dowolna

Mieszkania z ogródkiem Kielce - Oferty mieszkań z działeczką

93 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

93 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

499 999 zł74,58 m² 6 704,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta promocyjna majowa apartament 74,58 m w cenie 499 999 zł. Oferta specjalna przy zakupie za gotówkę i podpisaniu umowy w maju: dwa miejsca parkingowe gratis.(wartość 40 000 zł) Przy.

Szczegóły ogłoszenia

325 200 zł48 m² 6 775 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 48.00 m2. Lokalizacja:Franciszka Loefflera. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37,79 m² 13 204,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,79 m2. Zlokalizowane przy ul. Jerzego Bogumiła Puscha w dzielnicy Ślichowice. Usytuowane na parterze w II piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł35,52 m² 9 853,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 35,52 m2 w stanie do wejścia w cenie 350.000,00 zł. Mieszkanie zlokalizowane jest w nowym budynku na ul. Jagiellońskiej 60b. Ul. Jagiellońska 60b.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

360 000 zł35,49 m² 10 143,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 35,49 m2 w stanie do wejścia w cenie 360.000,00 zł. Mieszkanie zlokalizowane jest w nowym budynku na ul. Jagiellońskiej 60b. Ul. Jagiellońska 60b.

Szczegóły ogłoszenia

441 300 zł44,13 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 44.13 m2. Lokalizacja:Franciszka Loefflera. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

641 922 zł77,34 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w stanie deweloperskim o powierzchni 77,34 m2 zlokalizowane w kameralnej inwestycji przy ul. Zagórskiej w Kielcach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 489 000 zł148,13 m² 10 051,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w skrajnym segmencie o powierzchni użytkowej 148,13 m2 zlokalizowany w nowo wybudowanej inwestycji przy ul. Zagórskiej 210 w Kielcach. Segment składa się.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58 (całkowitej 60 m2) zlokalizowane w na wysokim parterze kameralnego budynku z 2005 r. w centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 068 zł62,66 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,66 m2 lokalizowane na parterze w nowo budowanej kameralnej inwestycji nieopodal centrum miasta (około 1,4 km) na skraju osiedla ksm. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 536 zł37,92 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 784 zł39,98 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,98 m2 zlokalizowane na I piętrze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51,16 m² 7 799,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 51,16 m , usytuowane na 3 piętrze kameralnego, 4-piętrowego bloku przy ul. Południowej, na zielonym Osiedlu Jagiellońskim.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł136 m² 6 904,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych i kameralnych części Kielc na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł117,90 m² 6 361,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: mieszkania w stanie deweloperskim - gotowe do odbioru! Parter z ogródkiem oraz dwupoziomowe apartamenty Zielone Wzgórza to nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł65,80 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania, które zaprojektujesz dokładnie pod siebie ? A może lokaty kapitału w miejscu, które nigdy nie traci na wartości ? Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 000 zł48,67 m² 11 382,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w nowoczesnej inwestycji klonovia, zlokalizowanej przy ul. Klonowej 93 kilka kroków od Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 900 zł56,87 m² 11 603,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament Z ogródkiem Nowy Stok Kielce Marzysz o nowym, komfortowym mieszkaniu gotowym do wprowadzenia bez stresu związanego z remontem i urządzaniem? Prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

526 976 zł57,28 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 57,28 mkw usytuowane na parterze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

789 900 zł67,80 m² 11 650,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,80 m2 zlokalizowane na terenie nowoczesnego osiedla Bella Vista. Dlaczego warto? - wykończone pod klucz > z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł45,70 m² 9 080,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Urzędniczej. To wyjątkowa oferta dla osób poszukujących nieruchomości gotowej do zamieszkania, wykończonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczyńska

Kielce,świętokrzyskie

614 068 zł62,66 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na prezentację bardzo interesującego osiedla zlokalizowanego w pięknej, spokojnej i zielonej części Kielc (5 min do Rynku). Osiedle składa się z 3 dwukondygnacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas na wynajem mieszkanie W domu wielorodzinnym premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na wynajem atrakcyjne, mieszkanie 2 pokojowe o pow. 51 m2, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 395 zł80,65 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Świętokrzyskie, jakież cudne. Dokładnie, bo przecież Góry Świętokrzyskie uznawane są za najstarsze góry w Polsce i jedne z najstarszych w Europie. Poszukujecie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

380 000 zł39,68 m² 9 576,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,68 m usytuowane na parterze 4 piętrowego bloku z 2024 roku. Osiedle Widok to nowa inwestycja zlokalizowana na północy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 000 zł64 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Elegancja, komfort i prestiż mieszkanie marzeń na Osiedlu Widok! Nowo powstające Osiedle Widok jest zaprojektowane z myślą o mieszkańcach,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł67 m² 12 970,15 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, gotowe mieszkanie 3-pokojowe 67 m , z 2 ogródkami Bella Vista, kielce, bez podatku pcc Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów, ekip.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł61 m² 26,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o pow. ok. 61 m2 zlokalizowane na parterze w domu wielorodzinnym w Kielcach, przy ul. Chrobrego. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego.

Szczegóły ogłoszenia

580 232 zł47,56 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 47,56 mkw usytuowane na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł58,23 m² 8 500,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zielone zalesie to mini osiedle ośmiu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Na sprzedaż 12 nowych mieszkań w stanie deweloperskim o powierzchni parter 58,23m2 i piętro 64m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 830 zł68,35 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska brak podatku pcc sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Apartament składa się : - wiatrołap i klatka schodowa 7,28 m2 - komunikacja 6,04 m2 - sypialnia 7,53 m2 - sypialnia 11,47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,95 m² 8 321,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 47,95 m Kielce, os. Sady Na sprzedaż oferujemy wyjątkowo funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 47,95 m z piwnicą, zlokalizowane na 9.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł32,14 m² 8 400,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

| rezerwacja Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 32,14 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Panoramicznej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 000 zł51,74 m² 12 330,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas W ofercie unikalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,74 m2 z widokiem na Karczówkę. Nasza nieruchomość znajduję się na starannie zaprojektowanym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł33 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

*** tylko W naszym biurze *** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 33 m , usytuowanego na wysokim parterze. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł56,87 m² 11 429,58 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego 3-pokojowego mieszkania z tarasem Kielce osiedle Nowy Stok ul. Sikorskiego Podstawowe informacje: lokalizacja: ul. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł50 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży naprawdę przytulnego i w pełni wykończonego mieszkania o powierzchni 50 m , zlokalizowanego na wysokim parterze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany

Kielce,świętokrzyskie

1 750 zł25,01 m² 355 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia posiadamy prestiżową kawalerkę o pow. użytkowej 25,01 m2, usytuowaną na parterze w 6-piętrowym budynku przy Zbożowej w Kielcach. Apartament zaprojektowany i urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

554 000 zł41 m² 13 512,20 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament 2-pokojowy Z tarasem 100 m -blisko galerii echo- nowa inwestycja sky trust I etap Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje wyjątkowy apartament w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 000 zł63 m² 10 587,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Posiadamy w naszej ofercie na sprzedaż wyjątkowe apartamenty położone w nowoczesnym, kameralnym apartamentowcu, zaledwie 4 minuty jazdy od centrum Kielc. To propozycja skierowana do osób.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł48,40 m² 8 037,19 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,4 m2 na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Jagiellońskie.