dowolna

Mieszkania do remontu Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

125 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

125 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Centrum,Kielce

380 000 zł54 m² 7 037,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M Prezentuje 3 pokojowe na 1 piętrze mieszkanie w ścisłym centrum. Idealny dla pary, rodziny, inwestora! Mieszkanie o powierzchni 54m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczyńska

Wielkopole,Kielce

379 000 zł59 m² 6 456,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż lub Zamianę 3 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią na 1 piętrze. Idealne pod wynajem lub dla rodziny! Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konarskiego

Wielkopole,Kielce

295 000 zł42 m² 6 941 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 42,5 m2 ul Konarskiego os ksm W skład którego wchodzą -2 osobne pokoje -balkon typu loggia - widna kuchnia -łazienka -przedpokój -przynależy piwnica Lokal na 3 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

359 000 zł58 m² 6 190 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 58m2 ul Nowowiejska os Sady wolne od zaraz! W skład którego wchodzą - 3 widne samodzielne pokoje - bardzo duży balkon typu loggia - widna kuchnia -przedpokój -łazienka - osobne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Jagiellońskie,Kielce

239 000 zł35 m² 6 828,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność - tylko U nas! sprzedam dużą kawalerkę 3 pokoje na 35m2. Mieszkanie na parterze z balkonem na osiedlu Jagiellońskim. Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Jagiellońskie,Kielce

275 000 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe położone na 9 piętrze w wieżowcu przy ul. Słonecznej na osiedlu Jagiellońskim w Kielcach. Na powierzchnię 50 m 2 składają się: dwa osobne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczygla

Herby,Kielce

239 000 zł45 m² 5 307,57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M oferuje 2 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę Kielc Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję! Prezentujemy rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Świętokrzyskie,Kielce

295 000 zł48 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Przedstawiam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego na os. Świętokrzyskim przy ul. Piłsudskiego w Kielcach. Mieszkanie usytuowane w jednej z najlepszych lokalizacji w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Jagiellońskie,Kielce

265 000 zł47 m² 5 638,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Posiadamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej w Kielcach. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Jagiellońskie,Kielce

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne 2pokojowe mieszkanie o pow.45m2 usytuowane na 3piętrze w bloku 4 piętrowym na os.Jagiellońskim Mieszkanie składa się z : -Dużego przestronnego pokoju -Mniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

291 000 zł49 m² 5 938,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Fundament prezentuje: jeśli szukasz mieszkania w spokojnej, nie całkiem zabetonowanej okolicy a jednocześnie w pobliżu centrum miasta, to ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Centrum,Kielce

185 000 zł30 m² 6 167 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1870

Tylko U nas! atrakcyjne mieszkanie! Mieszkanie o powierzchni 30 m2 znajdujące się na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Jurija Gagarina centrum. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Źródłowa

Kielce,świętokrzyskie

290 000 zł49 m² 5 918,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania w ścisłym centrum Kielc, ul. Źródłowa 18, powierzchnia 49 m2, piętro 3/3. Ważny atut : Układ i wielkość pomieszczeń pozwalają na aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Centrum,Kielce

499 400 zł78 m² 6 402,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu bardzo przytulne, jasne mieszkanie o powierzchni 78 m2 ,mieszczące się w centrum przy ulicy Targowej. Jest to mieszkanie idealne dla osób , ceniących sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

185 000 zł26 m² 7 115 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 26m2 na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku. Mieszkanie znajduje się na ulicy Zagórskiej osiedle ksm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Kielce,świętokrzyskie

345 000 zł59 m² 5 857,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzy pokojowe mieszkanie blisko Centrum > Pomorska Charakterystyka >mieszkanie o powierzchni 58,9m2 >usytuowane na parterze niskiego bloku >pokoje ustawne i nieprzechodnie >ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

359 000 zł48 m² 7 440 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas! atrakcyjne ceny! Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 48,25m2 osiedle Barwinek. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym. Do zamieszkania lub do remontu według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wielkopole,Kielce

285 000 zł46 m² 6 169 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Szukasz wymarzonego mieszkania w świetnej lokalizacji- ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie - 2 pokojowe 46.2m2 na osiedlu KSM ul Zagórska w Kielcach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Konarskiego

Wielkopole,Kielce

203 000 zł27 m² 7 519 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 27m2 ul Konarskiego os ksm w skład którego wchodzi - 1 duży widny pokój z balkonem - widna kuchnia -łazienka -przedpokój - przynależy piwnica Lokal na 2 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orkana

Uroczysko,Kielce

395 000 zł48 m² 8 280,92 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Charakterystyka >mieszkanie 2 pokojowe 47,7 m2 Mieszkanie składa się >dwa pokoje >kuchnia >łazienka > przedpokój > balkon dodatkowo >do mieszkania przynależy piwnica. Charakterystyka mieszkania >jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Pod Dalnią,Kielce

470 000 zł64 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Charakterystyka Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2, położone na 9 piętrze w 9-piętrowym bloku przy ul. Władysława Jagiełły na Osiedlu Pod Dalnią w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Seminaryjska

Kielce,świętokrzyskie

360 000 zł47 m² 7 659,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Charakterystyka >2 pokojowe mieszkanie w centrum Kielce na rogu Seminaryjskiej i Słowackiego >3 piętro Mieszkanie składa się >duża kuchnia >przedpokój w kształcie litery L >pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Szydłówek,Kielce

360 000 zł65 m² 5 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie do remontu Idealne dla rodziny lub inwestora Prezentujemy Państwu n a sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karczówkowska

Centrum,Kielce

273 000 zł42 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 42m2 ul Karczówkowska Centrum 8 piętro w bloku 10 piętrowym z dwoma windami zabezpieczony domofonem parking tylko dla mieszkańców. Samo Centrum obok ul Żytniej. Idealne na start lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

285 000 zł46 m² 6 168,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,20 m2, znajduje się na ul. Zagórskiej, osiedle ksm w Kielcach. Mieszkanie położone jest na 5 piętrze w bloku 10-piętrowym wybudowanym w 1969.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

359 000 zł59 m² 6 126,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Źródłowa

Kielce,świętokrzyskie

290 000 zł49 m² 5 906,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Źródłowej 18, dwupokojowe, o pow. 49,1 m2. Pokój I - 20 m2, pokój II - 10 m2 kuchnia - oddzielna, widna, łazienka z wc, przedpokój. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowa

Szydłówek,Kielce

300 000 zł45 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Charakterystyka >na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45 m >mieszkanie mieszczące się na osiedlu Szydłówek , na ul. Bukowej >3 piętro w bloku Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

315 000 zł51 m² 6 188,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Charakterystyka >mieszkanie w bloku wspólnota >cena: 315 000 zł >powierzchnia: 50,90 m >cena za metr: 6 189 zł/m >liczba pokoi: 3 >piętro: 3 Mieszkanie składa się >3 pokoje >oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

219 000 zł34 m² 6 441 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 34m2 przy ul. Jagiellońskiej os. Czarnów blisko Centrum. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

269 000 zł40 m² 6 725 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Mieszkania 2 pokojowego na 1 piętrze Doskonałe dla rodzinny lub pod inwesty cję. Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Na Stoku,Kielce

389 000 zł64 m² 6 078 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64 m2 usytuowane na 2 piętrze 4-piętrowego bloku i składa się z 3 nieprzechodnich pokoi (jeden z balkonem), kuchni, łazienki, oddzielnej toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

240 000 zł39 m² 6 154 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 39m2 ul Jagiellońska os Czarnów W skład którego wchodzą - 2 pokoje ( przejściowe) - widna kuchnia -łazienka z wc -przedpokój -przynależy piwnica Lokal na wysokim parterze blok 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Źródłowa

Wielkopole,Kielce

185 000 zł25 m² 7 283 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o powierzchni 25,40m2 w której skład wchodzi pokój(ok16m2), kuchnia(ok4m2), łazienka(ok3m2), przedpokój i schowek. Nieruchomość mieści się na 8 piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sandomierska

Wielkopole,Kielce

204 000 zł28 m² 7 286 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 28m2 na pierwszym piętrze w 10 piętrowym bloku. Mieszkanie znajduje się na ulicy Sandomierskiej osiedle ksm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Wielkopole,Kielce

282 000 zł46 m² 6 130,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: 2 pokoje z balkonem na osiedlu ksm Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycję na wynajem! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

290 000 zł50 m² 5 858,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze przy ul Żermoskiego w Kielcach. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni z której jest wyjsćie na przestronną loggię, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orkana

Uroczysko,Kielce

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 40m2 ul Orkana os Uroczysko W skład mieszkania wchodzą - 2 widne osobne pokoje -balkon typu loggia -widna kuchnia -łazienka z wc -przedpokój Mieszkanie ciepłe ciche dwustronne Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Sady,Kielce

244 000 zł38 m² 6 498 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: 2 pokoje, naprzeciwko Politechniki Świętokrzyskiej! Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycję na wynajem! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Herby,Kielce

249 000 zł45 m² 5 533 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Tylko U nas! atrakcyjne oferty! Mieszkanie 2-pokojowe 45m2, na 10 piętrze w 10 piętrowym bloku przy ul. Szczygla osiedle Herby Mieszkanie 2 pokojowe do zamieszkania lub do remontu według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Wielkopole,Kielce

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż dwupokojowe położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Bohaterów Warszawy na osiedlu ksm w Kielcach. Na powierzchnię 46,20 m 2 składa się: salon.