dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Kielce - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

74 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

74 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Centrum

Centrum,Kielce

375 000 zł57 m² 6 609,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż lokal położony na parterze budynku mieszkalno-usługowego w Centrum Kielc. Lokal składa się z dwóch gabinetów. Pierwszy gabinet przystosowany jest do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

315 000 zł53 m² 5 943,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Oferujemy do sprzedaży nowy Lokal ,stan deweloperski ,do wykończenia oraz własnej aranżacji ,o pow.53 m2,I PIĘTRO w nowym budynku biurowo-usługowo-handlowym z windą, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Kielce

Centrum,Kielce

60 000 zł19 m² 3 089,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadamy w ofercie do sprzedaży lokal o powierzchni 19,42m 2 , usytuowane na drugim piętrze w biurowcu, zlokalizowanym w ścisłym Centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dewońska

Ślichowice,Kielce

139 000 zł29 m² 4 793,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadamy w ofercie do sprzedaży lokal, w którym od 10 lat prowadzony był zakład fryzjerski. Lokal usytuowany jest na parterze czteropiętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Śląska

Wielkopole,Kielce

3 000 000 zł584 m² 5 134 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość gruntowa zabudowana składająca się z działki ewidencyjnej numer 262/1 o powierzchni 1899 mkw położona w obrębie 0017 przy ulicy Śląskiej 9 w Kielcach. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Puscha

Ślichowice,Kielce

249 000 zł67 m² 3 716 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy o powierzchni 67 m2, mieszczący w bloku cztero piętrowym na parterze przy ulicy Puscha, osiedle Ślichowice. Przed wejściem rampa rozładunkowa dla zaopatrzenia oraz duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, al. Wieków Kielc

Kielce,świętokrzyskie

319 000 zł55 m² 5 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Rezerwacja! Sprzedam lokal biurowy o powierzchni 55m2 w budynku "becher platinum" mieszczącym się przy Al. IX Wieków Kielc Lokal znajduje się w budynku z windą na 3 piętrze z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Ostra Górka

Ostra Górka,Kielce

357 000 zł100 m² 3 570 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta bez prowizji od kupującego! Do sprzedania lokal użytkowy o powierzchni 100 m2, usytuowany na parterze nowego budynku mieszkalnego, wielorodzinnego, zlokalizowanego w odległości ok. 4 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, Centrum

Centrum,Kielce

660 000 zł116 m² 5 689,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-handlowy w nowym budynku położony na parterze w centrum miasta przy ruchliwej ulicy. Powierzchnia całkowita 116 m2. Wejście bezpośrednio z ulicy z dużą witryną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Centrum,Kielce

580 000 zł94 m² 6 203,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-użytkowy o pow.93,50m2 na parterze w Centrum Kielc.Bardzo dobra lokalizacja. Lokal składa się z sali sprzedażowej o pow.45m2 , 2 pomieszczeń biurowych , 2 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, Centrum

Centrum,Kielce

1 281 000 zł210 m² 6 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowo- biurowy o całkowitej powierzchni 210 m 2 ( parter + I piętro ). Lokal usytuowany jest w budynku o nowoczesnej architekturze w ścisłym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

1 200 000 zł278 m² 4 316,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek usługowo - handlowy z częścią mieszkalną, położoną w Kielcach przy ul. Klonowej. Na powierzchnię lokalu składa się: piwnica: dwa magazyny : 11,4 m 2 oraz 14,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Mała

Centrum,Kielce

522 368 zł93 m² 5 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do sprzedania lokal usługowo-handlowy o pow. 93,28 m 2 obecnie przystosowany pod zakład fryzjerski. Lokal znajduje się w ścisłym Centrum Kielc; nieruchomość o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Kielce

387 006 zł73 m² 5 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo- biurowy o pow. 97,96m 2 w nowo powstałym budynku zlokalizowanym w ścisłym centrum Kielc. Budynek czteropiętrowy z windą, wysoki standard, stan deweloperski. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

290 080 zł52 m² 5 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal usługowo - biurowy o pow. 51,8 m 2 w nowo powstającym budynku zlokalizowanym w ścisłym centrum Kielc. Budynek czteropiętrowy, wysoki standard, stan deweloperski. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Leonarda

Centrum,Kielce

476 000 zł85 m² 5 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania lokal o wysokim standarcie usługowo-handlowy o powierzchni 85 m 2 , który zlokalizowany jest na parterze w biurowcu położonym przy ulicy o dużym natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Kielce

217 336 zł39 m² 5 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo - biurowy o pow. 38,81m 2 w nowo powstałym budynku zlokalizowanym w ścisłym centrum Kielc. Budynek czteropiętrowy, wysoki standard, stan deweloperski. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sandomierska

Wielkopole,Kielce

150 000 zł83 m² 1 807,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal usługowo-magazynowy o powierzchni 83m 2 , usytuowany w budynku handlowym położonym przy ruchliwej ul. Sandomierskiej. Nieruchomość składa się z dwóch( jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Kielce

Kielce,świętokrzyskie

317 408 zł57 m² 5 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo- biurowo -handlowy o pow. 56,68 m 2 w nowo powstającym budynku czteropiętrowym zlokalizowanym w ścisłym centrum Kielc. Wysoki standard, stan deweloperski. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Kielce

Kielce,świętokrzyskie

180 000 zł32 m² 5 625 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal o powierzchni 32 m2 zlokalizowany przy ul. Nowy Świat w Kielcach. Lokal się mieści na parterze w zmodernizowanym w 2005 roku budynku 2-piętrowym. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bodzentyńska

Centrum,Kielce

379 000 zł98 m² 3 867,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje 2 lokale w pakiecie Lokal / mieszkanie 3 Pokojowe wraz z Kawalerką/ Lokalem na 1 piętrze przy ul. Bodzentyńskiej obok Rynek Kielecki!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bodzentyńska

Centrum,Kielce

202 000 zł45 m² 4 488,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje lokal /mieszkanie 2 Pokojowe na 1 piętrze przy ul. Bodzentyńskiej obok Rynek Kielecki! Idealna propozycja pod Inwestycje! Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

55 000 zł30 m² 1 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Witam. Sprzedam sklep spożywczo monopolowy wolno stojący w Kielcach os Na Stoku. Sklep położony jest w centrum osiedla. Budynek jest po generalnym remoncie ocieplony. Posiada wszystkie odbiory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

255 000 zł65 m² 3 923,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal handlowo - usługowy o powierzchni 65 m 2 , położony w Kielcach na osiedlu Czarnów. Na powierzchnię lokalu składa się: sala sprzedażowa ( połączone dwie sale) ok 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

293 000 zł70 m² 4 200,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania komfortowy lokal biurowo - usługowy położony w ścisłym centrum miasta - ul. Sienkiewicza. Lokal o powierzchni 69,70 mkw składający się z 3 pomieszczeń, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dewońska

Ślichowice,Kielce

70 000 zł32 m² 2 187,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do sprzedania lokal handlowo - usługowy znajdujący się na os. Ślichowice przy ul. Dewońskiej w Kielcach. Powierzchnia całkowita to 32 m 2 , przed lokalem 12m. wysokość: 2,70 m. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

255 000 zł65 m² 3 923,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: lokal biurowy znajduje się na ul. Jagiellońskiej w sąsiedztwie wielu punktów handlowo-usługowych, szkół, banków, urzędów. Lokalizacja jest idealna pod względem ruchu pieszych, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Karczówkowska

Karczówka,Kielce

89 000 zł69 m² 1 289,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo - usługowy o powierzchni całkowitej 79 m 2 , położony w centrum Kielc przy ulicy Karczówkowskiej. Na powierzchnię lokalu składa się: sala sprzedażowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Karczówkowska

Karczówka,Kielce

89 000 zł79 m² 1 126,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, al. Wieków Kielc

Centrum,Kielce

360 000 zł58 m² 6 206,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferuję nowoczesny lokal z przeznaczeniem biurowym lub usługowym, o powierzchni 58 m2 w Budynku Becher przy Al. IX Wieków. Lokal znajduje się na 4 piętrze , posiada dwa przestronne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Piekoszowska

Ślichowice,Kielce

269 000 zł238 m² 1 130,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż powierzchnia biurowo - mieszkalna o powierzchni całkowitej 238 m2 , która zlokalizowana jest na 2 piętrze - poddaszu w budynku mieszkalno - usługowym, położonym w Kielcach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Czarnów

Czarnów,Kielce

268 000 zł65 m² 4 123,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, Centrum

Centrum,Kielce

950 000 zł116 m² 8 189,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-handlowy w nowym budynku położony na parterze w centrum miasta przy ruchliwej ulicy. Powierzchnia całkowita 116 m2. W lokalu znajduje się pomieszczenie socjalne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

1 200 000 zł278 m² 4 316,55 zł/m²

 

 

 

Ślichowice,Kielce

162 000 zł43 m² 3 767,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 43m2, zlokalizowany w Kielcach na osiedlu Ślichowice. Składa się z wiatrołapu, sali głównej, toalety i zaplecza z oknem. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Centrum

Centrum,Kielce

150 000 zł31 m² 4 838,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal o pow. 31m2, zlokalizowany w Centrum Kielc. Lokal położony jest na parterze, w budynku wielorodzinnym. Składa się z gabinetu, łazienki oraz przedpokoju. Podłogi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Karczówkowska

Karczówka,Kielce

169 000 zł79 m² 2 139,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dewońska

Ślichowice,Kielce

180 000 zł28 m² 6 429 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Gabinet stomatologiczny - sprzedam Gabinet w pełni wyposażony, jeszcze do niedawna działający z powodów zaprzestania działalności sprzedam. Lokalizacja - osiedle Ślichowice w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Centrum

Centrum,Kielce

165 000 zł29 m² 5 769,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal o powierzchni użytkowej 28,6 m 2 położony w Centrum Kielc na wysokim parterze - część tarasowa. Ruchliwa ulica w ciągłym ruchu pieszych. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Centrum,Kielce

110 000 zł29 m² 3 793,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal o pow. 29m2, zlokalizowany w Centrum Kielc. Lokal położony jest na parterze, posiada dużą witrynę, zabezpieczony rolo kasetami. Lokal składa się z sali ok. 17m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Centrum

Centrum,Kielce

756 925 zł116 m² 6 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal o powierzchni 116,45 mkw w stanie deweloperskim położony na parterze nowego budynku w ścisłym centrum miasta. Lokal o wysokości 3 m. Lokal posiada wejście zarówno.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij