dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kielce Osiedle Kochanowskiego

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

1 500 000 zł250 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2 poziomowy apartament o powierzchni użytkowej 164 m2 (całkowitej około 250 m2) zlokalizowany na III piętrze na kameralnym ogrodzonym osiedlu "na Wrzosach" (ul. Kochanowskiego).

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł50,40 m² 10 019,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4 m2 zlokalizowane na III piętrze w III piętrowym bloku przy ul. Paska (os. Kochanowskiego). Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł50,90 m² 8 998,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

| na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,9 m , położone na 2 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku przy ul. Strasza, na spokojnym i zielonym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł700 m² 7 135 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

Na sprzedaż: kamienica 700 m2 w centrum Kielc wyjątkowa okazja inwestycyjna Na sprzedaż oferujemy kamienicę o powierzchni 700 m2, położoną przy ul. Targowej, w samym sercu Kielc. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

480 604 zł45,34 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

372 516 zł33,56 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

467 002 zł45,34 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

466 882 zł60 m² 7 781,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej okolicy przy os. Kochanowskiego jednej z bardziej cenionych dzielnic Kielc. To idealne miejsce do życia z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł72 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze w bloku, ul. Kochanowskiego. Powierzchnia wynosi 70m2, w czego w skład wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

382 584 zł33,56 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

462 468 zł45,34 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

416 871 zł35,63 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

556 325 zł65,45 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł55,07 m² 29,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,07 m2 , zlokalizowane na parterze w 1-piętrowym budynku, przy ul. Langiewicza na osiedlu Psie Górki Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

589 050 zł65,45 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

615 230 zł65,45 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

481 240 zł45,40 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł64,80 m² 9 027,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Cisza - spokój - zieleń Idealna propozycja dla tych, którzy chcą żyć wygodnie

Szczegóły ogłoszenia

407 610 zł38,82 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

520 992 zł54,27 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

435 540 zł36,60 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

655 479 zł66,21 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 370 zł56,30 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

** apartamenty od 54m2 do 103m2 - Dzielnica Kielczanka etap II ** (ceny za m2 przy każdym mieszkaniu mogą się różnić) piękne widoki - piętro 7/10p brak prowizji oraz brak podatku pcc2% (duża.

Szczegóły ogłoszenia

459 888 zł44,22 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Kochanowskiego,Kielce

750 000 zł61,35 m² 12 224,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Kameralne 3-pokojowe mieszkanie z garażem - ul. Sklista wysoki standard | tylko 6 mieszkań W budynku | spokojna okolica Na.

Szczegóły ogłoszenia

602 140 zł65,45 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł56,65 m² 14 298,32 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży nowego, nigdy niezamieszkałego, czteropokojowego mieszkania w standardzie premium, świeżo po wykończeniu w 2026 r. w nowym apartamentowcu w Inwestycji Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

399 253 zł39,53 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027