dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Kielce - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

74 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

74 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

9 000 zł81 m² 111,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 81 m , położony na parterze nowoczesnej inwestycji nova klonova ul. Klonowa 107, kielce. Idealny pod działalność medyczną, beauty, biuro lub usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 130 zł58,48 m² 15 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego z przedsionkiem, wc i pomieszczeniem socjalnym. Podana cena lokalu to cena brutto (zawiera 23% podatek vat). Obligatoryjny zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 815 zł59,24 m² 15 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

888 521 zł57,79 m² 15 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego z przedsionkiem, wc i pomieszczeniem socjalnym. Obligatoryjny zakup zewnętrznego miejsca postojowego w cenie 37.000 zł- 40.000.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

639 000 zł83,25 m² 7 675,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 83,25 m , zlokalizowany przy ul. Słowackiego 11 w Kielcach. Położony w samym sercu miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł99 m² 8 787,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Prowadzisz firmę i szukasz miejsca, w którym klient wygodnie zaparkuje, łatwo trafi pod drzwi i w pełnym komforcie skorzysta z Twojej oferty? Ten lokal użytkowy o powierzchni 99.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł42,50 m² 13 623,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje wyjątkowy, w pełni umeblowany zespół pokojowy położony w prestiżowej inwestycji Klonowy Bulwar przy ul. Klonowej 89, tuż obok Zalewu Kieleckiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 890 zł58,98 m² 10 577,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

| na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 58,98 m2 zlokalizowany na IV piętrze nowego budynku usługowego zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 471 277 zł99,68 m² 14 760 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Termin realizacji:marzec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu usługowego znajdującego się w inwestycji Warszawskie Wzgórze w Kielcach. Do lokalu przynależy miejsce postojowe zewnętrzne w cenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 427 587 zł96,72 m² 14 760 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Termin realizacji:marzec 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 779 761 zł120,58 m² 14 760 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Termin realizacji:marzec 2027

Szczegóły ogłoszenia

586 759 zł59,63 m² 9 840 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

| na sprzedaż lokal o powierzchni użytkowej 59,63 m2, usytuowany w centrum Kielc przy ul. Panoramicznej. Lokal znajduje się na parterze, dziesięciopiętrowego apartamentowca, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł48 m² 9 479,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** tylko W naszym biurze *** Idealny na biuro, kancelarię, gabinet lub usługi! Lokalizacja i Charakterystyka Adres: ul. Klonowa Typ nieruchomości: lokal biurowo-usługowy Powierzchnia: 47,83.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

399 500 zł43,80 m² 9 121 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Idealna nieruchomość inwestycyjna lokal handlowy W centrum kielc, ul. Jana pawła II 19 Uwaga! Jest to ostatni lokal dostępny w tej znakomitej lokalizacji! Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Biuro

Sieje,Kielce

550 000 zł74,69 m² 7 363,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 74,69 m2, położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Witosa. Lokal znajduje się na parterze w trzypiętrowym bloku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Nowa oferta inwestycyjna tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje atrakcyjny lokal położony przy Zalewie Kieleckim, w inwestycji Klonowy Bulwar przy ul. Klonowej 89. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł120 m² 7 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż budynek biurowo-usługowy o 2 kondygnacjach naziemnych zlokalizowany przy ul. Jagiellońskiej w Kielcach. Budynek o pow. ok. 120 m2 z parkingiem naziemnym. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 000 zł1 020,96 m² 4 995,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 1020,96 m2 , zlokalizowany na parterze budynku (nowe budownictwo) na osiedlu Sady. W skład lokalu wchodzą: - lokal handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 000 zł2 110 m² 2 938,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż budynek produkcyjno-usługowy o pow. użytkowej 1881,79 m2 położony w południowej części Kielc, przy ul. Ściegiennego. Powierzchnia działki: 1 2 074 m2 (działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 649 zł83,58 m² 17 835 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany lokal na działalność handlową, usługową lub biuro o pow. 83,58 m2 , usytuowany na parterze budynku w prestiżowej inwestycji Plaza Tower II. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł110 m² 5 990,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona przy ul. Sienkiewicza w samym Centrum Kielc. Nieruchomość z dużym potencjałem- idealnie nadaje się jako dochodowa inwestycja. Na chwilę.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

776 595 zł67,53 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do sprzedaży lokal użytkowy o pow. 67,53 mkw, usytuowany na parterze nowego budynku mieszkalnego. W skład lokalu wchodzi otwarta przestrzeń, z możliwością własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł278 m² 4 316,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek usługowo - handlowy z częścią mieszkalną, położoną w Kielcach przy ul. Klonowej. Na powierzchnię lokalu składa się: piwnica: dwa magazyny : 11,4 m 2 oraz 14,7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

7 796 745 zł685 m² 11 382,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

685 m powierzchni parter w nowoczesnym apartamentowcu na Osiedlu Ślichowice. To doskonała propozycja inwestycyjna dla przedsiębiorców z branży medycznej poszukujących dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł40 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Okazja! sprzedaż lokalu gastronomicznego W topowej lokalizacji Na sprzedaż wyjątkowy lokal gastronomiczny o powierzchni ok. 30 m , położony w najbardziej ruchliwym miejscu, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł175,33 m² 6 844,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż lokal o powierzchni 175,33 m2, usytuowany na pierwszym piętrze budynku w centrum Kielc przy ul.Zagórskiej. Nieruchomość przez ostatnie lata pełniła funkcję salonu beauty-spa.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł75,90 m² 8 168,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż lokal o pow. 75,90 m2 zlokalizowany na parterze w bloku przy ul. Jagiellońskiej na os. Czarnów, w Kielcach. W skład lokalu wchodzi: sala sprzedaży, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 336 zł67,53 m² 11 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł240 m² 9 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy obiekt usługowo-biurowy, wybudowany w 2023 roku, o powierzchni całkowitej 240 m (użytkowa 177 m ), posadowiony na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kielce

Kielce,świętokrzyskie

670 000 zł131,31 m² 5 102,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz pomysłu na inwestycję? Cenisz sobie lokalizację ? Prowadzisz działalność i chcesz być na swoim? dobra lokalizacja blisko centrum handlowe dwa lokale blisko tras wylotowych Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 886 595 zł130,11 m² 14 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany lokal na działalność handlową, usługową lub biuro o pow. 129,95 m2 , usytuowany na parterze budynku w prestiżowej inwestycji Plaza Tower II. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

5 014 610 zł459,92 m² 10 903,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal po przychodni w centrum Kielc 459,92 m + 3 miejsca postojowe i komórka lokatorska Opis nieruchomości: na sprzedaż unikalna oferta inwestycyjna w samym centrum Kielc,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł100,82 m² 6 437,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

| na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o pow. ok. 100,82 m 2 zlokalizowany w kamienicy w Kielcach na obrzeżach centrum miasta. Lokal położony jest na parterz e 1-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

498 999 zł80,50 m² 6 198,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo-biurowy położony na I piętrze budynku przy ul. Zagórskiej 18 w Kielcach, w bezpośrednim sąsiedztwie kieleckich bazarów oraz Zespołu Szkół.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł745,92 m² 5 764,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości terrahome przedstawia Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 2642 m2 zabudowana budynkiem mieszkalno-usługowym oraz halą zlokalizowana przy ul. Tartacznej Część.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł115,80 m² 7 124,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy apteka z możliwością prowadzenia innych usług Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy, w którym obecnie funkcjonuje apteka. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł90 m² 7 111,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż lokal o powierzchni 90 m2 , zlokalizowany na parterze w 3-piętrowej kamienicy, w ścisłym c entrum przy ul. Sienkiewicza. Lokal jest przedzielony na dwie części.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł64,60 m² 6 578,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 64,6 m , usytuowany na pierwszym piętrze w pawilonie usługowym, w jednej z bardziej rozpoznawalnych i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł107 m² 7 009,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaże w bryle budynku

Posiadamy w ofercie sprzedaży lokal usługowy w ścisłym centrum Kielc o powierzchni 107 m2 zlokalizowany na 3 i 4 piętrze w budynku mieszkalno-handlowo-usługowym. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Biuro Kielce

Kielce,świętokrzyskie

550 000 zł74,69 m² 7 363,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję przestronny lokal usługowy o powierzchni 74,69 m , położony w świetnej lokalizacji na parterze nowoczesnego bloku z 2017 roku. Układ pomieszczeń: sala usługowa 52,08.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 000 zł6 600 m² 3 030,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| na sprzedaż kompleks czterech budynków zlokalizowany w Kielcach przy ulicy Peryferyjnej, budynki usytuowane są na działce o pow. 12611 m2. Powierzchnia użytkowa wszystkich budynków to około.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł115,80 m² 6 865,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal usługowy o powierzchni 115,8 usytuowany na parterze bloku z 2010r. W skład wchodzi : -izba ekspedycyjna -magazyn produktów medycznych -pomieszczenie porządkowe -wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 055 600 zł200 m² 5 278 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa okazja: sprzedaż gotowego biznesu gastronomicznego - "kojot" w centrum miasta z lokalem mieszkalnym! Marzysz o prowadzeniu własnej restauracji? Oto Twoja szansa na przejęcie.