dowolna

Mieszkania dwupoziomowe Kielce - Oferty sprzedaży i wynajmu

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paska

Barwinek,Kielce

920 000 zł94 m² 9 787,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2001

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy, blisko centrum Kielc, położone na zamkniętym osiedlu. Pomimo bliskości centrum miasta, w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolberga

Świętokrzyskie,Kielce

755 000 zł72 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż komfortowe przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, z projektem. Mieszkanie znajduje się na ul. Kolberga. Apartament ma 3 pokojowe, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Bocianek,Kielce

385 000 zł48 m² 8 054,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 47,8m2. Usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego bloku z odnowioną elewacją oraz po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Jagiellońskie,Kielce

425 000 zł49 m² 8 673,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w bloku z lat 70-tych, idealne dla osób ceniących sobie przestrzeń i wygodę. Mieszkanie o powierzchni 49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Pod Dalnią,Kielce

430 000 zł50 m² 8 582,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania 3 pokojowe dwustronne(ekspozycja wschód zachód) ciepłe słoneczne mieszkanie o powierzchni 50,1 m2 na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu pod Dalnią przy ul. Jagiełły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałkowskiej

Uroczysko,Kielce

359 000 zł44 m² 8 215,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk nieruchomości prezentuje : Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,7m2 w doskonałej lokalizacji! Znajduje się w Kielcach na osiedlu Uroczysko. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kielce

Bukówka,Kielce

580 000 zł87 m² 6 648,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Tylko W naszym biurze Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie, z garażem 2-stanowiskowym blisko telegrafu, idealne dla rodziny. . Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Do sprzedania kawalerka, w centrum Kielc o powierzchni 38m2. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego - widnej, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wielkopole,Kielce

459 900 zł59 m² 7 801,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow.58,95m2 zlokalizowane na osiedlu KSM przy ul. Dalekiej To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, dzięki bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Starodomaszowska

Świętokrzyskie,Kielce

799 999 zł82 m² 9 756,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe, zadbane mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 82 m, położone w samym sercu Kielc, w rewelacyjnej lokalizacji: kilka minut pieszo do Rynku, galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Na Stoku

Świętokrzyskie,Kielce

1 199 000 zł142 m² 8 443,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Przestrzeń, która zaskakuje ponad 200 m komfortu w sercu miasta Szukasz nietuzinkowego mieszkania, które zapewni Ci wygodę domu, ale zlokalizowane będzie w centrum miasta? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Miła

Jagiellońskie,Kielce

738 500 zł70 m² 10 496 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim położone na 2 piętrze bloku 2 piętrowego z cichobieżną windą na ulicy Miłej w Kielcach. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

515 000 zł59 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk nieruchomości prezentuje : Mieszkanie do wejścia balkon, piwnica, spokojna okolica Na sprzedaż oferujemy 3 pokojowe przestronne mieszkanie o pow. 59,16 m2 znajdujące się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Wielkopole,Kielce

234 900 zł29 m² 8 156,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze, w czteropiętrowym bloku z cegły. Mieszkanie o powierzchni 29 m znajduje się w bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekoszowska

Czarnów,Kielce

349 900 zł55 m² 6 401,39 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow.54,66m2 zlokalizowane na osiedlu Czarnów przy ul. Piekoszowskiej To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kredowa

Ślichowice II,Kielce

699 000 zł76 m² 9 258,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,5 m zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Kielc os. Ślichowice II, ul. Kredowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dębowa

Sady,Kielce

239 000 zł28 m² 8 690,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: oferujemy na sprzedam 1 pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 27m2 na ul. Dębowa os Sady Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

811 900 zł68 m² 11 904,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Apartament Premium w prestiżowej części Bocianek Parkowe Wzgórze Mieszkanie 68,2m2 ul Warszawska os Nowy Bocianek w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Morcinka

Kielce,świętokrzyskie

995 000 zł142 m² 6 991,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy segment z ogrodem, tarasem i garażem 142 m w centrum Kielc! Biuro Nieruchomości ckdom z dumą prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i eleganckiego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

375 000 zł40 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Oferujemy przestronne mieszkanie o pow. 40m2 usytuowane na 5 piętrze w 8-piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dewońska

Ślichowice,Kielce

539 000 zł53 m² 10 227,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 52,7m, zlokalizowane w zadbanym bloku z lat 90., w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Bocianek,Kielce

469 000 zł48 m² 9 770,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 3 pokojowe jasne i przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48m2. Usytuowane na 1 piętrze 4 piętrowego bloku z odnowioną elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jesionowa

Szydłówek,Kielce

1 500 zł34 m² 44,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul Jesionowej. Mieszkanie dostępne od zaraz! Podstawowe informacje: lokalizacja Kielce os Szydłówek ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrzewiowa

Szydłówek,Kielce

488 000 zł48 m² 10 209,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o pow.47,8 m2 po generalnym remoncie w doskonałej lokalizacji blisko centrum, na os.Szydłówek Mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starodomaszowska

Centrum,Kielce

680 160 zł62 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 62,4 m , usytuowanego w nowej inwestycji, której oddanie do użytku planowane jest na 3 kwartał 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starodomaszowska

Centrum,Kielce

480 000 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2pokojowego mieszkania o powierzchni 40 m , usytuowanego w nowej inwestycji, której oddanie do użytku planowane jest na 3 kwartał 2026 roku. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Świętokrzyskie,Kielce

475 000 zł55 m² 8 589,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni całkowitej 55,3 m2 na ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego w Kielcach. Mieszkanie na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starodomaszowska

Centrum,Kielce

608 220 zł56 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 55,8 m , usytuowanego w nowej inwestycji, której oddanie do użytku planowane jest na 3 kwartał 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starodomaszowska

Centrum,Kielce

579 700 zł53 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3pokojowego mieszkania o powierzchni 53 m , usytuowanego w nowej inwestycji, której oddanie do użytku planowane jest na 3 kwartał 2026 roku. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Starodomaszowska

Centrum,Kielce

337 500 zł27 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kawalerki o powierzchni 27 m , usytuowanego w nowej inwestycji, której oddanie do użytku planowane jest na 3 kwartał 2026 roku. Brak podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

459 000 zł46 m² 9 956,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż mieszkanie3 pokojowe na osiedlu ksm -ul. Zagórska o powierzchni 46,1 m2 na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wojska Polskiego

Świętokrzyskie,Kielce

666 900 zł71 m² 9 392,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowy przestronny wyjątkowy apartament wykonany W stanie deweloperskim możliwość wykonania mieszkania pod klucz Apartament 4 pokojowy z 2 łazienkami w segmencie na I. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bukowa

Szydłówek,Kielce

244 000 zł28 m² 8 872,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Scyzoryk nieruchomości prezentuje : Na sprzedaż 1- pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,3m2 na ul. Bukowej osiedle Szydłówek Kielce. Mieszkanie znajduje się parterze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Karłowicza

Wielkopole,Kielce

319 000 zł38 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 37.7 m2 na ul. Karłowicza osiedle ksm. Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym. Blok zabezpieczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

444 000 zł48 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedam 2 pokojowe przytulne mieszkanie, o powierzchni 48 m2, osiedle Na Stoku. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynku. Do mieszkania przynależą 2 piwnice po 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Solidarności

Centrum,Kielce

435 000 zł36 m² 11 918 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36.29m2 na 4 piętrze z windą w 10 piętrowym apartamentowcu. w nowej inwestycji koło Galerii Echo ulubiona lokalizacja Kielczan:).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowa

Czarnów,Kielce

360 000 zł37 m² 9 625,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,4 m2 zlokalizowane na osiedlu Czarnów, w pobliżu centrum Kielc. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tektoniczna

Ślichowice,Kielce

890 000 zł96 m² 9 290,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż - dwupoziomowe mieszkanie 95,8 m - Kielce, ul. Tektoniczna, os. Ślichowice Cena: 890 000 zł Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turystyczna

Szydłówek,Kielce

375 000 zł46 m² 8 241,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w bloku z lat 70-tych, idealne dla osób ceniących sobie przestrzeń i wygodę. Mieszkanie o powierzchni 45,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagórska

Zagórze,Kielce

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe, 3-pokojowe mieszkanie na kameralnym, ogrodzonym osiedlu wysoki standard Na wynajem komfortowe, bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na pierwszym piętrze w niskim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

629 900 zł130 m² 4 845,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska brak podatku pcc Piękne dwupoziomowe mieszkanie z 2 balkonami, prywatną klatką schodową oraz miejscem postojowym! Na sprzedaż oferujemy jedno z sześciu mieszkań.