dowolna

Mieszkania przy parku Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

38 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

38 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko najem okazjonalny u notariusza. Oferuję kawalerkę z osobną, widną kuchnią w doskonałej lokalizacji na Uroczysku, ul. Warszawska 157. Salon z balkonem 4 m2 i kuchnia na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37,79 m² 13 204,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,79 m2. Zlokalizowane przy ul. Jerzego Bogumiła Puscha w dzielnicy Ślichowice. Usytuowane na parterze w II piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

330 000 zł46 m² 7 173,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz komfortowego mieszkania w Kielcach? Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 3. piętrze w bloku z 1978 roku. Blok w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

566 000 zł63 m² 8 984,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 63 mkw z dużym balkonem Wysoki standard Oferuję na sprzedaż dwustronne-ekspozycja wschód-zachód, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3. piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

721 240 zł75,92 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym tarasem Białogon, al. Górników Staszicowskich 12 Prezentuje ofertę komfortowego mieszkania o powierzchni 75,92 m , położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

562 000 zł59 m² 9 525,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, przy ulicy Kasprowicza w Kielcach, osiedle Bocianek. Na powierzchnię 59 m2 składają się: salon, sypialnia, pokój, korytarz, łazienka z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

319 000 zł42,60 m² 7 488,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealne pod inwestycję! Biuro Nieruchomości ckdom prezentuje atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 42,6 m , położone przy ul. Paderewskiego w ścisłym centrum Kielce. Lokalizacja, która nie.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł48 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Top lokalizacja + funkcjonalny układ - mieszkanie, które szybko znajdzie właściciela! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na wygodnym 1. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy, w samym Centrum Kielc. Na powierzchnię 45 m2 składają się: salon wraz z aneksem kuchennym, łazienka, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł43 m² 6 720,93 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na 10. piętrze przy ul. Chęcińskiej idealną propozycję dla osób, które chcą stworzyć wnętrze w pełni dopasowane do własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł41 m² 12 926,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Kielc, przy ul. Prostej, w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowej Willi Hueta. To jedna z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

578 900 zł58 m² 9 981,03 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! bez podatku pcc Mieszkania gotowe do odbioru! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , które łączy nowoczesny standard, świetny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 000 zł48,67 m² 11 382,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w nowoczesnej inwestycji klonovia, zlokalizowanej przy ul. Klonowej 93 kilka kroków od Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł50,60 m² 12 055,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Centrum Kielc Garaż podziemny 50,61 m Biuro nieruchomości ckdom prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

434 900 zł58,90 m² 7 384 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie, które możesz urządzić po swojemu. Szukasz przestrzeni, której nie narzuca gotowy styl i kompromisy? To ta alternatywa daje Ci pełną swobodę. 58,9 m dobrze zaplanowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł30,12 m² 54,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2021 roku o łącznej powierzchni 30,12 m2 w 2-piętrowym budynku mieszkalnym zlokalizowanym w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

466 882 zł60 m² 7 781,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej okolicy przy os. Kochanowskiego jednej z bardziej cenionych dzielnic Kielc. To idealne miejsce do życia z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58,60 m² 11 928,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Wydryńskiej w Kielcach na zamkniętym, kameralnym osiedlu Nowy Folwark, w świetnie skomunikowanej części miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodny apartament w spokojnej okolicy usytuowany na I piętrze dwupiętrowego kameralnego apartamentowca na Szydłówka Górnym. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł62,60 m² 7 971,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Kielce, ślichowice, ul. Kowalczewskiego Biuro nieruchomości ckdom prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w nowo powstałej inwestycji "nova Klonova" przy ul. Klonowej w Kielcach Na powierzchnię 55 m2 składają się: salon z aneksem kuchennym, sypialnia pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w apartamentowcu na piątym piętrze, przy ulicy Ściegiennego w Kielcach. Na powierzchnię 43 m2 składa się: salon połączony z kuchnią, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł62 m² 25,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62 m2 na os. Uroczysko. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze. Na powierzchnię 62 m2 składa się: widna kuchnia z oknem, 3 niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł47,20 m² 6 885,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 3-pokojowe 47,20 m |V piętro Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 47,20 m , zlokalizowany na IV piętrze w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 000 zł59,10 m² 12 994,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na baranówku o powierzchni 59,1 m . Idealne dla Ciebie i Twojej Rodziny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kameralnej inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł62,81 m² 10 030,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

************ rezerwacja ********************** Sprzedam 3pokojowe mieszkanie z balkonem, osobną kuchnią oraz komórką lokatorską. Bez prowizji Mieszkanie na ul.Puscha - Ślichowice Do sprzedaży 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na os. Szydłówek w Kielcach. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze budynku, z roku 2000. Na powierzchnię 50 m2 składa się: salon, sypialnia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł48,90 m² 8 895,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji od kupującego! Tylko w Home Perfect! Jeśli szukasz klimatycznego mieszkania dwupokojowego położonego w bliskim sąsiedztwie ścisłego Centrum miasta oraz w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

812 700 zł63 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży 3 pokojowe w pełni wyposażone mieszkanie o pow. 63 m2. Zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Jeleniowskiej. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 098 000 zł90 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 90 m , położone na 3 (ostatnim) piętrze w budynku z 2020 roku, przy al. Szajnowicza-Iwanowa, osiedle Ślichowice. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł77 m² 7 792,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie 77 m (61,5 użytkowa) z garażem indywidualnym Baranówek, ul. Petyhorska Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł37,82 m² 68,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W przygotowaniu w naszej ofercie nowe mieszkanie położone u podnóża Karczówki w otoczeniu terenów zielonych a także ogrodu botanicznego. Usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł41,80 m² 6 913,88 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Kielc, przy ul. Karczówkowskiej. Lokal do generalnego remontu, na 8 piętrze w budynku z dwiema windami,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta na wyłączność tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje wyjątkowy zespół pokojowy zlokalizowany tuż przy malowniczym Zalewie Kieleckim, w inwestycji Klonowy Bulwar.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł45,11 m² 8 180 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,11 m2 na Oś. Ksm przy ul. Chopina. Mieszkanie z balkonem, usytuowane na 8 piętrze w dziesięciopiętrowym wieżowcu z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł59,89 m² 10 519,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Posiadamy w ofercie sprzedaży mieszkanie mieszczące się w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. Żeromskiego w Kielcach. Nieruchomość o powierzchni 59,89 m2 zlokalizowane jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

459 900 zł50,20 m² 9 161 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

To mieszkanie to alternatywa dla osób, które szukają przestrzeni wygodnej na co dzień, ale jednocześnie chcą mieć wpływ na jej ostateczny charakter. Cena:459 900 zł Kontakt: gabriela Gołąb.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 000 zł40,09 m² 11 374,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta wyłącznie W oakestate! Biuro Nieruchomości Oakestate przedstawia mieszkanie w nowoczesnej inwestycji klonovia, przy ul. Klonowej 93 w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

2 300 zł59 m² 38,92 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dotępne do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 59,09 m2 zlokalizowane na 7 piętrze w 10-piętrowym bloku zlokalizowanym w centrum Kielc przy ul. Seminaryjskiej. W skład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szydłówek,Kielce

2 100 zł46 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pok. mieszkanie o pow. 46 m2. Zlokalizowane na I pietrze w IV piętrowym bloku przy ul. Wiśniowej w Kielcach. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szydłówek,Kielce

2 300 zł47 m² 49,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje ofertę wynajmu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 46,81 m , zlokalizowanego przy ul. Szydłówek Górny 14a w Kielcach. Jasne, funkcjonalne.