dowolna

Mieszkania do remontu Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

124 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

124 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Kielce,świętokrzyskie

255 000 zł40 m² 6 407,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Charakterystyka >do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,8 m2 przy ulicy Słonecznej w Kielcach >rozkładowe >ustawne >słoneczne >do generalnego remontu >znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórska

Centrum,Kielce

299 000 zł46 m² 6 571 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 45,5 m2 ul Zagórska Centrum W skład którego wchodzą - 2 widne pokoje - balkon -widna kuchnia -łazienka Lokal na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku zabezpieczony domofonem, okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Pod Dalnią,Kielce

430 000 zł64 m² 6 718,75 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Charakterystyka Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2, położone na 9 piętrze w 9-piętrowym bloku przy ul. Władysława Jagiełły na Osiedlu Pod Dalnią w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Seminaryjska

Kielce,świętokrzyskie

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Charakterystyka >2 pokojowe mieszkanie w centrum Kielce na rogu Seminaryjskiej i Słowackiego >3 piętro Mieszkanie składa się >duża kuchnia >przedpokój w kształcie litery L >pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Sady,Kielce

312 000 zł48 m² 6 506,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Mieszkanie 3 Pokojowe z widną kuchnią Obok Politechniki Świętokrzyskiej idealne pod inwestycję oraz dla rodziny! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kruszcowa

Podkarczówka,Kielce

337 000 zł56 m² 5 985,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż lub Zamianę 3 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią Idealne pod wynajem lub dla rodziny! Prezentujemy Państwu 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Kielce,świętokrzyskie

320 000 zł59 m² 5 432,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzy pokojowe mieszkanie blisko Centrum > Pomorska Charakterystyka >mieszkanie o powierzchni 58,9m2 >usytuowane na parterze niskiego bloku >pokoje ustawne i nieprzechodnie >ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

314 800 zł51 m² 6 196,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Charakterystyka >mieszkanie w bloku wspólnota >cena: 314 900 zł >powierzchnia: 50,80 m >cena za metr: 6 198 zł/m >liczba pokoi: 3 >piętro: 3 Mieszkanie składa się >3 pokoje >oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowska

Sady,Kielce

270 000 zł44 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: 2 pokoje na osiedlu Sady - naprzeciwko Politechniki Idealna opcja pod inwestycję na wynajem! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,40 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

305 000 zł46 m² 6 688,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji do własnej aranżacji! Idealne dla pary, rodziny lub pod wynajem. Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Kielce

285 000 zł45 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie do własnej aranżacji. Mieszkanie dwustronne, słoneczne, widne. Ustawne, przestronne pokoje. Kuchnia oddzielna z oknem. Mieszkanie położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowska

Sady,Kielce

270 000 zł44 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Biuro Fundament Nieruchomości prezentuje Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 44,4m2, usytuowana na 3 piętrze z 3, zlokalizowana przy ul. Dąbrowskiej (os. Sady) W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Wielkopole,Kielce

320 000 zł59 m² 5 432,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Fundament Nieruchomości prezentuje Na sprzedaż środkowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,9m2, usytuowane na niskim parterze 4 piętrowego bloku, zlokalizowane przy ul. Pomorskiej (os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Romualda

Wielkopole,Kielce

383 500 zł59 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego, rozkładowego Z dwoma dużymi balkonami Oferujemy Państwu słoneczne, przestronne mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

340 000 zł53 m² 6 463,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Fundament Nieruchomości prezentuje: niższa cena! Idealna propozycja dla rodzin z dziećmi oraz pod inwestycję Nieruchomość o powierzchni 52,6m2, usytuowana na 1 piętrze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jesionowa

Sady,Kielce

365 000 zł59 m² 6 196,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Fundament Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż mieszkanie dwustronne rozkładowe, o powierzchni 58,9m2, usytuowane na 2 piętrze 4 piętrowego bloku, zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Seminaryjska

Kielce,świętokrzyskie

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro Fundament Nieruchomości prezentuje: okazja - nowa niższa cena! Na sprzedaż dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 usytułowane na 3 piętrze w bloku z cegły, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Źródłowa

Kielce,świętokrzyskie

275 000 zł49 m² 5 600,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 49,1 m2, położone w ścisłym centrum miasta - przy ul. Źródłowej 18. Funkcjonalne, przestronne, bez przechodnich pokoi. Okna na wschód i zachód. Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czarnów

Czarnów,Kielce

255 000 zł40 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania ustawne 2 pokojowe mieszkanie 40m2 na osiedlu Czarnów Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku. Nieruchomość składa się z: - 2 nieprzechodnich niezależnych pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Na Stoku,Kielce

365 000 zł37 m² 9 945,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie posiada już klucze oraz księgę wieczystą! W sprzedaży posiadamy mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w nowym budynku oddanym do użytku w 2022r. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karłowicza

Wielkopole,Kielce

300 000 zł50 m² 6 036 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu ksm przy ul. Mieczysława Karłowicza na 2 piętrze z 4. Powierzchnia wynosi 49,70m2 w którego skład wchodzą 2 pokoje, widna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Świętokrzyskie

Świętokrzyskie,Kielce

348 000 zł58 m² 5 987,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Pragniesz własnego "M" dopasowanego pod siebie ? biuro nieruchomości twoje M oferuje taką możliwość na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe - bez piecyka gazowego! na spokojnym osiedlu świętokrzyskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Centrum,Kielce

260 000 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: 1 pokój z balkonem w centrum! Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycję na wynajem! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

620 000 zł91 m² 6 839 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny położony w ścisłym centrum miasta, przy ul. Sienkiewicza. Budynek - kamienica wybudowana z cegły, po remoncie - wymieniono sieć elektryczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Astronautów

Centrum,Kielce

289 000 zł48 m² 6 010 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 48,09m2 ul Astronautów centrum dostępne od zaraz 1 Piętro blok 4 piętrowy z cegły w skład którego wchodzą - 2 widne osobne pokoje - widna osobna kuchnia -łazienka -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Wielkopole,Kielce

310 000 zł46 m² 6 710 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na 7 piętrze w wieżowcu przy ul. Mazurskiej, ksm. Powierzchnia wynosi 46,20m2 w której skład wchodzą 3 pokoje ( 2 pokoje przechodnie), kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Centrum,Kielce

385 000 zł69 m² 5 579,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Biuro Fundament Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż środkowe, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69m2 usytułowane na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku zlokalizowane na rogu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lecha

Czarnów,Kielce

240 000 zł43 m² 5 581,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Mieszkanie dwupokojowe z widną kuchnią, na drugim piętrze z trzech przy ulicy Lecha. Wjazd przez szlaban z pilotem. Blisko sklepów, szkoły, przychodni. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

300 000 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.7 m2. Mieszkanie składa się z: - osobnej kuchni - łazienki - sypialni - salonu - przedpokoju Na balkon wychodzi się z sypialni. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowska

Świętokrzyskie,Kielce

285 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Charakterystyka >mieszkanie 2 pokojowe 44,4 m2 ul. Dąbrowska , Sady , do własnej aranżacji >piętro 3 , liczba pięter 3 Mieszkanie składa się >2 pokoje >kuchnia oddzielna z oknem >łazienka >wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Wielkopole,Kielce

279 000 zł45 m² 6 186 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie o powierzchni 45,10m2 znajduje się na 5 piętrze w wieżowcu przy ul. Fryderyka Chopina, ksm. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, widna kuchnia, łazienka i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

350 000 zł53 m² 6 653,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Prezentujemy Państwu mieszkanie do własnej aranżacji lub do remontu. , mieszkanie dwustronne, słoneczne : północ-południe o powierzchni 52,6 m2 zlokalizowane na osiedlu ksm ul. Zagórska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Kielce,świętokrzyskie

329 000 zł59 m² 5 585,74 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

279 000 zł45 m² 6 186,25 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 2 pokojowe mieszkanie z osobną, widną kuchnią Idealna inwestycja Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,1 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

497 000 zł58 m² 8 613,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży lub Zamiany Inwestycyjne 4 pokojowe mieszkanie. Nieruchomość znajduje się 5 minut Politechniki Świętokrzyskiej i 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

363 000 zł58 m² 6 291,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży lub Zamiany Inwestycyjne 3 lub 4 pokojowe mieszkanie. Nieruchomość znajduje się 5 minut od Politechniki Świętokrzyskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Kielce,świętokrzyskie

264 900 zł40 m² 6 655,78 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

710 000 zł91 m² 7 832 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Centrum,Kielce

279 900 zł40 m² 6 997,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Charakterystyka >mieszkanie w samym centrum Kielc na ul. Słowackiego 40m2 Mieszkanie składa się >jeden duży pokój, z którego można zrobić dwa lub pozostawić w obecnym kształcie >duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

314 900 zł51 m² 6 198,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szydłówek

Szydłówek,Kielce

244 000 zł34 m² 7 176 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 34 m2 na osiedlu Szydłówek. Mieszkanie na parterze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie idealne pod wynajem politechnika 500m Mieszkanie składa się z: -2 ustawnego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij