dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

346 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

346 ogłoszeń

397 000 zł59,20 m² 6 706,08 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! mieszkanie 3-pokojowe do remontu - ulica zagórska, kielce Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,20 m , zlokalizowane na 3. piętrze w wieżowcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł62 m² 7 419,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

$$rezerwacja$$ *** tylko W naszym biurze *** Potencjał i Spokój - 3 Pokoje na Pod Dalnią (parter) Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie według własnego pomysłu? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 000 zł56,91 m² 11 491,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokoje z tarasem | kameralna inwestycja blisko natury Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,91 m , położone w kameralnej inwestycji Victoria Park.

Szczegóły ogłoszenia

580 232 zł47,56 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 47,56 mkw usytuowane na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

532 680 zł46,32 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na VII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

578 900 zł58 m² 9 981,03 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! bez podatku pcc Mieszkania gotowe do odbioru! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , które łączy nowoczesny standard, świetny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

603 015 zł57,43 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 57,43 mkw usytuowane na VII piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 220 zł55,80 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 55,8 m , usytuowanego w nowej inwestycji, której oddanie do użytku planowane jest na 3 kwartał 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 376 zł47,72 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska-bez podatku pcc M9 szczegółowe parametry mieszkania W kolekcji zdjęć Przedstawiamy Państwu nową inwestycję -nowoczesny,kameralny budynek mieszkalny ,zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł48 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie pod klucz , które łączy nowoczesny standard, funkcjonalny układ i świetną lokalizację w Kielce przy ul. Piekoszowskiej. To 48 m perfekcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

481 040 zł42,95 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

662 000 zł66,20 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł45,70 m² 9 080,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Urzędniczej. To wyjątkowa oferta dla osób poszukujących nieruchomości gotowej do zamieszkania, wykończonej.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł53,86 m² 11 604,16 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,86 m2 , zlokalizowane na 5 piętrze w 5-pietrowym apartamentowcu z 2015 roku, przy ul. Starowapiennikowej, na osiedlu Barwinek.

Szczegóły ogłoszenia

692 000 zł57,60 m² 12 013,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

| na sprzedaż 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 35 m2 , powierzchni całkowitej ok. 57,6 m2 zlokalizowane na os. Ślichowice przy ul. Tektonicznej. Budynek z roku 2007.

Szczegóły ogłoszenia

583 632 zł46,32 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł54 m² 11 481,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie - ul. Jeleniowska, kielce 54 m I piętro |620 000 zł - cena do negocjacji Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w nowoczesnym budynku i z.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł55,79 m² 12 493,28 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe w prestiżowym apartamentowcu Sky Trust Idealna lokalizacja - świetne na start lub inwestycję pod.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł63 m² 9 365,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania 63m2 na ul Chęcińskiej 16 Blok z 2004 roku Miejsce postojowe 55000zł W skład lokalu wchodzą -duży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 700 zł52,70 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,70 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł72,50 m² 7 379,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szukasz przestronnego mieszkania, w kameralnym miejscu, gdzie panuje cisza i spokój? Świetnie trafiłeś! Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie na wysokim parterze, zlokalizowane na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

442 000 zł68,01 m² 6 499,04 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Sady Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary lub pod wynajem. Możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł63 m² 10 936,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży gotowego, urządzonego mieszkania w nowszym budownictwie z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 171 zł71,57 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 71,57 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

627 000 zł62,83 m² 9 979,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany 3 pokojowego mieszkania z balkonem po generalnym remoncie. osiedle Podkarczówka, ogródek 83 m2, kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł60,20 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na wynajem funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą Ulica Zagórska, ksm Przeznaczenie - najem długoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 416 100 zł119 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy, niezwykle klimatyczny apartament z antresolą w Kielcach na oś. Ślichowice. To propozycja dla osób, które szukają mieszkania innego niż wszystkie przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 400 zł61,30 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 61,30 m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł64 m² 8 109,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow 64 m2 do odświeżenia w doskonałej lokalizacji - blisko centrum, na os.Szydłówek Mieszkanie 3-pokojowe w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam do wynajęcia piękne, klimatyczne mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku zlokalizowanym na osiedlu Szydłówek, przy ulicy Bukowej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

672 840 zł64,08 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 64,08 mkw usytuowane na VII piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

474 999 zł63 m² 7 539,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63 m2 z dużym potencjałem aranżacyjnym, położony na 2 piętrze bloku czteropiętrowego. Budynek świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł60,25 m² 13 261,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 60,25 m , usytuowany na 4. przedostatnim piętrze nowoczesnego budynku na osiedlu Parkowe Wzgórze. Położenie bloku na wzniesieniu sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 154 zł62,93 m² 9 950,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 62,93 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 900 zł57 m² 11 559,65 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem gotowe do wprowadzenia! Mieszkanie, w którym odpoczniesz od zgiełku miasta nie rezygnując z jego wygody. Na sprzedaż oferuję nowe, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł59,50 m² 9 394,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Piękne, widne, dwustronne mieszkanie Z balkonem! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę, bez dodatkowych nakładów. Na sprzedaż wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł84,70 m² 8 842,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Tylko U nas! Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 84,70 m2, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Ślichowice przy ul. Tektonicznej. Mieszkanie znajduję się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 000 zł59,10 m² 12 994,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż kameralny apartament zlokalizowany na osiedlu Baranówek w ul. Obrońców Westerplatte Kielcach, przygotowane Pod Klucz i objęte gwarancją na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 500 zł71 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 71m2, zlokalizowanego przy ul. Klonowej 93. Klonovia to najnowsza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 000 zł64 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Elegancja, komfort i prestiż mieszkanie marzeń na Osiedlu Widok! Nowo powstające Osiedle Widok jest zaprojektowane z myślą o mieszkańcach,.

Szczegóły ogłoszenia

691 650 zł87 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 87,00 m , położone w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego.