domu. tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Domaniówka

Szydłówek,Kielce

1 202 500 zł2 405 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona blisko centrum Kielc, uzbrojona, cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Chabrowa

Bukówka,Kielce