dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

359 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

359 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarońskich

Centrum,Kielce

290 000 zł90 m² 3 222 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie samodzielne na piętrze.Bardzo ciche i przestronne.Duża łazienka i kuchnia z jadalnia.Przy sypialni garderoba z oknem.Budynek ogrodzony z bramą na pilota.Ciekawe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karczówkowska

Jagiellońskie,Kielce

230 000 zł54 m² 4 259 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe,1 piętro w bloku 10-piętrowym.Widna kuchnia,łazienka i wc oddzielnie,mieszkanie rozkładowe.Kuchnia w zabudowie.Możliwość pozostawienia mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ćwiklińskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

269 000 zł65 m² 4 138,46 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie na 6p/9. Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą. Trzy pokoje - okna w kierunkach wschodnim, południowym oraz zachodnim (niezakłócona panorama miasta). Oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

1 200 zł67 m² 17,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Położenie w centrum osiedla czteropiętrowych bloków mieszkalnych. W pobliżu: poczta, przychodnia zdrowia, specjalistyczna przychodnia zdrowia, komenda policji, szkoła podstawowa, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

260 000 zł63 m² 4 126,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub zamienię trzypokojowe mieszkanie w Kielcach Oś. Na Stoku na mniejsze w Warszawie ( z ewentualną dopłatą).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

1 500 zł64 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przygotowane do natychmiastowego zamieszkania, po remoncie. Przedpokój zabudowany, szafa Komander, pawlacze, panele ścienne i podłogowe. Pokoje - panele podłogowe, zabudowa meblowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Świętokrzyskie

Świętokrzyskie,Kielce

1 250 zł60 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od zaraz, wyposażone

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Świętokrzyskie,Kielce

293 000 zł66 m² 4 439,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest po całkowitym remoncie, wymieniona instalacja elektryczna, hydrauliczna. Jeden z pokoi podzielony jest na dwie części ścianką gipskartonową, dzięki której uzyskało się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Petyhorska

Baranówek,Kielce

1 600 zł70 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61 m2 na poddaszu w bloku z 1999 roku na terenie ogrodzonym z garażem pod budynkiem. Mieszkanie jest kompletnie umeblowane, wysoki standard wyposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Centrum,Kielce

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Lokal biurowy przy kieleckim Rynku. 40,5 m - trzy odnowione pomieszczenia, domofon, miejsce parkingowe, ogrzewanie gazowe, instalacja telefoniczna i internetowa. Koszt miesięczny najmu 1000 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ślichowice II

Ślichowice II,Kielce

1 450 zł70 m² 20,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe w tym jeden połączony z kuchnią, usytuowane na I piętrze trzypiętrowego budynku na osiedlu Ślichowice II. Mieszkanie komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Świętokrzyskie,Kielce

1 300 zł60 m² 21,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w spokojnej części osiedla Świętokrzyskie. Urządzone wygodnie dla wymagającego klienta. Wymienione okna, na podłogach w przedpokoju i w pokojach parkiet. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

1 100 zł64 m² 17,19 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

64m2 , M-4, p.5., Mieszkanie umeblowane w pełni wyposażone, bardzo dobra lokalizacja. Cena 1100zl + czynsz + opłaty licznikowe(tylko energia elektryczna). Mieszkanie dostępne od zaraz Kielce Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niska

Centrum,Kielce

448 400 zł76 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie nowe, przestrzenne, ok. 5 min. spacerem od ścisłego centrumgarderoba, szafy zabudowane, ogrzewanie niezależne - piec wielofunkcyjny, kuchnia, w zabudowie (lodówka, piecyk elektryczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puscha

Ślichowice,Kielce

260 000 zł65 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

DO niewielkiego remontu , duża kuchnia, duży balkon, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kochanowskiego

Kochanowskiego,Kielce

310 000 zł69 m² 4 492,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie poł.wsch.-zach.,środkowe;duża kuchnia,osobne wc,terakota,w pokojach parkiet;spokojna okolica ,w pobliżu sklepy ,szkoła,przedszkola,basen

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dewońska

Ślichowice,Kielce

1 200 zł67 m² 17,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3- pok. 67 m2, i piętro, na Ślichowicach (ul.Dewońska), WPEŁNI UMEBLOWANE! gotowe do zamieszkania (meble we wszystkich pokojach, pralka, kuchnia, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

269 000 zł63 m² 4 269,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Sprzedam 3 pok. Mieszkanie na III pietrze. Środkowe,płn-płd,ciepłe.DUŻE USTAWNE POKOJE.PRZESTRONNY PRZEDPOKÓJ.ODZIELNA WC.DŁUGA I SZEROKA LOGGIA.DUŻA PIWNICA.DRZWI ANTYWŁAMANIOWE.CICHE ,SPOKOJNE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puscha

Ślichowice,Kielce

285 000 zł65 m² 4 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie przestronne i ustawne. Duże pokoje, oddzielne wc i łazienka, ustawna kuchnia, balkon, ochrona i monitoring. Dzielnica spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaworskiego

Świętokrzyskie,Kielce

250 000 zł58 m² 4 310,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

osobno łazienka i wc, 2 piwnice, nowe okna, nowa instalacja elektr., glazura, terakota, panele, gładź, balkon-loggia, domofon, mieszkanie ciche i ciepłe, doskonała lokalizacja (w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bocianek

Bocianek,Kielce

265 000 zł58 m² 4 568,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie znajduje się na przestronnym terenie (wyłącznie 4- piętrowe budynki) z mnóstwem zieleni wokół, m.in. park. Obok bloku przedszkole, szkoła podstawowa, żłobek, tereny sportowe - boiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kopernika

Centrum,Kielce

635 310 zł78 m² 8 145 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum Kielc. Apartamentowiec Kopernik. Cicha, ogrodzona posesja z dużym dziedzińcem. Mieszkanie rozkładowe. Bezpośrednie sąsiedztwo kck, nowa siedziba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sady

Sady,Kielce

263 000 zł61 m² 4 311,48 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

61m2, 3 pokoje, po remoncie; bezpieczne - zlikwidowany gaz ,niskie opłaty za prąd; nowe okna, nowe kaloryfery, marmurowe parapety, gładź, drewniane futryny; drzwi Gerda; przedpokój: marmurowa podłoga,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Centrum,Kielce

336 000 zł80 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie usytuowane jako samodzielne na 4 piętrze.Bardzo przestronne, ciche, z klimatem.Dodatkowo duża garderoba z oknem.Parking ogrodzony z bramą na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piłsudskiego

Świętokrzyskie,Kielce

1 600 zł57 m² 28,07 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Kablówka i Internet w czynszu. Piękny widok na Kielce i okolice. Cena 1600 zł-m-c + media

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Panorama,Kielce

2 000 zł72 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe,o wysokim standardzie 3- pokojowe mieszkanie w nowym budynku 2009 (wysoki parter). Usytuowane przy ulicy Kołłataja w Kielcach (os.Panorama). Składa się ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dewońska

Ślichowice II,Kielce

265 000 zł66 m² 4 015,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Cicha lokalizacja - rezerwat geologiczny - 300m, park - 200m, hipermarket Leclerc - 600m

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Sady,Kielce

198 000 zł46 m² 4 304,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie położone jest w zielonej dzielnicy Kielc "sady". Blok jest izolowany i otynkowany a dach izolowany.Niskie koszty eksploatacji ok. 320zł za dwie osoby.Mieszkanie przelotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kowalczewskiego

Ślichowice,Kielce

260 000 zł64 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w Kielcach na osiedlu Ślichowice. Mieszkanie bardzo ciche i ustawne,do remontu. Piętro IV/IV. Zapraszam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwedzka

Zacisze,Kielce

320 000 zł69 m² 4 637,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

w mieszkaniu położony jest parkiet bukowy w bardzo dobrym stanie, balkon typu loggia jest zabudowany nowymi oknami co umożliwia urządzenie ogrodu zimowego i doskonale powiększa salon, blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Massalskiego

Ślichowice,Kielce

279 000 zł65 m² 4 292,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Spokojna okolica, w pobliżu szkoła, przedszkole, przychodnia, korty tenisowe, pizzeria oraz supermarket. Mieszkanie do sprzedaży wraz z umeblowaniem kuchennym + rtv. Cena mieszkania do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Czarnów,Kielce

1 250 zł70 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

wolne od zaraz, czarnów, powierzchnia 70m, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, stan dobry, nieumeblowane, niewyposażone, niski blok, cegła, 3 piętro, przestronne, słoneczne, dwustronne, na dłużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Weroniki

Herby,Kielce

209 000 zł57 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, na podłogach parkiet, w kuchni płytki, okna nowe na gwarancji. W kuchni nowe meble, pokoje bez umeblowania. Dwie piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urzędnicza

Centrum,Kielce

270 000 zł57 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie po całowitym remoncie, przebudowane, glazura, terakota, panele o nawyzszej grupie twardosci, garderoba. Wszystko wymienione i nowe. Cicha okolica, w pobliżu sklepy, poczta ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Massalskiego

Ślichowice,Kielce

247 000 zł62 m² 3 983,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Bardzo ładny i funkcjonalny rozkład mieszkania. Odobno łazienka i wc. Układ okien wschód- zachód. Duży b. ładnie urządzony, zachodni balkon. kuchnia, łazienka i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dewońska

Ślichowice,Kielce

1 100 zł68 m² 16,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3- pok. 68 m2, i piętro, na Slichowicach (ul.Dewońska), WPEŁNI UMEBLOWANE! gotowe do zamieszkania (meble we wszystkich pokojach, pralka, kuchnia, lodówka, telewizor,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

1 700 zł63 m² 26,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, w pełni wyposażone, 3 oddzielne pokoje, widna kuchnia, łazienka i ubikacja osobno. Bardzo dobra okolica (w pobliżu dwie przychodnie, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Nowy Folwark,Kielce

225 000 zł52 m² 4 326,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

okna pcv, nowe tynki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Massalskiego

Ślichowice,Kielce

283 500 zł63 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

mieszkanie po generalnym remoncie 2 lata temu nowe okna, drzwi antywłamaniowe, panele. Łazienka, wc i kuchnia nowa terakota, glazura i wyposażenie (nowa zabudowa w kuchni), duży balkon po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

209 100 zł49 m² 4 267,35 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 48 m kw. położone na os. Sady na VII piętrze w wieżowcu X-piętrowym. 3 pokoje, widna kuchnia, łazienka. Dodatkowo 2 piwnice. Pomieszczenia rozkładowe, bardzo widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wielkopole

Wielkopole,Kielce