dowolna

Biura Kielce - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Witosa

Kielce,świętokrzyskie

3 000 000 zł485 m² 6 185,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bezpośrednio od właściciela. Video w linku Na sprzedaż atrakcyjny budynek usługowo-biurowy zlokalizowany w Kielcach, w którym obecnie prowadzona jest działalność przedszkolna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy umeblowany Kielce

Wielkopole,Kielce

35,59 zł/m²56 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 56,20 m2, usytuowany na 1 piętrze w budynku jedno-piętrowym w dzielnicy ksm w Kielcach. W skład lokalu wchodzi sala sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

1 005 980 zł96 m² 10 455 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

| na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 96,22 m2, dostępne na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

45,47 zł/m²202 m² 9 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

| rezerwacja Do wynajęcia atrakcyjnie zlokalizowany w centrum Kielc lokal o pow. 202,31 m2. Lokal usytuowany na parterze budynku mieszkalno-usługowego z 2000r. przy ul. Okrzei. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

1 350 000 zł171 m² 7 894,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na sprzedaż zainwestuj w przestrzeń, która pracuje na Twój sukces. Wyobraź sobie lokal, który nie tylko spełnia Twoje wymagania, ale przenosi Twoją firmę na zupełnie nowy poziom. Miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

54,55 zł/m²22 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia frontowy lokal usługowy o powierzchni 22 m2 , usytuowany w pawilonie handlowym przy ul. Sienkiewicza. Wejście do lokalu w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

765 000 zł116 m² 6 606,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o pow. 115,80 m2 zlokalizowany w centrum Kielc przy ul. Chęcińskiej. Obecnie w lokal funkcjonuje apteka - nieruchomość została zaopiniowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kielce

Centrum,Kielce

44,91 zł/m²116 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 115,80 m2 zlokalizowany w centrum Kielc. Obecnie w lokalu funkcjonuje apteka - nieruchomość została zaopiniowana i zatwierdzona wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Solidarności

Centrum,Kielce

21,71 zł/m²34 m² 738 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. 34 m2 na iiip. biurowca zlokalizowanego centrum Kielc przy al. Solidarności. W lokalu instalacja komputerowa, telefoniczna, internetowa. Toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Krakowska

Kielce,świętokrzyskie

36,98 zł/m²622 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Oferta bezpośrednia bez pośredników i dodatkowych prowizji Oferuję do wynajęcia nowoczesną, świeżo po remoncie, funkcjonalną halę o łącznej powierzchni blisko 622 m . Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Sady,Kielce

550 000 zł48 m² 11 377,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa oferta lokal użytkowy Z ogródkiem | klonovia Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 48,34 m z ogródkiem, zlokalizowany w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Kielce

Kielce,świętokrzyskie

34,36 zł/m²195 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 195 m2 z przeznaczeniem na handel-usługi , biuro zlokalizowany w parterowym budynku położonym na ogrodzonym, wybetonowanym terenie we wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Kielce

Kielce,świętokrzyskie

34,03 zł/m²144 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 144 m2 z przeznaczeniem na handel-usługi , zlokalizowany w budynku położonym na ogrodzonym, wybetonowanym placu we wschodniej części Kielc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Ślichowice,Kielce

210 000 zł28 m² 7 581,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferuję lokal użytkowy o powierzchni 27,7 m , położony na parterze bloku mieszkalnego przy ul. Puscha w Kielcach. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Kielce

Kielce,świętokrzyskie

38,89 zł/m²72 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 72 m2 z przeznaczeniem na handel-usługi , zlokalizowany w budynku położonym na ogrodzonym, wybetonowanym placu we wschodniej części Kielc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Rynek

Centrum,Kielce

41,04 zł/m²24 m² 985 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia pokój biurowy z własną łazienką. II piętro w budynku III piętrowym. Na podłodze terakota. Rolety zewnętrzne w oknach. W łazience kabina prysznicowa, umywalka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Kielce

Kielce,świętokrzyskie

53,06 zł/m²51 m² 2 706 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 51 m2 z przeznaczeniem na handel-usługi , zlokalizowany w budynku położonym na ogrodzonym, wybetonowanym placu we wschodniej części Kielc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

96 zł/m²12 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni ok. 12,5 m2 , położony na parterze w pawilonie handlowym, na Osiedlu na Stoku. Lokal z przeznaczeniem na działalność z branży beauty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Łódzka

Niewachlów I,Kielce

34,44 zł/m²34 m² 1 171 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal biurowo - usługowy o pow. 34 m2 zlokalizowany na parterze w jednopiętrowym biurowcu położonym przy ul. Łódzkiej. Lokal składa się z jednego pokoju, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

14,29 zł/m²350 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz prywatnego biura, ale nie chcesz zamykać się w czterech ścianach? U nas wynajmujesz biuro, ale zyskujesz coś znacznie więcej dostęp do całej, tętniącej życiem przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

40 zł/m²45 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M oferuje na wynajem lokal biurowo-usługowy o powierzchni 45m Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 45 m2. Składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Wieków Kielc

Centrum,Kielce

61,40 zł/m²57 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować biuro w centrum Kielc, położone przy alei IX wieków Kielc, w pięknym nowoczesnym budynku Becher Silver. Lokal o powierzchni 57m2 usytuowany na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kielce

Centrum,Kielce

44,91 zł/m²116 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy do wynajęcia Kielce, centrum miasta Biuro nieruchomości oferuje na wynajem lokal użytkowy przystosowany do prowadzenia apteki, położony w atrakcyjnej lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

30,75 zł/m²140 m² 4 305 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia atrakcyjnie zlokalizowany lokal na działalność handlową, gastronomiczną, usługową lub biuro o pow. 140 m2 usytuowany na poziomie -1 w budynku handlowo - usługowego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

870 000 zł99 m² 8 787,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Prowadzisz firmę i szukasz miejsca, w którym klient wygodnie zaparkuje, łatwo trafi pod drzwi i w pełnym komforcie skorzysta z Twojej oferty? Ten lokal użytkowy o powierzchni 99.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kielce

Na Stoku,Kielce

40 zł/m²25 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokal usługowy 25 m Parter Kielce Osiedle Na Stoku Idealny pod małe usługi lub gastronomię Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 25 m , położony na parterze zadbanego budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Orląt Lwowskich

Na Stoku,Kielce

35 zł/m²80 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokal usługowy 80 m Parter Kielce Osiedle Na Stoku Na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 80 m , położony na parterze zadbanego budynku w Kielcach na Osiedlu Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Sady,Kielce

35,29 zł/m²17 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy o powierzchni 17 m2 zlokalizowany w dzielnicy Sady. Lokal po generalnym remoncie: świeżo odmalowany, na podłodze wykładzina, klimatyzacja, światłowód, oświetlenie ledowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Kielce,świętokrzyskie

35 zł/m²250 m² 8 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu unikalną ofertę wynajmu lokalu biurowo-usługowego o powierzchni 1030 m w wyjątkowej lokalizacji w Galerii Czarnowskiej w Kielcach. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wesoła

Centrum,Kielce

41,23 zł/m²1 120 m² 46 167 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pko Bank Polski S.A., Biuro Administrowania Nieruchomościami - Zespół Nieruchomości i Kontraktów w Krakowie proponuje Państwu do wynajmu nieruchomość położoną w Kielcach ul. Wesoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Centrum,Kielce

75 zł/m²60 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 60 m2. Usytuowany na III piętrze z III w apartamentowcu z 2021 r. w centrum Kielc. W skład lokalu wchodzą: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

73,42 zł/m²42 m² 3 075 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 41,88 m2 zlokalizowany na parterze kamienicy przy ul. Sienkiewicza, w ścisłym centrum Kielc. Lokal może być przeznaczony na dowolną działalność -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Wielkopole,Kielce

58,24 zł/m²103 m² 5 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Nowoczesny lokal 103 m na wynajem prestiżowa przestrzeń w Kielcach (6 miejsc parkingowych!) Szukasz miejsca, które podkreśli prestiż Twojej działalności i zapewni komfort zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, al. Wieków Kielc

Centrum,Kielce

385 000 zł39 m² 9 871,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 39 m , zlokalizowany w prestiżowym budynku becher silver przy Al. IX Wieków Kielc 8 w ścisłym centrum miasta. 3 piętro z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Kielce

Kochanowskiego,Kielce

477 000 zł64 m² 7 501,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Lokal użytkowy w najwyższym budynku w Kielcach. Idealna lokalizacja pod wynajem lub na działalność gospodarczą. Ofertujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jesionowa

Szydłówek,Kielce

58,26 zł/m²19 m² 1 107 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

| < rezerwacja > Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni ok. 19 m2 , usytuowany na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Jesionowej. Pokój w kształcie prostokąta 4,5 x4,2 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

66,67 zł/m²18 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajęcia pokoju w lokalu biurowym. Lokal biurowy znajduje się w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Warszawskiej 29 (naprzeciwko Galerii Korona). Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Targowa

Centrum,Kielce

19 zł/m²20 m² 388 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia samodzielne pokoje biurowe o powierzchni od 20 do 29 mkw położone w ścisłym centrum miasta w budynku biurowo - usługowo-handlowym. Zarówno budynek, jak i lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Kielce

Centrum,Kielce

73,79 zł/m²29 m² 2 140 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

| < rezerwacja > Do wynajęcia atrakcyjnie zlokalizowany lokal biurowy (dwa pokoje/jeden duży -do wyboru) o pow. około 29 m2 usytuowany na parterze budynku w prestiżowej inwestycji Plaza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, al. Wieków Kielc

Centrum,Kielce

44 zł/m²50 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal użytkowy - 50 m , parter. Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 50 m , zlokalizowany na parterze budynku handlowo-usługowego w ścisłym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

525 500 zł51 m² 10 303,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Nowa oferta inwestycyjna tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje lokal mieszkalny z przeznaczeniem inwestycyjnym lub prywatnym, położony tuż przy zalewie kieleckim.