dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kielce - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

470 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prosta

Centrum,Kielce

385 000 zł47 m² 8 191,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47m2 zlokalizowane na 3 piętrze w 4pietrowym bloku w samym centrum miasta na os.KSM Mieszkanie widne, słoneczne i ciepłe, okna PCV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Szydłówek,Kielce

324 900 zł50 m² 6 498 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Rezerwacja Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50m2 na osiedlu Szydłówek ul Zamenhoffa koło Politechniki Świętokrzyskiej zlokalizowane na 1 piętrze w dwu piętrowym bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opielińskiej

Czarnów,Kielce

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,6 m2 zlokalizowane przy ul. Marii Opielińskiej. Usytuowane jest na 3 piętrze w bloku. Na powierzchnię 48,6 m2 składają się: pokój z drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

299 999 zł34 m² 8 772 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje - widna oddzielna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

351 900 zł51 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Rezerwacja Mieszkanie o powierzchni 51 m , usytuowane na osiedlu Stok, w Kielcach. Atrakcyjna oferta dla osób poszukujących komfortowego lokum w dogodnej lokalizacji. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

347 000 zł48 m² 7 305,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania w rewelacyjnej lokalizacji! Jeśli poszukujesz nieruchomości w centrum miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orkana

Uroczysko,Kielce

377 000 zł48 m² 7 904 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 47,7m2 na 2 piętrze w wieżowcu w Kielcach os. Uroczysko Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi - oddzielnej widnej kuchni - łazienki z wc - przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł49 m² 12 315 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

>rezerwacja< ** tylko W naszym biurze ** W sprzedaży posiadamy świeżo wykończone mieszkanie w nowoczesnym stylu w nowym bloku z 2023 roku zlokalizowanym przy ulicy Górnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Kielce

429 000 zł48 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwu-P okojowe, dwustronne mieszkanie w ścisłym centrum o powierzchni około 48 m2. Mieszkanie usytuowane na III piętrze, z dwoma balkonami od strony wschodu i zachodu! obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Raciborskiego

Ślichowice,Kielce

2 200 zł38 m² 58,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na czwartym piętrze w 4 piętrowym Apartamentowcu, przy Ul. Raciborskiego w Kielcach. Na powierzchnię 38 m2 wchodzi: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ćwiklińskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

375 000 zł40 m² 9 469,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości super locum oferuje 2 pokoje z widną kuchnią, bez piecyka i dużym balkonem. Po Remoncie. Prezentujemy Państwu wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

383 100 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 38 m2 znajduje się w nowoczesnym czterokondygnacyjnym budynku, który jest częścią prestiżowej inwestycji "bulwar klonowa". Cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Wielkopole,Kielce

310 000 zł43 m² 7 209 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Centrum w Kielcach o powierzchni 43m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzi: - 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopnickiej

Bocianek,Kielce

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam Wynajmę Ładne ustawne mieszkanie 2-dwu pokojowe z oddzielną kuchnią. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze 2 w czteropiętrowym bloku na osiedlu Bocianek super lokalizacja wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dewońska

Ślichowice,Kielce

1 400 zł55 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuje do wynajęcia bardzo słoneczne mieszkanie o pow. 55m2 przy ul. Dewońskiej na osiedlu Ślichowice w zachodniej części Kielc, położonej u stóp Karczówki, (vis a vis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Centrum,Kielce

1 200 zł41 m² 28,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 41,47 m2, położone w centrum Kielc, przy ul. Złotej. Mieszkanie składa się z: 2 oddzielnych pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wole od listopada 2023. Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie z 2020 roku położone w Centrum Kielc przy ul. Okrzei. Na powierzchnię 48 m 2 składa się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prosta

Kielce,świętokrzyskie

385 000 zł47 m² 8 191 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku w centrum Kielc z balkonem. W skład mieszkania wchodzą: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosenna

Sady,Kielce

370 000 zł47 m² 7 872 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Sady w Kielcach o powierzchni 47m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

480 000 zł43 m² 11 065 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Domaniówka w centrum Miasta. W naszej ofercie sprzedaży przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapolskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

545 000 zł54 m² 10 093 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy Państwu przytulne mieszkanie na Słonecznym Wzgórzu. Nieruchomość 2 pokojowa z pełnym wyposażeniem. Bardzo dobry widok na panoramę miasta. Na powierzchnię 54m2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dewońska

Ślichowice,Kielce

399 000 zł55 m² 7 241 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Prezentuje bardzo słoneczne mieszkanie o pow. 55m2 przy ul. Dewońskiej na osiedlu Ślichowice w zachodniej części Kielc, położonej u stóp Karczówki, (vis a vis Pasażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Baranówek,Kielce

650 000 zł62 m² 10 484 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2 zlokalizowane na parterze w 2 piętrowym szeregowcu przy ul. Hetmana Jana Karola Chodkiewicza. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

340 000 zł38 m² 8 989,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na Sprzedaż Mieszkanie bezczynszowe! Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w kameralnym bloku. Doskonały wybór dla studenta ,pod wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Centrum,Kielce

2 200 zł42 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny , luksusowy apartament zlokalizowany w centrum miasta, na zamkniętym, spokojnym osiedlu. W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe, a także sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Bocianek,Kielce

1 500 zł47 m² 32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania ul Konopnickiej os Bocianek Lokal na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku , parking pod blokiem , zabezpieczony domofonem, okna pcv Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Jagiellońskie,Kielce

290 000 zł46 m² 6 304,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuj 2 pokojowe mieszkanie z osobną, widną kuchnią. Idealne dla pary, rodziny, inwestora! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Szajnowicza-Iwanowa

Ślichowice,Kielce

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie 37 m2 na Osiedle Grabina, 2-pokojowe, wykończone z bardzo dobrej jakości sprzętem i zabudowami meblowymi na wymiar. Idealna lokalizacja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe przy ul. Żeromskiego 20/24 A w centrum Kielc. *2 piętro. *Ogrzewanie miejskie. *Powierzchnia 50 m2. *Balkon. *Piwnica. *Parking na dziedzińcu - wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiosenna

Kielce,świętokrzyskie

360 000 zł46 m² 7 792,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż Komfortowo wykończone, dwu pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Kielc - przy ul. Wiosennej, na osiedlu Sady. Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Świętokrzyskie,Kielce

370 000 zł40 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40m2 usytuowane na wysokim parterze w wieżowcu na os.Świętokrzyskie. Mieszkanie po generalnym remoncie 4 lata temu, częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

1 550 zł46 m² 33,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 46 m2, zlokalizowane w bloku na Osiedlu Słoneczne Wzgórze, przy ul. F. Malskiej. Mieszkanie usytuowane na V piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapolskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

545 000 zł54 m² 10 092,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferuję do sprzedania 2 - pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 54m2 z pełnym wyposażeniem. Usytuowane w spokojnej okolicy na Os. Słoneczne Wzgórze, przy ul. Zapolskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

369 900 zł39 m² 9 485 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealne mieszkanie dla studenta naprzeciwko politechniki świetokrzyskiej blisko centrum blisko obu Galerii echo i korony. Do Uczelni około 300m. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Centrum,Kielce

2 000 zł43 m² 46,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam w ofercie do wynajęcia mieszkanie o pow. 42,6 m2, usytuowane w kameralnym trzypiętrowym bloku, zlokalizowanym w Centrum Kielc, składające się z dwóch pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Czarnów,Kielce

238 000 zł35 m² 6 844,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na Sprzedaż Mieszkanie 2 pokojowe z widną kuchnią. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34,77 m2, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

345 000 zł46 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferuję Państwu lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 46 m2 usytuowany na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Atrakcyjna lokalizacja blisko Centrum Kielc. Mieszkanie składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolomitowa

Podkarczówka,Kielce

1 500 zł42 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować państwu ofertę wynajmu mieszkania na ul Dolomitowej na osiedlu Podkarczówka W skład nieruchomości wchodzi - duży widny pokój z balkonem typu loggia - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turystyczna

Kielce,świętokrzyskie

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu całkowicie wyposażone , 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ulicy Turystycznej w Kielcach w sąsiedztwie kieleckiego Zalewu. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czarnów,Kielce

315 000 zł67 m² 4 701,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie 67 m2 na ul. Lecha. 10 minut od centrum Kielc. Mieszkanie własnościowe, księga wieczysta, grunt wykupiony. Mieszkanie składa się z : - salonu - sypialni - przedpokoju - jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Centrum,Kielce

350 000 zł40 m² 8 809,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie w Centrum. Doskonała lokalizacja dla rodziny oraz pod inwestycję. Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje.