dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kielce - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

470 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna

Kielce,świętokrzyskie

535 000 zł45 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W sprzedaży posiadamy świeżo wykończone mieszkanie w nowoczesnym stylu w nowym bloku z 2023 roku zlokalizowanym przy ulicy Górnej 22 Brak podatku pcc 2% Lokal mieszkalny jest już gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czarnów

Czarnów,Kielce

309 000 zł37 m² 8 351 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Czarnów Kielcach o powierzchni 37m2. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym bloku z nowoczesną windą W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

438 074 zł48 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

>M74 >nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,14 m2 >zlokalizowane na parterze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy W skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

401 304 zł44 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

B4 > parter > 43,62 M2 > wschód > ogródek 12,37 M2 + taras 15,55 M2 > 357 684 zł > 2 pokoje Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Rzut mieszkania z parametrami w kolekcji zdjęć. >Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

424 830 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy do sprzedania mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu, zlokalizowane w pobliżu kieleckich uczelni. Mieszkanie ma okna usytuowane na zieleń miejską, funkcjonalny układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

428 891 zł48 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

>nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,19 m2 >zlokalizowane na I piętrze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. w skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Bocianek,Kielce

300 000 zł46 m² 6 522 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 46m2 ul Konopnickiej os Bocianek W skład którego wchodzą - 2 widne osobne pokoje -balkon - widna kuchnia -przedpokój -łazienka z wc -przynależy piwnica Lokal na 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

408 320 zł46 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

>nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,40 m2 >zlokalizowane na parterze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. w skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

2 000 zł39 m² 51,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas biuro nieruchomości twoje M Oferuje Na wynajem dwupokojowe mieszkanie blisko centrum. Na wynajem mieszkanie o powierzchni 38,96 m2 zlokalizowane przy ul. Górnej usytuowane na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jurajska

Ślichowice,Kielce

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, ustawne I przytulne! świetna lokalizacja! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 48 m2 położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

365 000 zł40 m² 9 125 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękny apartament z dużym, doświetlonym balkonem i widokiem na wschód słońca. Idealne mieszkanie pod inwestycję lub do prywatnej dyspozycji. Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

265 000 zł47 m² 5 638 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***** tylko U nas ***** Na sprzedaż prezentujemy mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 47m2 Piętro 2/4 Lokal składa się z - Salonu z wyjściem na balkon - Sypialnia - Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

283 000 zł50 m² 5 660 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 2pokojowe mieszkanie 50m2 na 3 piętrze bloku z cegły na osiedlu ksm. Mieszkanie ciepłe i ciche. Mieszkanie do remontu lub do zamieszkania zależy preferowanego standardu. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Kielce,świętokrzyskie

259 000 zł44 m² 5 886,36 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W sprzedaży posiadamy mieszkanie o powierzchni 44m2 usytuowane na 6 piętrze w budynku 10ciopiętrowym. Mieszkanie jest w stanie do remontu co daje przyszłemu nabywcy możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

468 930 zł54 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

B35 > piętro IV > 53,90 M2 > zachód > balkon 4,59 M2 > 468 930 zł > 2 pokoje Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Rzut mieszkania z parametrami w kolekcji zdjęć. - ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spółdzielcza

Wielkopole,Kielce

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Kielcach na osiedlu ksm przy ul. Spółdzielczej. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czarnów

Czarnów,Kielce

229 000 zł41 m² 5 585 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż umeblowane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41m2 na osiedlu Czarnów. Mieszkanie znajduje w kamienicy w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie składa się z: - dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górna

Kochanowskiego,Kielce

535 000 zł45 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam apartament wyposażony I urządzony pod klucz W standardzie premium w bloku z 2023r. Najlepsza lokalizacja W mieście! wyposażone wraz Z agd I meblami! idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

446 832 zł51 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

D51 > piętro I > 51,36 M2 > zachód-południe > balkon 10,02 M2 > 446 832 zł > 2 pokoje Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Rzut mieszkania z parametrami w kolekcji zdjęć. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

1 600 zł42 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny , luksusowy apartament zlokalizowany w centrum miasta, na zamkniętym, spokojnym osiedlu. W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe, a także sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

414 336 zł50 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

B9 > parter > 49,92 M2 > wschód-zachód > ogródek 7,16 M2 + taras 5,81 M2 + balkon 6,94 M2 > 414 336 zł > 2 pokoje Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Rzut mieszkania z parametrami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czarnów

Czarnów,Kielce

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku, zlokalizowane na Os. Czarnów W skład mieszkania wchodzą: - dwa pokoje - garderoba - widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leszczyńska

Kielce,świętokrzyskie

559 000 zł43 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż Stylowo wykończone, bardzo jasne dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta Kielc, u zbiegu ulic Romualda i Leszczyńskiej. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

299 000 zł47 m² 6 335 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Serdecznie polecam rozkładowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Zagórskiej 56 na osiedlu ksm w Kielcach. Zachęcam do obejrzenia filmu promującego mieszkanie: lokalizacja: ul. Zagórska 56 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiśniowa

Uroczysko,Kielce

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie urządzone, nowoczesne w wysokim standardzie. Salon z aneksem kuchennym, gdzie znajdują się nowoczesne meble- kanapa z funkcją do spania, stół jadalniany z wygodnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niska

Kielce,świętokrzyskie

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie w centrum miasta! Składa się z dwóch przestronnych pokoi. Pierwszy to salon z aneksem kuchennym, gdzie znajdują się nowoczesne meble- narożnik z funkcją do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

378 142 zł44 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

A6 parter 43,97 m2 > południe > taras 4,14m2 + ogród 4,60m2 > 338 569 złł > 2 pokoje Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Rzut mieszkania z parametrami w kolekcji zdjęć. - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Turystyczna

Kielce,świętokrzyskie

422 772 zł50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Witam, prezentuję do sprzedania mieszkanie, zlokalizowane w bliskiej odległości od kieleckiego Zalewu , na osiedlu Szydłówek pomiędzy ulicą Turystyczną, a Pieszą. Inwestycja ,w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

239 900 zł31 m² 7 738,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż bardzo komfortowe i ciepłe mieszkanie w kamienicy - w ścisłym centrum Kielc zaledwie 5 metrów do Rynku!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Świętokrzyskie

Świętokrzyskie,Kielce

245 000 zł42 m² 5 876,71 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania położonego na osiedlu Świętokrzyskim, które dodatkowo można zaaranżować według własnego uznania, ta oferta na pewno Cię zainteresuje! To idealne miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meissnera

Ślichowice,Kielce

319 000 zł50 m² 6 316,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

** tylko W naszym biurze ** Jeśli poszukujesz mieszkania w cichym i spokojnym miejscu a zarazem 10 minut od centrum to jest to oferta Dla Ciebie. Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karłowicza

Wielkopole,Kielce

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w bloku na drugim piętrze zlokalizowane na osiedlu ksm w Kielcach. Mieszkanie po generalnym remoncie, nowe wyposażenie i meble. Na powierzchnię 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

374 400 zł38 m² 9 772,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Charakterystyka >mieszkanie stan deweloperski - 38,31m2 >mieszkanie ciepłe i słoneczne Mieszkanie składa się >przedpokój 3,41 m2 >łazienka 3,79 m2 >salon + aneks 21,78 m2 >pokój 9,33 m2 razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

425 200 zł49 m² 8 598,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Charakterystyka >apartament 49,95 m2 >inwestycja rozpoczęta w 2022 roku >bezpośrednie sąsiedztwo natury >najwyższa jakość rozwiązań budowlanych >lokalizacja - nieopodal centrum >3 min od zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Turystyczna

Kielce,świętokrzyskie

452 970 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Kielce,świętokrzyskie

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

48 m - świetna lokalizacja - ul. Rynek 9 Mieszkanie jest widne, przestronne, posiada ładny, duży balkon. Atrakcyjna lokalizacja na ciągle rozwijającym się osiedlu, doskonała komunikacja. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Jagiellońskie,Kielce

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas biuro nieruchomości twoje M Oferuje Na wynajem dwupokojowe mieszkanie blisko centrum. Zwierzęta mile widziane. Na wynajem mieszkanie o powierzchni 38 m2 zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

290 000 zł46 m² 6 304,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje! 2-pokojowe mieszkanie do generalnego remontu! Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycję na wynajem! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

260 000 zł35 m² 7 429 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane przy ulicy Żeromskiego w Centrum Lokal ciepły i słoneczny, położony na 3 piętrze w kamienicy w ścisłym centrum Kielc. Na powierzchnię 35m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piekoszowska

Kielce,świętokrzyskie

314 000 zł36 m² 8 722,22 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! 2 pokoje z balkonem po generalnym remoncie, bez piecyka gazowego! Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Barwinek

Barwinek,Kielce

305 000 zł46 m² 6 703 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie 45,5m2 na ul. Barwinek os Barwinek Mieszkanie na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie bez piecyka gazowego! ciepła woda z sieci Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi.