dowolna

Mieszkania w bloku Kielce - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

704 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

704 ogłoszenia

289 000 zł37,10 m² 7 789,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,1 m, położone na cenionym i niezwykle popularnym osiedlu ksm w Kielcach, ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł33,35 m² 38,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 33,35 m2, zlokalizowane przy ul. Barwinek , na osiedlu Barwinek. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku (bez windy) przy ul. Króla Kazimierza Wielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na wynajem mieszkanie 1 - pokojowe o powierzchni 33 m2 z balkonem , znajdujące się na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą na ulicy Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

449 000 zł59,95 m² 7 489,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem bez piecyka, osiedle Świętokrzyskie Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł59,50 m² 9 394,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Piękne, widne, dwustronne mieszkanie Z balkonem! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę, bez dodatkowych nakładów. Na sprzedaż wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł37,10 m² 45,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37,1 m2 , zlokalizowane na parterze bloku na osiedlu Szydłówek przy ul. Warszawskiej. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka gazowego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł37,10 m² 9 299,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,1 m2 zlokalizowane na osiedlu ksm przy ul. Mazurskiej To idealne miejsce do życia, dzięki bliskości licznych szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł60,40 m² 6 937,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze budynku, przy ulicy Grunwaldzkiej w Kielcach. Na powierzchnię 60 m2 składa się: 3 oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Seminaryjska

Kielce,świętokrzyskie

377 000 zł43,50 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż praktyczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m , położone w bardzo dobrej lokalizacji ul. Seminaryjska w Kielcach, w zadbanym niskim bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł117,90 m² 6 361,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: mieszkania w stanie deweloperskim - gotowe do odbioru! Parter z ogródkiem oraz dwupoziomowe apartamenty Zielone Wzgórza to nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł60,20 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na wynajem funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą Ulica Zagórska, ksm Przeznaczenie - najem długoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł71,43 m² 7 265,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

| na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 71,43 m2. Mieszkanie położone na 1 piętrze, w 4-piętrowym budynku z lat osiemdziesiątych, na osiedlu Na Stoku w Kielcach. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe - 46 m , ul. Wiosenna osiedle Sady Oferuję do wynajęcia przestronne i jasne mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

587 000 zł65 m² 9 030,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż: przestronne trzypokojowe mieszkanie w Osiedlu Barwinek! Powierzchnia mieszkania 64,80m Piętro pierwsze Blok z 2001 roku Orientacja:Na trzy strony świata, co zapewnia doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł33,70 m² 9 881,31 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Ustawne 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Uroczysko Doskonała lokalizacja dla singla, pary lub pod wynajem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł65,90 m² 6 661,61 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom prezentuje Mieszkanie trzypokojowe z oddzielną kuchnią na Barwinku w Kielcach Na sprzedaż mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,95 m² 8 321,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 47,95 m Kielce, os. Sady Na sprzedaż oferujemy wyjątkowo funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 47,95 m z piwnicą, zlokalizowane na 9.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł53,70 m² 8 733,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Komfortowe Mieszkanie z Balkonem Kielce, ślichowice, ul. Dewońska Jeśli szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które łączy funkcjonalny układ, wygodę i świetną infrastrukturę,.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł49 m² 7 040,82 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 48,2 m, zlokalizowane na 3 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą przy ul. Grochowej.

Szczegóły ogłoszenia

427 840 zł38,20 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,20 mkw usytuowane na IV piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł55,70 m² 9 497,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż: mieszkanie 55,47 m wysoki standard Kielce Herby Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 55,47 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł50,90 m² 8 998,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

| na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,9 m , położone na 2 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku przy ul. Strasza, na spokojnym i zielonym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł33,25 m² 8 691,73 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z loggią bez piecyka, wolne od zaraz. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, komfortowe 1.

Szczegóły ogłoszenia

427 225 zł37,15 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,15 mkw usytuowane na VII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

665 219 zł62,17 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 62,17 mkw usytuowane na VII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 000 zł67,40 m² 9 896,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko u mnie Edyta Sidło Nieruchomości Prezentuje na sprzedaż Luksusowy apartament z balkonami z każdego pokoju | Kameralny blok | Bezczynszowy | 4 minuty od centrum | Topowa lokalizacja Na.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł34 m² 9 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane na parterze w spokojniej i zielonej części Kielc - Podkarczówka , ul. Kalcytowa. Lokal składa się z : -pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Langiewicza

Kielce,świętokrzyskie

2 300 zł40,83 m² 56,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie wolne od 01.06.2026. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 40,83 m2, zlokalizowane na drugim piętrze, w 3-piętrowym budynku z 2021 r., na osiedlu Psie Górki.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł47,30 m² 7 399,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! dwupokojowe mieszkanie W centrum - ul. Marszałkowska, os. Sady Biuro Nieruchomości konsus prezentuje na sprzedaż dwupokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 47,30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł46,10 m² 34,71 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem mieszkanie, ul. Jeziorańskiego 31, osiedle Świętokrzyskie Mieszkanie na 4 piętrze z windą Powierzchnia wynosi 46,10m2, w którego skład wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł73,40 m² 7 084,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości Terra Home oferuje na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie Wiśniowa , 73,4 m Cena: 520 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia: 73,4 m Liczba pokoi: 4 Piętro: 3 z 4 Forma.

Szczegóły ogłoszenia

508 788 zł40,38 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Biuro nieruchomości konsus oferuje do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Czarnów przy ulicy Jagiellońskiej w Kielcach. Mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 400 zł45,34 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie W stanie deweloperskim odbiór IV kwartał 2027! lokalizacja Mieszkanie znajduje się w jednej z najlepszych lokalizacji w Kielcach. Bliskość Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł43 m² 9 744,19 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Stylowe mieszkanie po remoncie os. Ksm, ul. Sandomierska, kielce Na sprzedaż oferuję piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych części Kielc na os.

Szczegóły ogłoszenia

961 496 zł77,54 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Park sosnowy / nowy etap / najlepsze położenie Inwestycja `park Sosnowy II` zlokalizowana jest przy ulicy Artylerzystów w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 24 mieszkania na 5kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

320 430 zł29,13 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł60 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Scyzoryk nieruchomości prezentuje : Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,9m2 w doskonałej lokalizacji! Piękny widok na panoramę miasta! Znajduje się w Kielcach na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe pow. 58 m2 mieszkanie na Sadach. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w bloku z cegły z 2002 roku. Mieszkanie w pełni umeblowane nadające się do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

965 120 zł92,80 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 5 - pokojowe mieszkanie o pow. 92,80 m2 dostępne na IX piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej.