dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Kielce

174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

174 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Podkarczówka,Kielce

695 400 zł102 m² 6 797,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ostatnie mieszkania! pięcio - pokojowy dwupoziomowy nowy apartament położony w kameralnym małym bloku w bezpośrednim sąsiedztwie terenów Parku Krajobrazowego oraz rezerwatu karczówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wielkopole,Kielce

673 425 zł90 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja róg ul. Leszczyńskiej i romualda Rynek pierwotny - zakup bezpośrednio od dewelopera - brak 2% podatku pcc! Na sprzedaż: widokowe mieszkanie o powierzchni 89 , 79 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kaznowskiego

Ślichowice,Kielce

695 000 zł73 m² 9 520,55 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam mieszkanie na parterze 73 m 2 z tarasem 13m2 i ogrodem 150m2. Taras wyłożony płytkami, a ogród wyposażony w nawodnienie+ elektronika, trawa z rolki, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Centrum,Kielce

286 300 zł33 m² 8 710,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż małe -2 pokojowe mieszkanie deweloperskie! o powierzchni niecałych 33,00 m2 zlokalizowane na II piętrze w nowym apartamentowcu w samym centrum kielc, nieopodal rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

900 zł27 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia przestronna, spora kawalerka mieszcząca się na ul. Zagnańskiej. Mieszkanie w nowszym budownictwie o powierzchni 27,00 m2 , usytuowane na niskim parterze. Kawalerka składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bąkowa

Pod Telegrafem,Kielce

1 600 zł36 m² 44,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Posiadamy w ofercie do wynajęcia słoneczne, środkowe mieszkanie o powierzchni 36,05 m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze w nowym, oddanym do użytku w 2020 roku budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skalista

Kochanowskiego,Kielce

340 000 zł35 m² 9 841 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament 2pokojowy zlokalizowany przy ul. Skalistej na os. Jana Kochanowskiego. Lokal jest usytuowany na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z windami z 2021r. Mieszkanie jest środkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Podkarczówka,Kielce

695 400 zł102 m² 6 797,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wielkopole,Kielce

540 496 zł73 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Ostatnie wolne mieszkania! nowa inwestycja róg ul. Leszczyńskiej i romualda Rynek pierwotny - zakup bezpośrednio od dewelopera - brak 2% podatku pcc! Na sprzedaż: mieszkanie o powierzchni 73.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Centrum,Kielce

1 200 zł33 m² 36,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W y N A J Ę T E! Do wynajmu duża kawalerka o powierzchni 32,60 m2 na II piętrze w bloku z windą zlokalizowana przy ul. Zagórskiej od strony centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Romualda

Wielkopole,Kielce

345 000 zł44 m² 7 856,98 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wygodne mieszkanie deweloperskie - dwa pokoje, o powierzchni 43,91 m2 zlokalizowane na VI piętrze na osiedlu ksm od strony ul. Romualda. Nowy 8 piętrowy blok z lokalem usługowym na istniejącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Podkarczówka,Kielce

469 000 zł65 m² 7 215,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

R e z e r w a c j a R e z e r w a c j a R e z e r w a c j a trzypokojowe wygodne lokum z ogródkiem położone w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wielkopole,Kielce

656 000 zł90 m² 7 305,94 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Centrum,Kielce

296 000 zł38 m² 7 791,52 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwa pokoje w stanie deweloperskim w nowej iwestycji blisko centrum i galeri handlowych, na nowym kieleckim osiedlu. Powierzchnia mieszkania to 37,99 m2. Do wyboru : 6 i 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Podkarczówka,Kielce

779 000 zł116 m² 6 738,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ostatnie mieszkania! pięcio - pokojowy dwupoziomowy apartament z ogródkiem gratis! Położony w kameralnym małym bloku w bezpośrednim sąsiedztwie terenów Parku Krajobrazowego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wielkopole,Kielce

439 930 zł59 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ostatnie lokale W sprzedaży! nowa inwestycja róg ul. Leszczyńskiej i romualda Rynek pierwotny - zakup bezpośrednio od dewelopera - brak 2% podatku pcc mieszkanie o powierzchni 59,45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wielkopole,Kielce

319 900 zł41 m² 7 840,69 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży ostatnie małe mieszkania deweloperskie - dwa pokoje, o powierzchni 40,80 m2 zlokalizowane na lubianym osiedlu ksm od strony ul. Leszczyńskiej Do wyboru: i i II , oraz większe na VI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sady,Kielce

299 900 zł33 m² 8 989,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu mieszkania deweloperskiego! Mieszkanie o powierzchni 33,36 m2 z dużym balkonem, zlokalizowane na III lub IV piętrze w kameralnym bloku 4-ro piętrowym do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kozia

Centrum,Kielce

286 300 zł33 m² 8 710,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solna

Centrum,Kielce

570 000 zł59 m² 9 661,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Bez pośredników! okazja! Ostatni miesiąc. - jedyny dostępny apartament w ofercie z widokiem na pałac biskupi i park. - ogrzewanie podłogowe - wodne - z sieci miejskiej, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Częstochowska

Herby,Kielce

256 000 zł45 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

0% prowizji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie na ul. Częstochowskiej na osiedlu Herby o powierzchni 45 m2 o wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie na parterze z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

530 000 zł130 m² 4 076,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego!do sprzedania 2-poziomowy apartament w centrum Kielc przy ul Zagórskiej. Mieszkanie znajduje się w kamienicy wybudowanej w 2010 roku. Zajmuje 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karczówkowska

Kielce,świętokrzyskie

1 050 zł37 m² 28,38 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kompletnie umeblowane M3 na ul. Karczówkowskiej 10 w Kielcach. W skład lokalu wchodzi duży pokój z aneksem kuchennym, mały samodzielny pokój oraz łazienka. W małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Kielce

1 800 zł86 m² 20,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwu pozimowe w kameralnej kamienicy w Kielcach rok budowy 2010r. W skład mieszkania wchodzi aneks kuchenny połączony z salonem, łazienka, na drugim poziomie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Uroczysko,Kielce

220 000 zł56 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 56 m2 znajdujące się na czwartym piętrze bloku na oś Uroczysko przy ul. Warszawskiej. Bardzo ładny rozkład pokoi. Kuchnia, łazienka i osobno wc. Do mieszkania przynależy piwnica. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Szydłówek,Kielce

140 000 zł35 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nie wymaga remontu dostepne od zaraz bardzo dobra okolica 5 min do galerii Echo i korona. Bardzo dobre polaczenie mzk. Sprzedam Pilnie z powodu wyjazdu za granice na stale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gliniana

Herby,Kielce

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Super mieszkanie. Komfortowo i kompletnie urządzone w stylu angielskim mieszkanie składa się z części dziennej z otwartą kuchnią, sypialni, gabinetu-sypialni i sporej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Kielce

Kochanowskiego,Kielce

700 zł20 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym i oddzielna łazienką. Cena wynajmu 700 zł + media Kontakt  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Herby

Herby,Kielce

388 000 zł48 m² 8 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Apartament składa się z 2 sypialni , części dziennej z otwartą kuchnią, łazienki, balkonu 9 m2 i indywidualnego garażu 16 m2. Słoneczny, bardzo ciepły. Wysoki parter w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Obrońców Westerplatte

Baranówek,Kielce

500 000 zł80 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne i przestrzenne mieszkanie w miłej i spokojnej dzielnicy Kielc. Nowe budownictwo, blok ogrodzony na osiedlu Baranówek, mimo to bardzo krótki dojazd do centrum miasta. Odpowiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Podkarczówka,Kielce

2 220 zł70 m² 31,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na nowym osiedlu panorama. Zaprojektowane wnętrze zaspokoi gust najbardziej wybrednych użytkowników. Materiały użyte do wystroju wnętrza z najwyższej półki. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szkolna

Centrum,Kielce

480 000 zł90 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

piękne zadbane mieszkanie o powierzchni 90m2 2 pokoje + salon 27m2, przestronna w pełni wyposażona kuchnia, 2 łazienki, 2 tarasy, ogrzewanie podłogowe, szafy komandor. Z tarasu widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

368 000 zł74 m² 5 004,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Komfortowe, przestronne czteropokojowe mieszkanie,spółdzielcze własnościowe z kw, nie obciążone hipoteką. Po generalnym remoncie, wraz z wymienioną całą instalacją elektryczną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czarnów

Czarnów,Kielce

290 000 zł48 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nowoczesne mieszkanie, z windą oraz recepcja, monitorowane , z ogromnym narożnym balkonem z osobnymi wyjsciami z salonu oraz sypialni, podłogi drewniane ipe, glazura włoska, ceramika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piesza

Szydłówek,Kielce

1 950 zł92 m² 21,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Bardzo ładne mieszkanie (apartament) 4 pokojowe o pow. 92 m2 położone na 2 piętrze budynku na terenie ogrodzonym. Mieszkanie bardzo ładne, słoneczne i przestronne. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Szydłówek,Kielce

183 645 zł33 m² 5 565 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Budynek strzeżony całodobowo,mieszkanie bez czynszowe, 2 parkingi dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Wielkopole,Kielce

155 000 zł34 m² 4 558,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne i ciepłe mieszkanie na parterze w 4 piętrowym bloku na osiedlu ksm, przy ulicy Mazurskiej. W skład mieszkania wchodzą: duży pokój połączony z kuchnią, mały pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karczówkowska

Centrum,Kielce

890 zł33 m² 26,97 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia bezpośrednio , ładne , całkowicie umeblowane I wyposażone mieszkanie O wysokim standardzie wykończenia. Mieszkanie składa się Z 2- pokoi osobnej kuchni , łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Planty

Centrum,Kielce

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe budownictwo, ścisłe centrum, wysoki standard, nie dla studentów, możliwość wynajęcia garażu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

180 000 zł43 m² 4 186,05 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972