dowolna

Lokale użytkowe zlokalizowane w centrach handlowych Kielce

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

50 zł/m²32 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wynajmę lokal w Kielcach, ul. Warszawska 34, wejście od ulicy Warszawskiej, parter, wejście bezpośrednio z zewnątrz. Przeznaczenie: sklep, biuro, kancelaria. Dodatkowo, doskonałe miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

34,29 zł/m²175 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 175 m2 na parterze budynku, przy ul. Niskiej w Kielcach. W skład lokalu wchodzą: 5 pomieszczeń usługowych, pomieszczenie socjalne , 3 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

550 000 zł48,34 m² 11 377,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa oferta lokal użytkowy Z ogródkiem | klonovia Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 48,34 m z ogródkiem, zlokalizowany w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

54,76 zł/m²21 m² 1 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokale o średniej powierzchni 21 m2 kolejno na pierwszym, drugim oraz czternastym piętrze, przy ul. Targowej w Kielcach. Specyfikacja lokali: piętro XIV: lokal nr 1 pow. 21 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

49,55 zł/m²33,30 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowo biurowy o powierzchni 33.3 m , położony na parterze budynku przy ul. Warszawskiej 34a - jednej z głównych i najbardziej ruchliwych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy

Kielce,świętokrzyskie

500 000 zł51,55 m² 9 699,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 51,55 m , położony na parterze budynku z 2006 roku przy ul. Klonowej w Kielcach. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł85,60 m² 11 448,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro verto nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal przy ul. Klonowa 67 w apartamentowcu z 2019 roku nadający się na działalność usługową, handlową lub biuro. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

58,21 zł/m²67 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 67 m , zlokalizowany w prestiżowym Biurowcu Becher Platinum z 2015 roku - jednym z najbardziej rozpoznawalnych adresów.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Kielce,świętokrzyskie

35 zł/m²414 m² 14 490 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy o powierzchni 414 m2. Nieruchomość zlokalizowany jest na I piętrze w budynku przy ul. Warszawskiej. Przed budynkiem parking. Lokal do zaaranżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 000 zł39,96 m² 11 386,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Nowa oferta lokal użytkowy Z loggią | klonovia Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje lokal użytkowy o powierzchni 39,96 m , położony na parterze w 4-piętrowej, nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Biuro

Sieje,Kielce

550 000 zł74,69 m² 7 363,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 74,69 m2, położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Witosa. Lokal znajduje się na parterze w trzypiętrowym bloku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Nowa oferta inwestycyjna tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje atrakcyjny lokal położony przy Zalewie Kieleckim, w inwestycji Klonowy Bulwar przy ul. Klonowej 89. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²120 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 120 m2 na drugim piętrze budynku, przy ul. Glowackiego w Kielcach. W skład lokalu wchodzą: 4 pomieszczenia usługowe, pomieszczenie socjalne, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

28,85 zł/m²260 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na wynajem lokal o łącznej powierzchni 260 m2, z antresolą i przyziemiem zaadaptowanym i urządzonym pod restaurację. Lokal usytuowany parterze na w ścisłym centrum Kielc przy.

Szczegóły ogłoszenia

47,62 zł/m²105 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 105 m2 na parterze, przy ul. Warszawskiej w Kielcach. W skład lokalu wchodzi: pomieszczenie usługowe, korytarz, pomieszczenie sanitarne, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

23,75 zł/m²63,15 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy na osiedlu ksm o łącznej powierzchni 63,15 m2, składający się głównej sali 47,85 m2, pomieszczenia biurowego 6,15 m2 sanitariatu 2,2 m2, recepcji 6,95 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Kielce,świętokrzyskie

27 zł/m²185 m² 4 995 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy do wynajęcia pomieszczenia biurowe typu one space z możliwością podziału na mniejsze. Lokal usytuowany w budynku na I piętrze pomieszczeniami sanitarnymi i zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

823 000 zł82,30 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż udziały w lokalu handlowo-usługowym zlokalizowanym przy ul. Paderewskiego w Kielce. Lokal o łącznej powierzchni 196.60 m składa się z przestronnej sali sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²23 m² 1 035 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 23 m2 pod Twoją działalność. Poszukujesz lokalu "szytego na miarę"'? - to oferta właśnie dla Ciebie. Posiadamy lokale, które będą przygotowane pod nowego.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²49 m² 2 205 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. 49 m2 pod Twoją działalność. Poszukujesz lokalu "szytego na miarę"'? - to oferta właśnie dla Ciebie. Posiadamy lokale, które będą przygotowane pod.

Szczegóły ogłoszenia

41,36 zł/m²215,18 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal na parterze w budynku dwukondygnacyjnym biurowo-handlowo-magazynowym, który oddano do użytkowania w II kwartale 2022r. Budynek zlokalizowany przy bardzo ruchliwej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

30 zł/m²35 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy do wynajęcia pomieszczenie biurowe o pow. 35 m2 z możliwością zwiększenia powierzchni do 70 m2 o kolejny pokój. Lokal usytuowany w budynku na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

45,35 zł/m²43 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal usługowy położony w Centrum Kielc przy ul. Warszawskiej niedaleko galerii Korona. Powierzchnia lokalu: 43,04 m2. Czynsz najmu: 1950 zł netto + dodatkowe opłaty związane.

Szczegóły ogłoszenia

68,25 zł/m²102,56 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia elegancki lokal biurowy w nowoczesnym stylu położony na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ruchliwej ulicy. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia doskonałą widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²60 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy z parkingiem. Powierzchnia lokalu wynosi 60 m2. Lokal zlokalizowany jest na I piętrze (klatka schodowa tylko do tego lokalu) w dzielnicy ksm w ok. ul.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²250 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 250 m2 na pierwsszym piętrze budynku, przy ul. Skrzetlewskiej w Kielcach. W skład lokalu wchodzą: 6 pomieszczeń biurowych, pomieszczenie socjalne, 2.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł107 m² 7 009,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaże w bryle budynku

Posiadamy w ofercie sprzedaży lokal usługowy w ścisłym centrum Kielc o powierzchni 107 m2 zlokalizowany na 3 i 4 piętrze w budynku mieszkalno-handlowo-usługowym. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Centrum,Kielce

300 000 zł44,74 m² 6 705,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy na sprzedaż - Złota 23, kielce, 45 m Na sprzedaż lokal biurowy o powierzchni niemalże 45 m , usytuowany w budynku przy ul. Złotej 23 - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

9 590 000 zł685 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal pod centrum medyczne / klinikę 680 m | parter | standard zl2 | kielce Szukasz miejsca pod centrum medyczne, klinikę lub nowoczesną placówkę zdrowia? Ta nieruchomość daje realną możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

40,54 zł/m²74 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 74 m2 położony na II piętrze w budynku z windą handlowo-usługowo-biurowym w centrum Kielc przy bardzo ruchliwej ulicy. Wysokość kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy

Piaski,Kielce

50 zł/m²150 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia budynek do generalnego remontu Twoja szansa na stworzenie idealnej przestrzeni! Budynek, wynajmowany przez ostatnie 20 lat, obecnie opuszczony przez najemcę, czeka na nowego najemcę, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Niewachlów I,Kielce

1 580 000 zł198 m² 7 979 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

***** tylko U nas***** Na sprzedaż prezentujemy budynek usługowo-handlowo-mieszkaniowy, znajdujący się w przemysłowej części Kielc, w sąsiedztwie Targów Kielce. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Sady,Kielce

550 000 zł48 m² 11 377,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

14,29 zł/m²350 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz prywatnego biura, ale nie chcesz zamykać się w czterech ścianach? U nas wynajmujesz biuro, ale zyskujesz coś znacznie więcej dostęp do całej, tętniącej życiem przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Kielce,świętokrzyskie

35 zł/m²250 m² 8 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu unikalną ofertę wynajmu lokalu biurowo-usługowego o powierzchni 1030 m w wyjątkowej lokalizacji w Galerii Czarnowskiej w Kielcach. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Centrum,Kielce

75 zł/m²60 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 60 m2. Usytuowany na III piętrze z III w apartamentowcu z 2021 r. w centrum Kielc. W skład lokalu wchodzą: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Kielce,świętokrzyskie

1 550 000 zł171 m² 9 052,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta sprzedaży / wynajmu lokalu usługowego - kielce, ul. Warszawska 21 Na sprzedaż lub wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 171 m , położony na parterze nowoczesnego biurowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Witosa

Sieje,Kielce

52 zł/m²300 m² 15 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem oferujemy nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 300 m , zlokalizowany w dzielnicy Sieje w Kielcach. Opis nieruchomości: powierzchnia: 300 m Do lokalu przynależy część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

376 350 zł39 m² 9 650 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo - użytkowy usytuowany w ścisłym centrum miasta-budynek Becher Platinum. ul. IX Wieków Kielc Lokal na 3 piętrze z windą. Budynek monitorowany. Lokal świeżo wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Hauke-Bosaka

Pod Telegrafem,Kielce

1 550 000 zł3 882 m² 399,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

________________________________________ Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego budynku biurowego z częścią magazynowo warsztatową, położonego w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy umeblowany, ul. Leonarda

Centrum,Kielce

41,67 zł/m²144 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam do wynajęcia w pełni wyposażony i funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 144 m , położony w nowoczesnym budynku z 2009 roku, w ścisłym centrum Kielc (ul.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij