dowolna

Mieszkania w bloku Kielce - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

704 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

704 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

339 000 zł33,20 m² 10 210,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,2 m położone w Kielcach przy ul. Winickiej 6. Lokal znajduje się na parterze w zadbanym bloku po termomodernizacji. Klatka schodowa po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł57,80 m² 7 093,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3 pokojowe mieszkanie na parterze z loggią i piwnicą Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane na parterze zadbanego budynku, na spokojnym i zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł52,74 m² 10 428,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wygodny apartament z pięknym widokiem na panoramę Kielc. Mieszkanie położone jest na Osiedlu Słoneczne Wzgórze na ul.G.Zapolskiej w apartamentowcu z 2009 roku. Usytuowane jest na IV.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł76,94 m² 9 357,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

| rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,94 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze w 4-pietrowym bloku z 2005 roku z windą, w centrum, przy ulicy Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

790 000 zł57,59 m² 13 717,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

| na sprzedaż nowe atrakcyjnie zlokalizowane trzypokojowe mieszkanie, o pow. 57,79m2, położone na pierwszym piętrze, w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum miasta przy Alei IX Wieków.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł90,95 m² 12 644,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

| na sprzedaż w pełni wyposażony apartament, o wysokim standardzie, pow. 90,95 m2 zlokalizowany na 2 piętrze w 2 -piętrowym budynku z 2018 roku, położonym na cichym, spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł68,07 m² 10 797,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,07 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze w 2-pietrowym bloku z 2010 roku, na os. Podkarczówka. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł60,30 m² 9 767,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

- balkon - - blisko politechniki św., UNIWERSYTETU, WSZECHNICY, WSAP i innych uczelni wyższych - - PRZED BLOKIEM PARKING - - OGRZEWANIE Z SIECI MIEJSKIEJ- - CIEPŁA WODA Z BOJLERA.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł42 m² 9 976,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Ustawnego, 2 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie Idealne dla rodziny jak i pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł31,31 m² 11 465,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Doskonała inwestycja pod wynajem Oferuję piękne mieszkanie w ścisłym centrum, blisko wydziału medycznego ujk, kościuszki 14. Mieszkanie środkowe, wschodnie, drugie piętro z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł48 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukać komfortowego mieszkania w Kielcach? To 48 m na czwartym piętrze w bloku z 1976 roku. Mieszkanie jest do zamieszkania, wyposażone w meble, pralkę, lodówkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie M-3 do wynajęcia od zaraz w atrakcyjnej cenie, umeblowane, zadbane na okres: do końca 2026 roku. Całkowity koszt wynajmu 1500 zł Tel do kontaktu  

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł55 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 55 m | kameralna zabudowa | ul. Domaszowska / Taylora | Kielce Prezentujemy komfortowe mieszkanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy ul. Domaszowskiej / Taylora.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł30 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m na 4 piętrze w bloku 10-piętrowym przy ul. Karczówkowskiej 10 Na powierzchnię 30 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł53 m² 8 679,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1989 roku, po termomodernizacji, na cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

590 000 zł74 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Sprzedam duże, ustawne i jasne mieszkanie z pięknymi widokami na dwa stoki narciarskie i okolicę. Piętro 5. Duży balkon. Mieszkanie na ogromny przedpokój z wielką szafą pod wymiar,.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł63 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie wraz z komórką lokatorską w bloku na 3cim piętrze w bloku bez windy. Ekspozycja mieszkania to wschód i zachód w tym balkon od zachodu. W klatce.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,20 m² 8 453,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie osiedle ksm Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł59 m² 7 101,69 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie na sprzedaż o pow.59m2, piętro 9/10,osiedle Sady. Położone w strategicznym punkcie miasta: naprzeciwko Politechniki Świętokrzyskiej, szkoły muzycznej, blisko ujk, galerii Echo.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł59,95 m² 6 605,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Komfortowego, 3 pokojowego mieszkanie z osobną, widną kuchnią Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem -.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko najem okazjonalny u notariusza. Oferuję kawalerkę z osobną, widną kuchnią w doskonałej lokalizacji na Uroczysku, ul. Warszawska 157. Salon z balkonem 4 m2 i kuchnia na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37,79 m² 13 204,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,79 m2. Zlokalizowane przy ul. Jerzego Bogumiła Puscha w dzielnicy Ślichowice. Usytuowane na parterze w II piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mikrokawalerka, ul. Grunwaldzka

Kielce,świętokrzyskie

239 000 zł24 m² 9 958,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 24 m , położona na 2. piętrze w budynku przy ul. Grunwaldzkiej 7 w Kielcach. Idealna propozycja zarówno pod inwestycję na wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł58 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 58 m - Osiedle Bocianek Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m , usytuowane na 4. piętrze czteropiętrowego bloku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami | blisko centrum Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1 piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł62 m² 7 741,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

*** tylko W naszym biurze *** Tej oferty nie znajdziesz na otodom Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Kadzielnię! Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł46 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży mieszkania. Idealne mieszkanie dla pary, rodziny lub pod inwestycję. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

366 000 zł44,10 m² 8 299,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z potencjałem w sercu miasta przestrzeń, którą możesz stworzyć po swojemu. Są mieszkania, które od pierwszego wejścia narzucają gotowe rozwiązania. I są takie, które.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł56 m² 7 767,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferta bezpośrednia - 3 pokoje, 56 m , centrum Kielc. Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane w centrum Kielc. Oferta pochodzi od właściciela, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł46 m² 7 173,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz komfortowego mieszkania w Kielcach? Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 3. piętrze w bloku z 1978 roku. Blok w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł64,90 m² 6 687,21 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szukasz komfortowego mieszkania w Kielcach? Mieszkanie o powierzchni 64,9 m znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z 1984 roku. Posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię, łazienkę,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł50,40 m² 9 821,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Szukasz mieszkania, w którym poczujesz się u siebie od pierwszego dnia? Prezentujemy zadbane, jasne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku. To.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł46,20 m² 9 632,03 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Ustawne 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy ksm Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary lub pod wynajem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł49,10 m² 8 329,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko w Biurze Nieruchomości Własny Kąt Mieszkanie 2-pokojowe, 49 m , I piętro z IV, osiedle Uroczysko, ul. Orkana, kielce Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł58,07 m² 8 610,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Najładniejsze z najtańszych! 8610 pln/m2 za piękne mieszkanie z komórką lokatorską! Takich cen już nie ma w Kielcach. - odświeżone - Naprawdę zadbane - W świetnym stanie -.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł48 m² 7 458,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,9 m2 zlokalizowane w spokojnej części miasta (ul. Urzędnicza 9a), idealne dla osób ceniących sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł48,50 m² 8 762,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż 2 pokoje mieszkanie po remoncie znajdujące się na ul. Grochowej osiedle Czarnów. Podstawowe informacje Cena: 425 000 zł (do negocjacji) Czynsz: ok.

Szczegóły ogłoszenia

303 000 zł38 m² 7 973,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie ciche,środkowe, widne, cieple, ustawne. Blok po termomodernizacji, odświeżona klatka schodowa, rewitalizowany teren przed blokiem. Pod blokiem dużo miejsc parkingowych, w pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł46,90 m² 7 441,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, dwupokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, zlokalizowane przy ul. Urzędniczej w Kielcach (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł37 m² 10 783,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie po generalnym remoncie 37 m | ksm, ul. Zielińskiego, kielce Biuro nieruchomości Terra Home przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł39,90 m² 8 020,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż dwustronne, funkcjonalne mieszkanie do własnej aranżacji, znajdujące się na osiedlu Jagiellońskim przy ulicy Słonecznej 36 na parterze o powierzchni mieszkalnej 39,9 M2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij