dowolna

Lokale w centrum Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

153 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

153 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro

Centrum,Kielce

495 000 zł57 m² 8 684,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Rezerwacja! Mam przyjemność zaprezentować biuro w centrum Kielc, położone przy alei IX wieków Kielc, w pięknym budynku Becher Silver. Lokal o powierzchni 57m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

461 824 zł52 m² 8 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO sprzedania od zaraz lokal usługowo-handlowy o powierzchni 52,48 M2, zlokalizowany jest on na parterze nowoczesnego budynku wybudowanego w 2021 roku przy ulicy Klonowej w Kielcach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Kielce

45 zł/m²160 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadamy w ofercie do wynajęcia duży lokal użytkowy o powierzchni 160 m 2 usytuowany na parterze w budynku usługowo-handlowym, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, al. Wieków Kielc

Kielce,świętokrzyskie

995 000 zł122 m² 8 155,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować biuro w centrum Kielc, położone przy alei IX wieków Kielc 8, w pięknym budynku Becher Silver. Lokal o powierzchni 122 m2 składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

269 919 zł46 m² 5 867,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Tylko U nas Biuro nieruchomości Twoje M Prezentuje lokal usługowy w stanie deweloperskim Idealne pod działalność gospodarczą. Prezentujemy Państwu na sprzedaż lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Centrum,Kielce

23,53 zł/m²34 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 34 mkw na parterze w centrum miasta. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń (poczekalni i pomieszczenia głównego) oraz zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

244 000 zł36 m² 6 708,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedania lokal usługowo-handlowy o powierzchni 36,37 m2, usytuowany na parterze nowoczesnego budynku wybudowanego w 2021 roku, przy ulicy Klonowej w Kielcach. Atutem lokalu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

224 986 zł34 m² 6 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedania lokal usługowo-handlowy o powierzchni 33,58 m2, usytuowany na parterze nowoczesnego budynku wybudowanego w 2021 roku, przy ulicy Klonowej w Kielcach. Atutem lokalu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

225 000 zł34 m² 6 700,42 zł/m²

 

 

 

Centrum,Kielce

32 zł/m²40 m² 1 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o pow. 40 m2 , usytuowany na I piętrze w kamienicy w centrum Kielc. Wysokość lokalu 2,60 m. Do lokalu została doprowadzona woda. Nadaje się na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Staszica

Centrum,Kielce

33 zł/m²24 m² 805 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 24,38 m2 (podzielony na 2 pokoje: 11,42 m2, drugi 12,96 m2) zlokalizowany na drugim piętrze w budynku w centrum Kielc przy ul. Staszica. Przeznaczenie lokalu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

33,33 zł/m²240 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 240 m2 , zlokalizowany na parterze zabytkowej, ponad 100-letniej Kamienicy. Nieruchomość położona w centrum Kielc, przy ul. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mickiewicza

Centrum,Kielce

16,58 zł/m²24 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 24,13 m2 zlokalizowany na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy w ścisłym centrum (ul. Mickiewicza). Lokal do odświeżenia. Idealny pod gabinety lekarskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

1 012 024 zł97 m² 10 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy o pow. 97,31 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Mała

Centrum,Kielce

47,37 zł/m²95 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 95 m2 usytuowany na pierwszym piętrze w kamienicy w ścisłym centrum Kielc blisko Rynku przy ul. Małej. Wejście do lokalu w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

60 zł/m²418 m² 25 105 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia frontowy, reprezentacyjny lokal usługowy o pow. 418,42 m2, zlokalizowany na parterze 4-piętrowej kamienicy w centrum Kielc przy ul. Sienkiewicza. Lokal narożny, z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

56,22 zł/m²62 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjny, frontowy lokal o pow. 62,26m2, usytuowany w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszych przy ul. Sienkiewicza w ścisłym centrum Kielc. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Centrum

Centrum,Kielce

81,30 zł/m²60 m² 4 878 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia frontowy lokal handlowo-usługowy o pow. ok. 60 m2 , z witryną, usytuowany na parterze budynku w centrum Kielc. Miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

19,20 zł/m²250 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o pow. ok. 250 m2 usytuowany w budynku wolnostojącym na osiedlu ksm. Obiekt z przeznaczeniem na cele działalności biurowej, handlowej bądź usługowej. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Centrum

Centrum,Kielce

24,44 zł/m²90 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni ok. 90 m2, usytuowany na 1 piętrze w kamienicy w centrum Kielc, przy Rynku. Możliwość podziału lokalu na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Leonarda

Centrum,Kielce

1 250 000 zł132 m² 9 473,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Na sprzedaż frontowy lokal gastronomiczny o pow. ok. 131,95 m2 zlokalizowany w kamienicy, w centrum Kielc przy ul. Leonarda w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszych. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

713 440 zł69 m² 10 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy o pow. 68,60 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, al. Solidarności

Centrum,Kielce

14 zł/m²25 m² 350 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal na magazyn, serwis, punkt techniczny o pow. 25 m2, z wejściem z ulicy, zlokalizowany w piwnicy budynku w centrum Kielc przy al. Solidarności. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Kielce

70 zł/m²88 m² 6 126 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowo - handlowy o pow. ok. 87,51 m2 zlokalizowany na parterze w budynku z 2016 r. w centrum Kielc. Bardzo dobra lokalizacja, przy ulicy o dużym natężeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Kielce

6 200 000 zł1 541 m² 4 022,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż budynek biurowy o 4 kondygnacjach naziemnych (w tym poddasze) i 1 kondygnacji podziemnej zlokalizowany w centrum Kielc przy ul. Wspólnej. Budynek o pow. 1541,37m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Kielce

Centrum,Kielce

50 zł/m²10 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 10 m2 , z witryną wystawową, zlokalizowany na parterze kamienicy w centrum Kielc. Lokal do adaptacji - w zakresie najemcy. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, al. Wieków Kielc

Centrum,Kielce

45,49 zł/m²121 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 120,90 m2 , zlokalizowany na II piętrze w III piętrowym biurowcu przy al. IX Wieków w ścisłym Centrum Kielc. Wejście do lokalu w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Bocianek

Bocianek,Kielce

199 000 zł54 m² 3 685,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal parterowy o powierzchni 54 m2 zlokalizowany na osiedlu Bocianek. Lokal składa się z głównej sali sprzedaży, zaplecza oraz łazienki. Dwa wejścia, duże witryny wystawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

42,78 zł/m²115 m² 4 920 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal pow. 115 m2 zlokalizowany na parterze kamienicy przy ul. Sienkiewicza, w ścisłym centrum Kielc. Lokal może być przeznaczony na dowolną działalność - handlowo - usługowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Moniuszki

Centrum,Kielce

21,43 zł/m²149 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 149,3 m2 zlokalizowany na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku w Centrum Kielc przy ul. Moniuszki. W skład lokalu wchodzą: 2 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Centrum

Centrum,Kielce

24,44 zł/m²90 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni ok. 90 m2, usytuowany na 2 piętrze w kamienicy w ścisłym w centrum Kielc, przy Rynku. Ogrzewanie za pomocą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

22,25 zł/m²175 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 175,30 m2, usytuowany na II piętrze w IV piętrowej kamienicy przy ul. Sienkiewicza w centrum Kielc. Nieruchomość składa się z 7 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Centrum

Centrum,Kielce

58,75 zł/m²60 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o pow. 59,57 m2 zlokalizowany na parterze apartamentowca w centrum Kielc. Lokal może być przeznaczony na dowolną działalność handlowo - usługowo - biurową. Komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

44 zł/m²242 m² 10 648 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowy lokal biurowy w standardzie deweloperskim o powierzchni 241,99 m2 w nowoczesnym, 6-piętrowym budynku przy ulicy Seminaryjskiej, w centrum Kielc. W skład pomieszczeń wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Solidarności

Centrum,Kielce

16,18 zł/m²34 m² 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. 34 m2 na iiip. biurowca zlokalizowanego centrum Kielc przy al. Solidarności. W lokalu instalacja komputerowa, telefoniczna, internetowa. Toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Kielce

40,39 zł/m²87 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia 6 -pokojowy lokal o powierzchni ok. 86,66 m2, zlokalizowany na 2 piętrze w 2- piętrowej kamienicy w ścisłym centrum Kielc. W skład pomieszczeń mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Mała

Centrum,Kielce

26,88 zł/m²93 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 92,99 m2 usytuowany na parterze kamienicy w ścisłym centrum Kielc obok Rynku przy ul. Małej. Wejście do lokalu w miejscu o dużym natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Zagórska

Centrum,Kielce

25 zł/m²100 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy o pow. 100 m2 zlokalizowany na kondygnacji -1 w 4-piętrowym budynku przy ul. Zagórskiej. Budynek z 2010 r. Lokal wykończony, jednak wymagający adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wesoła

Centrum,Kielce

33,48 zł/m²75 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o łącznej pow. 74,68 m2 zlokalizowany na parterze kamienicy położonej w ścisłym centrum Kielc przy ul. Wesołej. Lokal składa się z : części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Centrum

Centrum,Kielce

36,59 zł/m²49 m² 1 793 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy o pow. 48,99 m2 zlokalizowany na drugim piętrze budynku biurowo usługowego w ścisłym centrum Kielc. Lokal składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

25 zł/m²40 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal na II piętrze w biurowcu w dzielnicy ksm/centrum. Powierzchnia lokalu wynosi 40 m2. Parking przed budynkiem. Cena: 25 pln netto/m2 (30,75 pln brutto)+ ogrzewanie 5 pln netto (5,15 pln.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij