dowolna

Domy z poddaszem Kielce - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

37 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

37 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

980 000 zł127,19 m² 7 988,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

NA sprzedaż: nowe (w standardzie deweloperskim) domy w zabudowie dwulokalowej (domy jednorodzinne dwulokalowe, każdy dom składa się z dwóch lokali: lokal 1 i Lokal 2) w Kielcach przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł326,21 m² 7 357,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 474 m²

Prestiż, przestrzeń i bliskość natury - Rezydencja na obrzeżach miasta. Szukasz azylu, który łączy luksusową przestrzeń z kojącym spokojem, a jednocześnie pozwala pozostać.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł210 m² 5 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:197 m²

Przedstawiamy Państwu komfortowy dom w zabudowie szeregowej na Osiedlu domów jednorodzinnych i szeregowych w Kielcach, osiedle Ostra Górka w pobliżu ulicy Andersa. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł128,96 m² 4 257,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

Posiadamy w ofercie sprzedaży 4 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 128,96 m2(powierzchni użytkowej 104,61 m2 + garaż 24,35 m2). Nieruchomość zostanie wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

1 400 000 zł216,60 m² 6 463,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:341 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Baranówek przy ul. Wybranieckiej w Kielcach. Budynek wybudowany w 2000 roku, solidnie wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 000 zł140 m² 3 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

Zachęcam do zapoznania się z ofertą nowo powstającego domu typu bliźniak o powierzchni użytkowej 128 m , zlokalizowanego przy ul. Chabrowej na nowo budowanym osiedlu w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł285,89 m² 6 121,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:222 m²

na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej - Kielce ul. Świerczyńska Ponad 30 zdjęć na stronie firmowej wojciechnalepa kropka pl Zobacz film na youtube, wyszukaj: na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 000 zł128 m² 4 257,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

Na sprzedaż nowo budowana inwestycja domu typu bliźniak o powierzchni użytkowej 128 m2, przy ul. Chabrowej, w Kielcach. Parter: wiatrołap 4 m2, przedpokój 7,28 m2, kuchnia 11,54 m2, salon 25,41.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:300 m²

Prezentujemy do wynajęcia dom wolnostojący zlokalizowany w osiedlu ksm przy ul. Zagórskiej. Lokal składa się z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł150 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w Kielcach przy ul. Wygoda 26. Działka o powierzchni 510 m . Na działce znajduje się dom jednorodzinny parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł150 m² 6 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:526 m²

Tylko U nas/ na wyłączność na sprzedaż funkcjonalny bliźniak Z dużą działką I dodatkowymi miejscami

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 689 zł75,91 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Zapraszam do zapoznania się z oferta interesującego mieszkania dwupoziomowego o powierzchni 75,91 m2 z 4 pokojami, ogrodem, tarasem, poddaszem i miejscem postojowym! Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł260 m² 8 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prezentujemy do sprzedaży dwa domy zlokalizowane na jednej działce. Pierwszy dom bliźniak o powierzchni 200 m2 trzy kondygnacyjny z garażem w bryle budynku. Dom po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł92,50 m² 9 297,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwupoziomowego segmentu z ogródkiem i garażem w bryle zlokalizowano w Kielcach. Atrakcyjny, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Oferujemy na sprzedaż urokliwy dom parterowy z zagospodarowanym poddaszem, zlokalizowany w Kielcach na osiedlu Podhale! Marzysz o własnym kawałku raju, gdzie spokój natury łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 419 146 zł158 m² 8 981,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:385 m²

Nowa, prestiżowa inwestycja Osiedle Świerczyńska, kielce Osiedle Świerczyńska to nowoczesna i kameralna inwestycja składająca się z siedmiu segmentów, zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł33,13 m² 8 451,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż połowa domu parterowego o powierzchni użytkowej 68 m , położony na działce o powierzchni 418 m przy ulicy Berberysowej. To idealna inwestycja dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł150 m² 7 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom w Kielcach z wjazdem bezpośrednio od ulicy Masłowskiej. Nieruchomość z 1990 roku o powierzchni ok. 150 m , położona na przestronnej, zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł200 m² 7 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:358 m²

Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom o powierzchni całkowitej ok. 200 m , położony na kameralnym i cichym osiedlu w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Kielc -.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł700 m² 7 135 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

Na sprzedaż: kamienica 700 m2 w centrum Kielc wyjątkowa okazja inwestycyjna Na sprzedaż oferujemy kamienicę o powierzchni 700 m2, położoną przy ul. Targowej, w samym sercu Kielc. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 680 000 zł168 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:833 m²

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje Atrakcyjny , nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem, położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł460 m² 2 934,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

***tylko U nas*** Działka o powierzchni około 460 m to nieruchomość o wyjątkowym potencjale, łącząca komfort mieszkalny z możliwościami inwestycyjnymi. Na jej terenie.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł212 m² 4 471,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:217 m²

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam w ofercie do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z garażem, usytuowany na samodzielnej działce (217 m 2 ), z podjazdem na samochód,.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 000 zł1 541,37 m² 4 022,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:948 m²

| na sprzedaż budynek biurowy o 4 kondygnacjach naziemnych (w tym poddasze) i 1 kondygnacji podziemnej zlokalizowany w centrum Kielc przy ul. Wspólnej. Budynek o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 880 000 zł678 m² 4 247,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:520 m²

Sprzedamy dochodowy budynek usługowo-mieszkalny obecnie wykorzystywany jako usługowy o powierzchni całkowitej 678,89 m2 usytuowany na działce 520 m2 na os. Kochanowskiego w Kielcach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł150 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Do wynajęcia posiadamy przepiękny dom w prestiżowej lokalizacji Osiedle Południowe przy ul. Karmelowej. Nieruchomość znajduje się w obrębie zamkniętej enklawy mieszkalnej, oferując ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł216 m² 7 546,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:138 m²

Dom z dużymi możliwościami Kielce, baranówek, ul. Wybranieckiej Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny o dużym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł161,60 m² 9 585,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:358 m²

Luksusowy dom na podkarczówce energooszczędny | 161,6 m | przy lesie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł161,60 m² 9 585,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w zachodniej części Kielc na kameralnym i cichym osiedlu w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Kielc - Podkarczówce, który słynie.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł264,19 m² 7 532,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

Na sprzedaż- pakiet 5 lokali o łącznej powierzchni 264,19 m , stanowiących część budynku, wraz z udziałem w częściach wspólnych. Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny zestaw.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł300 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:178 m²

Na sprzedaż - Czterokondygnacyjny budynek w sercu Kielc Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny, 4kondygnacyjny budynek wybudowany w 2003 roku, zlokalizowany w ścisłym centrum Kielc. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł220 m² 3 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:315 m²

Dom w zabudowie szeregowej Kielce, ul. 1 maja Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży Na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł300 m² 2 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu na ul. Kaczowej Łazy. Dom z poddaszem użytkowym i dużą działką, położony w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł260 m² 5 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Atrakcyjny segment z umeblowaniem i wyposażeniem w prestiżowej lokalizacji! Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronny dom, segment wybudowany w 1994 roku, który był.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł160 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 418 m²

Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Kielc, przy ul. Domaniówka. Nieruchomość z 2006 roku o powierzchni ok. 160 m , położona na.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł270 m² 4 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:390 m²

Tylko U nas - oferta na wyłączność! Biuro Nieruchomości oakestate przedstawia Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, 6-pokojowego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł300 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:513 m²

Oferuję do sprzedaży przestronny, skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 300 m , położony w cichej i malowniczej części Kielc, bezpośrednio przy lesie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Świerczyńska

Kielce,świętokrzyskie

1 564 200 zł158 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:385 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Świerczyńska

Kielce,świętokrzyskie

1 722 200 zł158 m² 10 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:385 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Baranówek,Kielce

1 970 000 zł270 m² 7 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 270 m2. Zlokalizowany w dzielnicy Baranówek przy ul. ul. Hetmana Jana Tarnowskiego. Dom położony na działce o pow. 594 m2 ( wymiary działki 14,37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podklasztorna

Podkarczówka,Kielce

1 699 000 zł290 m² 5 858,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:563 m²

Tylko u Nas! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom wielorodzinny z lokalem użytkowym, położony na ogrodzonej posesji w doskonałej lokalizacji. Osiedle.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij