dowolna

Lokale w centrum Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

153 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

153 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kaczyńskiego

Centrum,Kielce

48,19 zł/m²187 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości oferuje do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 186,78 m , położony w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Lokal doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Kielce

Centrum,Kielce

30 zł/m²580 m² 17 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy w ofercie na wynajem lokal usługowo-handlowy o powierzchni 580 m2 znajdujący się na 2 piętrze w budynku usługowo-handlowym. Budynek posiada dwie klatki schodowe oraz windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Niska

Centrum,Kielce

34,29 zł/m²175 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Posiadamy w naszej ofercie do wynajęcia lokal o powierzchni 175m2 w centrum Kielc przy ul. Niskiej w doskonałej lokalizacji, o dużym natężeniu ruchu pieszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chęcińska

Chęcińskie,Kielce

43,18 zł/m²116 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal użytkowy apteka z możliwością prowadzenia innych usług Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy, w którym obecnie funkcjonuje apteka. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kielce

Centrum,Kielce

290 000 zł39 m² 7 435,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 39 m , położony w samym centrum miasta. Znajduje się na parterze kamienicy, z bezpośrednim wejściem od strony ruchliwej ulicy to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Kielce

Centrum,Kielce

89 zł/m²128 m² 11 392 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 128 m , położony na parterze budynku w samym sercu miasta. Lokal znajduje się w stanie do wykończenia, co daje najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

239 000 zł27 m² 8 709,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowy w ścisłym centrum Kielc przy ulicy Paderewskiego o łącznej powierzchni 27,44 m2, składający się głównej sali sprzedaży około 14 m2, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chęcińska

Chęcińskie,Kielce

810 000 zł116 m² 7 124,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal użytkowy apteka z możliwością prowadzenia innych usług Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy, w którym obecnie funkcjonuje apteka. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Prosta

Centrum,Kielce

25 zł/m²60 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal magazynowo-biurowy w Kielcach w centrum Kielc. Posiada bezpośredni podjazd pod lokal z ruchliwej drogi. Lokal o łącznej powierzchni 60 m2 składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Rynek

Centrum,Kielce

40 zł/m²15 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy o powierzchni 15 m2 z własną łazienką na I piętrze nowego budynku w ścisłym centrum miasta- okolice Rynku. Wysoki standard wykończenia lokalu (na podłodze terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kielce

Centrum,Kielce

33,33 zł/m²90 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal w centrum o przeznaczeniu usługowo-handlowym w Kielcach w Centrum o łącznej powierzchni ok. 90 m2. Lokal usytuowany na parterze budynku usługowo-mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kielce

Centrum,Kielce

60,71 zł/m²28 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas biuro nieruchomości twoje M oferuje lokal na wynajem W bardzo atrakcyjnej lokalizacji W centrum kielc Doskonałe miejsce na wszelkiego rodzaju działalność biurową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

189 000 zł20 m² 9 652,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Idealna nieruchomość inwestycyjna Pełna własność z Księgą Wieczystą! To wyjątkowa okazja dla inwestora szukającego nieruchomości o wysokim potencjale handlowym i inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

389 251 zł44 m² 8 887 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Idealna nieruchomość inwestycyjna lokal handlowy W centrum kielc, ul. Jana pawła II 19 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 43,8 m z częścią socjalną (wc), położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zagórska

Centrum,Kielce

627 900 zł80 m² 7 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo-biurowy położony na I piętrze budynku przy ul. Zagórskiej 18 w Kielcach, w bezpośrednim sąsiedztwie kieleckich bazarów oraz Zespołu Szkół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Złota

Centrum,Kielce

330 000 zł45 m² 7 375,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy na sprzedaż - Złota 23, kielce, 45 m Na sprzedaż lokal biurowy o powierzchni niemalże 45 m , usytuowany w budynku przy ul. Złotej 23 - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

376 350 zł39 m² 9 650 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo - użytkowy usytuowany w ścisłym centrum miasta-budynek Becher Platinum. ul. IX Wieków Kielc Lokal na 3 piętrze z windą. Budynek monitorowany. Lokal świeżo wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

104 zł/m²12 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas biuro nieruchomości twoje M oferuje lokal na wynajem W bardzo atrakcyjnej lokalizacji W centrum kielc idealny na gabinet Prezentujemy Państwu lokal o powierzchni 12,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Centrum,Kielce

49 zł/m²31 m² 1 519 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 31 m 2 usytuowany na drugim piętrze w budynku biurowo-usługowym z windą, zlokalizowanym w Centrum miasta, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Centrum,Kielce

82,44 zł/m²12 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia gabinet medyczny o powierzchni 12,13 m2 w działającej przychodni lekarskiej zlokalizowanej w centrum Kielc. Lokal wykończony w wysokim standardzie, klimatyzowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowy Świat

Centrum,Kielce

19 zł/m²40 m² 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia dwa pokoje biurowe o powierzchni 40 mkw położone w ścisłym centrum miasta w budynku biurowo - usługowym. Pokoje przechodnie, połączone ze sobą. Wejście z klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy umeblowany, ul. Leonarda

Centrum,Kielce

41,67 zł/m²144 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam do wynajęcia w pełni wyposażony i funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 144 m , położony w nowoczesnym budynku z 2009 roku, w ścisłym centrum Kielc (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Targowa

Centrum,Kielce

19 zł/m²20 m² 388 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia samodzielne pokoje biurowe o powierzchni od 20 do 29 mkw położony w ścisłym centrum miasta w budynku biurowo - usługowo-handlowym. Zarówno budynek, jak i lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jagiellońska

Centrum,Kielce

620 000 zł76 m² 8 168,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal komercyjny o powierzchni 75,90 m2 położony w centrum Kielc przy zbiegu ulic Grunwaldzkiej i Jagiellońskiej. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

32,24 zł/m²62 m² 1 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesny lokal biurowy w sercu Kielc Warszawska 49 | 6. piętro | balkon 25 m | garaż podziemny Szukasz miejsca, które podkreśli prestiż Twojej firmy i zapewni komfort pracy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowy Świat

Centrum,Kielce

19 zł/m²29 m² 551 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia samodzielny pokój biurowy o powierzchni 29 mkw położony w ścisłym centrum miasta w budynku biurowo - handlowym. Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Leonarda

Centrum,Kielce

690 000 zł144 m² 4 791,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam do sprzedania w pełni wyposażony i funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 144 m , położony w nowoczesnym budynku z 2009 roku, w ścisłym centrum Kielc (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

58 zł/m²44 m² 2 540 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Kielce

Kielce,świętokrzyskie

879 000 zł208 m² 4 225,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży pierwszego piętra w kamienicy, zlokalizowanej przy ul. Jana Pawła II w Kielcach. Budynek o klasycznej bryle i solidnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Szydłówek,Kielce

650 000 zł86 m² 7 585 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż przestronny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 85,7 m2, położony na drugim piętrze nowoczesnego budynku z windą, wybudowanego w 2006 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Centrum,Kielce

33,78 zł/m²74 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia mieszkanie, lokal biurowy o powierzchni 74 m , znajdujący się na 1. piętrze kamienicy w Kielcach. Lokal jest idealny do: prowadzenia działalności biurowej, usługowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Niska

Centrum,Kielce

35 zł/m²165 m² 5 775 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Proponujemy do wynajęcia lokal usługowy na parterze kamienicy, położonej w centrum Kielc przy ul. Niskiej 2h. Całkowita powierzchnia parteru to 165 m2: 5 większych pomieszczeń, 3 toalety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, al. Wieków Kielc

Centrum,Kielce

999 000 zł121 m² 8 256,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego lokalu usługowo-biurowego, położonego w samym sercu Kielc przy ulicy al. IX Wieków Kielc o dużym natężeniu ruchu samochodowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, al. Wieków Kielc

Centrum,Kielce

41,31 zł/m²121 m² 4 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Kielce

Centrum,Kielce

1 250 000 zł132 m² 9 433,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal o powierzchni 132,5 m2 zlokalizowany na partrze w budynku w ścisłym centrum miasta tuż koło rynku. Lokal po generalnym remoncie w trakcie którego został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

84,71 zł/m²65 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 64,93 m2 zlokalizowany na parterze kamienicy zlokalizowanej na rogu ulic Paderewskiego i Żytniej (wejście od ulicy Żytniej). Lokal składa się z: wiatrołapu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Kielce

Centrum,Kielce

51,02 zł/m²49 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia widny lokal dwustronny o powierzchni 49 m2 zlokalizowany na I piętrze kamienicy w ścisłym centrum miasta. Lokal składa się z: dwóch pokoi, korytarzu oraz łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

45,77 zł/m²116 m² 5 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 115,8 m2 zlokalizowany na parterze trzypiętrowego bloku (nowe budownictwo) przy ulicy Chęcińskiej w Kielcach. Lokal składa się z komunikacji, wc, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

39 zł/m²204 m² 7 956 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcie lokal biurowy o powierzchni 204 m2 zlokalizowany na II piętrze w biurowcu przy ul. Kolberga w Kielcach. Lokal składa się z: 2 łazienek, pomieszczenia socjalnego, recepcji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kielce

Centrum,Kielce

46,90 zł/m²143 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 142,86 m2 zlokalizowany w niedalekiej odległości od ścisłego centrum miasta. W skład lokalu wchodzi: -sala główna (136,56 m2), -pomieszczenie (2,71 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

990 000 zł60 m² 16 541,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal o powierzchni 59,85 m2 zlokalizowany na parterze kamienicy zlokalizowanej na rogu ulic Paderewskiego i Żytniej (wejście od ulicy Żytniej). Lokal składa się z: wiatrołapu,.