dowolna

Mieszkania do remontu Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

125 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

125 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

346 000 zł46 m² 7 521 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Dwustronne, 2- pokojowe mieszkanie na ksm Doskonała propozycja pod wynajem Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grunwaldzka

Jagiellońskie,Kielce

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: dwustronne mieszkanie z dużym balkonem - loggia! Doskonała propozycja "na start" lub pod wynajem Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

450 000 zł60 m² 7 489 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 60,09m2 na osiedlu Barwinek Trzypokojowe mieszkanie z balkonem na które składa się: -widna kuchnia -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

460 000 zł75 m² 6 168,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie na parterze w czeropiętrowym bloku z 1985r. Przestronne o powierzchni 74,57m2 w skład wchodzi : -kuchnia -salon -sypialnia -sypialnia -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

349 000 zł62 m² 5 584 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie przy ul. Chęcińskiej w Kielcach. Mieszkanie do remontu, idealne pod inwestycje lub do własnego użytku. Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

295 000 zł38 m² 7 763,16 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż oferujemy Państwu nieruchomość zlokalizowaną na Osiedlu Jagiellońskim ul. Szkolna o powierzchni 38 m2, w której skład wchodzi: salon z wyjściem na balkon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Na Stoku,Kielce

475 000 zł75 m² 6 367,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Lokal znajduje się na parterze, w 4-piętrowym bloku Na Stoku. Budynek i teren wokół niego jest zadbany, po rewitaryzacjach i remontach. Przed i za blokiem znajdują się ładne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wielkopole,Kielce

339 000 zł46 m² 7 338 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż mieszczące się na osiedlu ksm. Mieszkanie: lokal znajduje się na 6 piętrze w 10-piętrowym bloku. Ekspozycja wschodnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kalcytowa

Podkarczówka,Kielce

339 000 zł40 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie na ul. Kalcytowej w Kielcach mieszczące się na drugim piętrze bloku 10-piętrowego, najważniejsze atuty *niewątpliwym plusem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Seminaryjska

Kochanowskiego,Kielce

699 000 zł59 m² 11 827,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Nieruchomości Prezentuje ofertę Sprzedaży rozkładowego mieszkania, które zostało wykończone według projektu architekta wnętrz. Oferuję mieszkanie cztero - pokojowe - wykończone pod klucz wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Świętokrzyskie,Kielce

335 000 zł42 m² 7 976 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferujemy na sprzedam 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 42 m2, na ulicy Chopina. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku. Do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Centrum,Kielce

549 000 zł79 m² 6 982,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

!rezerwacja! tylko U nas - bez prowizji od kupującego homelia Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę mieszkania w samym centrum Kielc, przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Herby,Kielce

350 000 zł46 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje Mieszkanie znajdujące się na 3 parterze, na ul. Szczygla 7 blisko centrum Kielc na osiedlu Herby. W skład powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Kielce

Wielkopole,Kielce

287 000 zł28 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości super locum Przedstawiamy ofertę kawalerka 27,9m2 na osiedlu ksm Mieszkanie jest usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji, w sąsiedztwie ścisłego centrum miasta, co umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Raciborskiego

Kielce,świętokrzyskie

318 000 zł36 m² 8 883 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Biuro nieruchomości ckdom prezentuje mieszkanie położone na parterze przy ul. Raciborskiego w Kielcach. Na metraż 35,8 składają się: -salon z wyjściem na balkon -wydzielona sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kielce

Na Stoku,Kielce

299 000 zł37 m² 8 129,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży lub zamiany! Idealne mieszkanie dla pary, singla lub pod wynajem. Atuty mieszkania: - cicha, malownicza okolica - duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

355 000 zł46 m² 7 701 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie: jakie ? -3 pokoje. -powierzchnia 46,1m2. -piętro 0/4. -oś ksm, -ul. Zagórska -dwustronne -do remontu Na powierzchni 46,1m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wesoła

Centrum,Kielce

379 000 zł54 m² 6 974,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis Ogólny Mieszkanie w Kamienicy o powierzchni 54,34 mkw. składające się z 3 pokoi, kuchni w aneksie, łazienki wc razem i przedpokoju. Usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Paska

Kochanowskiego,Kielce

285 000 zł37 m² 7 703 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Ck dom ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się na os. Kochanowskiego o powierzchni 37m2 zlokalizowane na 3 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekoszowska

Czarnów,Kielce

279 000 zł36 m² 7 728,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Dwupokojowe mieszkanie w stanie do remontu Doskonała propozycja "na start" lub pod wynajem Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Weroniki

Herby,Kielce

335 000 zł45 m² 7 444 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1881

Mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane przy ul. Świętej Weroniki na os. Herby. Mieszkanie jest usytuowane na ósmym piętrze dziesięciopiętrowego ocieplonego budynku. Blok po termomodernizacji. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Wielkopole,Kielce

335 000 zł42 m² 7 976,19 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Premium apartment prezentuje na sprzedaż : Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m ,usytuowane na 4 piętrze w bloku 10 piętrowym na os.KSM przy ul. Chopina. Mieszkanie z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zgoda

Centrum,Kielce

259 000 zł32 m² 8 093,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Szukasz idealnego mieszkania do własnej aranżacji w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Cena: 259 000 zł Szczegóły Oferty: powierzchnia: 32 m Lokalizacja: ul. Zgoda, kielce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żeromskiego

Centrum,Kielce

439 000 zł57 m² 7 674,83 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż lub Zamianę na mniejsze 3 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią w Centrum Idealne pod wynajem lub dla rodziny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Owsiana

Czarnów,Kielce

199 000 zł24 m² 8 156 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować kawalerkę zlokalizowaną na Osiedlu Czarnów przy ul. Owsianej. Powierzchnia 24,40m2 W skład mieszkania wchodzi: - widna kuchnia - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

381 000 zł47 m² 8 106,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w centrum miasta. okolice ul. Seminaryjskiej. Budynek zbudowany w 1976 roku , ocieplony. W sąsiedztwie rozległe tereny zielone, ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

269 000 zł34 m² 8 029,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 33,5 m , położonego na parterze bloku przy ul. Zagórskiej. Opis nieruchomości: powierzchnia: 33,5 m Stan: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Centrum,Kielce

290 000 zł43 m² 6 744,19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Dwustronne mieszkanie w samym sercu Kielc - Warszawska 9 Doskonała propozycja pod wynajem! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Jagiellońskie,Kielce

390 000 zł59 m² 6 621,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią blisko Centrum Idealne pod wynajem lub dla rodziny! Prezentujemy Państwu 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Centrum,Kielce

579 000 zł78 m² 7 392,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas - bez prowizji od kupującego **wyjątkowa oferta mieszkania w samym centrum Kielc, przy ul. Wojska Polskiego 9** Zamieszkaj w historycznym budynku, pełnym uroku i tradycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Równa

Centrum,Kielce

339 000 zł44 m² 7 780,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży inwestycyjne mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta. Budynek wybudowany w latach - 70, ocieplony. W sąsiedztwie rozległe tereny zielone - park miejski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Szydłówek,Kielce

290 000 zł36 m² 8 169,01 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż 2- pokojowe widokowe mieszkanie z widną kuchnią na 8 piętrze. Idealne pod wynajem lub dla pary! Prezentujemy Państwu 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Kielce

Barwinek,Kielce

590 000 zł82 m² 7 157,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1984

Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią na 3 piętrze. Idealne pod wynajem lub dla rodziny! Prezentujemy Państwu 5 pokojowe przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pocieszka

Sady,Kielce

335 000 zł41 m² 8 251 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 40,6m2 z balkonem(2,5m2) Nieruchomość do remontu zlokalizowana na osiedlu Sady ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Na Stoku,Kielce

450 000 zł70 m² 6 419,40 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż przestronne, widne 3 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - Osiedle na Stoku. Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe, duże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Na Stoku,Kielce

567 000 zł63 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje ofertę Sprzedaży rozkładowego mieszkania, które zostało w ykończone według projektu architekta wnętrz. Oferujemy mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słoneczne Wzgórze,Kielce

473 000 zł65 m² 7 276,92 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią 65 m2 z balkonem os. Słoneczne Wzgórze Z przyjemnością przedstawiam Państwu na sprzedaż atrakcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

459 900 zł77 m² 5 973 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe 77 m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku Na Stoku. W mieszkaniu jest: -Salon z wyjściem na balkon -3 pokoje -kuchnia -łazienka -osobne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

459 000 zł71 m² 6 464,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Barwinek - osiedle Barwinek. Na powierzchnię 70,64 m 2 składa się: salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kielce

Na Stoku,Kielce

462 000 zł81 m² 5 703,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie położone jest Na Stoku, na 1 piętrze. Ma 4 pokoje na 77 m.kw. powierzchni. Z dużego pokoju wychodzi się na południową loggie. Nawet obecny rozkład pomieszczeń jest bardzo ciekawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Wielkopole,Kielce

280 000 zł37 m² 7 547 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość znajduję się w pożądanej lokalizacji os. Ksm zlokalizowane na wysokim Parterze IV piętrowego bloku. Powierzchnia.