dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Kielce - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

74 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

74 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

1 090 121 zł138 m² 7 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W sprzedaży posiadamy lokal usługowo/ handlowy (nr L7) o powierzchni 137,99m2 znajdujący się na parterze w nowopowstałym bloku z 2022 roku. Cena za m2 to 7900zł netto Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

377 000 zł42 m² 8 976,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Tylko U nas! Biuro nieruchomości Twoje M Na sprzedaż prezentujemy przestronny lokal usługowy Idealna opcja dla osób szukających miejsca z potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Klonowa

Związkowiec,Kielce

909 507 zł125 m² 7 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W sprzedaży posiadamy lokal usługowo/ handlowy (nr L8) o powierzchni 124,59m2 znajdujący się na parterze w nowopowstałym bloku z 2022 roku. Cena za m2 to 7300zł netto Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

1 088 284 zł149 m² 7 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W sprzedaży posiadamy lokal usługowo/ handlowy (nr L6) o powierzchni 149,08m2 znajdujący się na parterze w nowopowstałym bloku z 2022 roku. Cena za m2 to 7300zł netto Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

1 004 261 zł138 m² 7 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W sprzedaży posiadamy lokal usługowo/ handlowy (nr L7) o powierzchni 137,57m2 znajdujący się na parterze w nowopowstałym bloku z 2022 roku. Cena za m2 to 7300zł netto Do lokalu.