dowolna

Lokale użytkowe Kielce – na sprzedaż i na wynajem w Kielcach

290 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

290 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

9 000 zł81 m² 111,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 81 m , położony na parterze nowoczesnej inwestycji nova klonova ul. Klonowa 107, kielce. Idealny pod działalność medyczną, beauty, biuro lub usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

888 521 zł57,79 m² 15 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego z przedsionkiem, wc i pomieszczeniem socjalnym. Obligatoryjny zakup zewnętrznego miejsca postojowego w cenie 37.000 zł- 40.000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 540 575 zł100,20 m² 15 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego z przedsionkiem, wc (z przystosowaniem dla niepełnosprawnych), wc, pomieszczeniem socjalnym i magazynem. Podana cena lokalu to cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 476 154 zł96,01 m² 15 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego z przedsionkiem, wc, pomieszczeniem socjalnym i magazynem. Podana cena lokalu to cena brutto (zawiera 23% podatek vat). Obligatoryjny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

28,05 zł/m²534,68 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Idealna przestrzeń na twoje cele biznesowe Z dużym potencjałem aranżacyjnym! Biuro Nieruchomości Greathouse ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu lokalu użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł54,14 m² 7 018,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyobraź sobie własną działalność w centrum Kielc, w lokalu pełnym światła, przyciągającym wzrok przechodniów i tętniącym miejskim życiem. Na sprzedaż atrakcyjny lokal,.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł83,25 m² 7 675,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 83,25 m , zlokalizowany przy ul. Słowackiego 11 w Kielcach. Położony w samym sercu miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł99 m² 8 787,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Prowadzisz firmę i szukasz miejsca, w którym klient wygodnie zaparkuje, łatwo trafi pod drzwi i w pełnym komforcie skorzysta z Twojej oferty? Ten lokal użytkowy o powierzchni 99.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 779 761 zł120,58 m² 14 760 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Termin realizacji:marzec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu usługowego znajdującego się w inwestycji Warszawskie Wzgórze w Kielcach. Do lokalu przynależy miejsce postojowe zewnętrzne w cenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 471 277 zł99,68 m² 14 760 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Termin realizacji:marzec 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 427 587 zł96,72 m² 14 760 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Termin realizacji:marzec 2027

Szczegóły ogłoszenia

38,02 zł/m²60,50 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam ofertę lokalu usługowego na wynajem w interesującej okolicy Osiedla Na Stoku w Kielcach! Lokal o powierzchni 60m2 usytuowany na parterze Pasażu Na Stoku 50b dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł42,50 m² 13 623,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje wyjątkowy, w pełni umeblowany zespół pokojowy położony w prestiżowej inwestycji Klonowy Bulwar przy ul. Klonowej 89, tuż obok Zalewu Kieleckiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

62,86 zł/m²350 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferty nie znajdziesz na otodom! * * * tylko W naszym biurze * * * Ekskluzywny Siedziba Firmy na Wynajem - Ul. Żurawia, 5 min od Centrum! Szukasz prestiżowej przestrzeni biurowej w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²175 m² 10 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal handlowo-usługowy w nowo wybudowanym dwukondygnacyjnym budynku na rogu ul. Prusa i Tuwima. Lokal jest na osobnym liczniku energii elektrycznej i centralnego ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

42,50 zł/m²20 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W sienkiewicza25 mamy dostępne biurka na wynajem w pełni umeblowane, gotowe do pracy od razu. Koszt: 850 zł / miesiąc W cenie masz już wszystkie opłaty oraz kawę, herbatę bez ukrytych.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

65 zł/m²200 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia narożny lokal handlowo - usługowy o pow. 200 m kw usytuowany na parterze budynku, przy ulicy Warszawskiej. W skład lokalu wchodzi 5 pomieszczeń, pom. socjalne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

43,05 zł/m²153,56 m² 6 610 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia nowy lokal o powierzchni 153,56 m2 , usytuowany na parterze 4-piętrowego nowoczesnego budynku mieszkalno-usługowego przy ul. 1 maja w ścisłym centrum Kielc. Lokal oferowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

55,26 zł/m²38 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 38 m2 na pierwszym piętrze w odrębnym budynku przy ul. Piekoszowskiej w Kielcach. W skład lokalu wchodzi: pomieszczenie biurowe, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

36,90 zł/m²216 m² 7 970 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia hala garażowa jako magazyn o powierzchni 216 m2 w budynku mieszkalnym usytuowanym w centrum Kielc przy ul. 1 maja. Wjazd z boku budynku bramą garażową. Wymiary bramy:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

20,50 zł/m²18 m² 369 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal na serwis, punkt techniczny o pow. 18 m2, wejściem bezpośrednio z ulicy, zlokalizowany w piwnicy budynku w centrum Kielc. Lokal składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

460 163 zł58,77 m² 7 829,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż lokal biurowy w Prestiżowym budynku sky trust o łącznej powierzchni 58,77 m2 w stanie developerskim. Lokal usytuowany w budynku na 2 piętrze bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²30 m² 1 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M oferuje na wynajem lokal biurowo-usługowy o powierzchni 30 m Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 30 m2. przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

33,21 zł/m²500 m² 16 605 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal biurowo-handlowo-usługowy o pow. ok. 500 m2 zlokalizowany na 2 piętrze, w dwupiętrowym budynku w centrum Kielc, w miejscu o bardzo dużym natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

37,99 zł/m²27,40 m² 1 041 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Kielcach przy ul. Paderewskiego 43/45. Przedmiotem najmu są.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²175 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal zlokalizowany w dzielnicy Szydłówek w Kielcach. Lokal w parterze o powierzchni 175 m2. Wymiary lokalu: ok. 22,80 x 7,60 m. Możliwość wydzielenia pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

43,05 zł/m²75 m² 3 229 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal na niskim parterze o powierzchni 75 m2 zlokalizowany w budynku w centrum Kielc, przy ul. Wesołej. Wejście do biurowca od ulicy Wesołej. W skład lokalu wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²56 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na wynajem Kielce, centrum, ul. Piotrkowska Oferujemy na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 56 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Piotrkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²13 m² 845 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem powierzchnie biurowo-usługowe w budynku przy ul. Kościuszki 11. Aktualnie dostępnej powierzchnie od 13m2 do 30m2, istnieje możliwość wynajmu kilku pokoi obok siebie połączonych.

Szczegóły ogłoszenia

17,22 zł/m²159,43 m² 2 745 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni 159,43 m2 , zlokalizowany na 1 piętrze 1-pietrowego budynku handlowo-usługowego na osiedlu Podkarczówka. Lokal składa się z jednego dużego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 649 zł83,58 m² 17 835 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany lokal na działalność handlową, usługową lub biuro o pow. 83,58 m2 , usytuowany na parterze budynku w prestiżowej inwestycji Plaza Tower II. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

24,60 zł/m²169 m² 4 157 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni 169 m2 , zlokalizowany na 1 piętrze 1-pietrowego budynku handlowo-usługowego przy ul. Chęcińskiej, w centrum Kielc. W skład lokalu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy do wynajęcia lokal zlokalizowany w osiedlu ksm przy ul. Seminaryjskiej. Lokal składa się z sali sprzedaży i pomieszczenia socjalnego. Witryna wystawowa. Wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

29,99 zł/m²63,18 m² 1 895 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem powierzchnię lokalu komercyjnego usytuowanego w budynku po modernizacji dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²49 m² 2 205 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. 49 m2 pod Twoją działalność. Poszukujesz lokalu "szytego na miarę"'? - to oferta właśnie dla Ciebie. Posiadamy lokale, które będą przygotowane pod.

Szczegóły ogłoszenia

35,14 zł/m²70 m² 2 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o pow. 70 m2 , (plus 24m2 piwnica) usytuowany na parterze i piętrze w budynku usługowo-handlowym w ścisłym centrum Kielc przy ul. Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

708 000 zł73,02 m² 9 695,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Luksusowy lokal handlowo-uslugowy Becher Platinum, centrum Kielc ckdom Biuro Nieruchomosci oferuje do sprzedazy nowoczesny, luksusowy lokal handlowo-uslugowy o powierzchni 73,02 m , polozony.

Szczegóły ogłoszenia

10,80 zł/m²92,55 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal usługowy o pow. 92,55 mkw, usytuowany na parterze nowego budynku. Pomieszczenia urządzone są jako punkt muzealny pokazujący wystrój wnętrz domu Kowalskich.

Szczegóły ogłoszenia

51,68 zł/m²11,90 m² 615 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o powierzchni 11,90 zlokalizowany na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym przy ulicy Paderewskiego, w centrum miasta. Lokal idealny pod działalność usługową.

Szczegóły ogłoszenia

37,97 zł/m²13,80 m² 524 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

61,50 zł/m²80 m² 4 920 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni około 80 m2, usytuowany na parterze kamienicy w ścisłym centrum Kielc przy ul. Małej. Wejście do lokalu w miejscu o dużym natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

60 zł/m²469,69 m² 28 181 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowoczesny, narożny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 469 m , zlokalizowany w Kielcach przy jednej z głównych, bardzo ruchliwych ulic miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł75,90 m² 8 168,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż lokal o pow. 75,90 m2 zlokalizowany na parterze w bloku przy ul. Jagiellońskiej na os. Czarnów, w Kielcach. W skład lokalu wchodzi: sala sprzedaży, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

40,54 zł/m²74 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 74 m2 położony na II piętrze w budynku z windą handlowo-usługowo-biurowym w centrum Kielc przy bardzo ruchliwej ulicy. Wysokość kondygnacji.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij