dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Kielce

174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

174 ogłoszenia

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

554 000 zł41 m² 13 512,20 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament 2-pokojowy Z tarasem 100 m -blisko galerii echo- nowa inwestycja sky trust I etap Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje wyjątkowy apartament w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

640 800 zł64,08 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 64,08 mkw usytuowane na I piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł37,82 m² 68,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W przygotowaniu w naszej ofercie nowe mieszkanie położone u podnóża Karczówki w otoczeniu terenów zielonych a także ogrodu botanicznego. Usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

987 876 zł91,47 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 91,47 mkw usytuowane na VIII piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

845 350 zł76,85 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

| do sprzedania trzypokojowe mieszkanie, o pow. 76,85 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze w 3-piętrowym apartamentowcu, przy ul. Generała Andersa w Kielcach. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł48,40 m² 8 037,19 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,4 m2 na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Jagiellońskie.

Szczegóły ogłoszenia

679 248 zł64,08 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 64,08 mkw usytuowane na VI piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

460 332 zł40,38 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na VI piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta na wyłączność tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje wyjątkowy zespół pokojowy zlokalizowany tuż przy malowniczym Zalewie Kieleckim, w inwestycji Klonowy Bulwar.

Szczegóły ogłoszenia

608 758 zł57,43 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 57,28 mkw usytuowane na VI piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

460 980 zł35,46 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,46 mkw usytuowane na X piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

485 140 zł38,20 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,20 mkw usytuowane na X piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Zbożowa

Kielce,świętokrzyskie

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na wynajem funkcjonalną kawalerkę ulica Zbożowa, duży taras, nowe budownictwo miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

422 466 zł38,06 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,06 mkw usytuowane na III piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

730 785 zł56,65 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 56,65 mkw usytuowane na IX piętrze w drugim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł45,11 m² 8 180 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,11 m2 na Oś. Ksm przy ul. Chopina. Mieszkanie z balkonem, usytuowane na 8 piętrze w dziesięciopiętrowym wieżowcu z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

449 760 zł37,48 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży zespół pokojowy o pow. 37,48 mkw usytuowany na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł57,86 m² 11 216,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 2 pokojowy apartament w Kielcach na sprzedaż lub zamianę idealna lokalizacja na start lub pod wynajem Oferujemy na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

789 900 zł67,79 m² 11 652,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

671 436 zł62,17 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 62,17 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł59,34 m² 12 285,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Premium apartment Biuro Nieruchomości: prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,34m2, zlokalizowane na wysokim parterze w bloku z 2016 roku, 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

526 110 zł55,38 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż posiadamy wyjątkowy, rozkładowy apartament o powierzchni 55,38 m , usytuowany na parterze z ogródkiem i dwoma tarasami. Przemyślany układ 3 pokoi zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

774 090 zł82,35 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 82,35 mkw usytuowane na II piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

603 015 zł57,43 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 57,28 mkw usytuowane na V piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

449 400 zł37,45 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży zespół pokojowy o pow. 37,45 mkw usytuowany na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 do zamieszkania ( w wysokim standardzie) Centrum Kielc ul. Kaczmarka z przepięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

460 680 zł38,39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży zespół pokojowy o pow. 38,39 mkw usytuowany na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

483 362 zł38,06 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,06 mkw usytuowane na X piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 848 zł51,56 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży Nowoczesne mieszkanie z antresolą - idealne dla rodziny lub pod inwestycję Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

867 858 zł79,62 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 79,62 mkw usytuowane na I piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

420 200 zł38,20 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,20 mkw usytuowane na II piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

423 168 zł37,12 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,12 mkw usytuowane na VI piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka z garażem, al. Solidarności

Kielce,świętokrzyskie

333 032 zł25,04 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 25,04 mkw usytuowane na X piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z 1 pokoju połączonego z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

640 800 zł64,08 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 64,08 mkw usytuowane na II piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

412 365 zł37,15 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,15 mkw usytuowane na III piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

659 002 zł62,17 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 62,17 mkw usytuowane na VI piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

404 608 zł37,12 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,12 mkw usytuowane na I piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

437 690 zł38,06 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,06 mkw usytuowane na VII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

546 576 zł46,32 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany

Kielce,świętokrzyskie

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia posiadamy nowe mieszkanie 2-pokoje w nowym budynku, mieszkanie o pow. użytkowej 43 m2, usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Okrzei 33 w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

470 880 zł58,86 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,86 m2 , zlokalizowane na parterze w budynku z 2020 roku przy ul. Orląt Lwowskich, na Os. Na Stoku. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij