dowolna

Mieszkania wyremontowane Kielce - Oferty sprzedaży i wynajmu

219 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

219 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Kielce

Barwinek,Kielce

340 000 zł34 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania przestronne, komfortowe, jednopokojowe mieszkanie Kielce osiedle Barwinek. Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze w bloku IV piętrowym. Mieszkanie składa się z dużej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Centrum,Kielce

429 000 zł48 m² 8 967,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,84 m2, w kameralnym budynku z przełomu lat 70 ubiegłego wieku, przy ul. Żelaznej. Budynek zarządzany przez Wspólnotę Mieszkaniową, na bieżąco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ćwiklińskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

394 000 zł48 m² 8 208,33 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

*** tylko W naszym biurze *** **rezerwacja** Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , usytuowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Barwinek,Kielce

595 000 zł53 m² 11 303,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

** tylko U nas ** W ofercie posiadamy mieszkanie 52,64m2 z balkonem 5,7m2 usytuowane na 5 piętrze w bloku z 2014 r * * Mieszkanie nie wymaga żadnego wkładu finansowego by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kielce

Ślichowice,Kielce

2 000 zł41 m² 48,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu Główne atuty mieszkania: - nowe budownictwo - nowocześnie urządzone - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie położone na 5 piętrze w apartamentowcu z windą przy ul. Zagnańskiej w Kielcach. Na powierzchnię 56 m 2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Bocianek,Kielce

460 000 zł48 m² 9 623,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: 2 pokoje W świetnej lokalizacji! Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycję na wynajem! Na sprzedaż dwustronne mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Stara

Szydłówek,Kielce

267 500 zł27 m² 9 944,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: kawalerka blisko Politechniki Świętokrzyskiej - idealna pod inwestycję! W najmie od kilku lat - możliwość przepisania umowy najmu na nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Ostra Górka,Kielce

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam w ofercie do wynajęcia nowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 42 m 2 usytuowane na drugim piętrze w prestiżowym, modernistycznym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowa

Szydłówek,Kielce

289 000 zł32 m² 9 031,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32m2 zlokalizowane na parterze w bloku na os. Szydłówek. Mieszkanie widne i ciepłe, z ekspozycją okienną na wschód, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Bocianek,Kielce

470 000 zł48 m² 9 832,64 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

683 000 zł51 m² 13 298,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,36 m2 zlokalizowane na 5 piętrze, w 5-piętrowym apartamentowcu z 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczygla

Herby,Kielce

440 000 zł58 m² 7 604,56 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy Szczygla. Na metraż 57,86 składa się: salon kuchnia półotwarta samodzielny pokój z wyjściem na duży balkon sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Piekoszowska

Czarnów,Kielce

281 000 zł25 m² 11 240 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w malowniczej dzielnicy Czarnów w Kielcach, przy ulicy Piekoszowskiej. Ta atrakcyjna lokalizacja łączy w sobie bliskość do centrum miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

345 000 zł34 m² 10 102,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronna kawalerka z balkonem o powierzchni 34,15m2 Lokalizacja - Osiedle Barwinek Piętro 2 z 4 Cena - 345 000zł Mieszkanie składa się; - widnej kuchni - salonu - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworskiego

Świętokrzyskie,Kielce

420 000 zł46 m² 9 110,63 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas W ofercie na wyłączność mieszkanie na sprzedaż Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46,07m2, 2 pokoje, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Centrum,Kielce

449 000 zł49 m² 9 163,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

To mieszkanie czeka właśnie na Ciebie. Oferujemy Państwu nieruchomość o pow. 49,48 m2, w której skład wchodzą: strefa wypoczynkowa połączona ze sceną kulinarną (17,5 m2), prywatna strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Centrum,Kielce

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, przy ul. Bema, w Kielcach. Na powierzchnię 33 m2 składają się: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

599 900 zł67 m² 8 953,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w okolicach Kadzielni/ wdk Nieruchomość znajduję się na pierwszym piętrze w kameralnym dwupiętrowym budynku. Mieszkanie ma znakomitą dwustronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kielce

Centrum,Kielce

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro ck dom ma przyjemność zaprezentować apartament w jednej z najbardziej pożądanej i prestiżowej lokalizacji w centrum Kielc, al. IX wieków Ventus living. Apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Jagiellońskie,Kielce

633 000 zł71 m² 8 953,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 70,4m2 (piętro 2/3) własnościowe, księga wieczysta, nieobciążone, osiedle Jagiellońskie, usytuowane w jednoklatkowym, ogrodzonym bloku z cegły (rok budowy 1998,bez windy). Blok (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ślichowice,Kielce

599 000 zł66 m² 9 021,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 66,4 m2, położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Ślichowice przy ul. Dewońskiej. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wielkopole,Kielce

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomość Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania na ul Zagórskiej 46m2 w Kielcach os ksm Nieruchomość składa się z : * otwartej kuchni * widnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wielkopole,Kielce

569 000 zł53 m² 10 701,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Własny Kąt prezentuje wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 53,17 m z komórką lokatorską (2,68 m ), zlokalizowane na 3. piętrze pięciopiętrowego apartamentowca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzyżanowskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

499 000 zł59 m² 8 513,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2. Lokal mieści się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku, położonym na os. Słoneczne Wzgórze. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słoneczne Wzgórze,Kielce

439 000 zł40 m² 11 074,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości Własny Kąt oferuje Mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie, z dużym balkonem na pięknym osiedlu Świętokrzyskim. Na Sprzedaż lub Zamianę prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Świętokrzyskie,Kielce

463 000 zł48 m² 9 653,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie, po remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wyspiańskiego

Bocianek,Kielce

429 000 zł48 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Okazja! Funkcjonalne, świetnie skomunikowane mieszkanie na osiedlu Bocianek. Do sprzedaży lokal o doskonałym nasłonecznieniu pow. 48m2, usytuowany na pierwszym piętrze w czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Jagiellońskie,Kielce

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas biuro nieruchomości twoje M Oferuje Na wynajem dwupokojowe mieszkanie blisko centrum. Zwierzęta mile widziane. Na wynajem mieszkanie o powierzchni 38 m2 zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Bukówka,Kielce

543 720 zł59 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę sprzedaży lub zamiany! Komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Opielińskiej

Czarnów,Kielce

1 500 zł36 m² 41,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę na wynajem zlokalizowaną przy ul. Marii Opielińskiej na osiedlu Czarnów Mieszkanie o powierzchni 36,45m2 na którą składają się: - duży pokój - Widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Podkarczówka,Kielce

699 000 zł69 m² 10 069,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się przy ul. Kołłątaja w Kielcach. Mieszkanie o powierzchni 69,42 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwu pokojowe o pow. 32m2 , zlokalizowane przy ul. Wojska Polskiego, w pobliżu Polikliniki. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

399 000 zł27 m² 14 966,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowa cena! Oferujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę z 8 m2 tarasem w nowym budownictwie o wysokim standardzie wykonania w jednej z nowych inwestycji na ul. Okrzei. Komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Piekoszowska

Jagiellońskie,Kielce

299 000 zł28 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe 27,6 m2 na ul. Piekoszowskiej w Kielcach. Mieszkanie na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie bez piecyka gazowego! Mieszkanie składa się z: -1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowa

Szydłówek,Kielce

499 000 zł51 m² 9 803,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży lub zamiany! Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem. Atuty mieszkania: - duże odległości między blokami - szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

485 000 zł35 m² 13 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Witam, do sprzedania mam piękne mieszkanie o powierzchni 35 m w centrum Kielc gotowe do zamieszkania od zaraz. Całe wyposażenie zostaje w mieszkaniu, cały sprzęt agd. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

2 000 zł42 m² 48,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny , luksusowy apartament zlokalizowany w centrum miasta, na zamkniętym, spokojnym osiedlu. W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe, a także sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagnańska

Szydłówek,Kielce

460 000 zł29 m² 15 862,10 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedaży nowoczesny , luksusowy apartament zlokalizowany w centrum miasta, w prestiżowym budynku plaza tower. W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe, kielecki Zalew,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chęcińskie,Kielce

440 000 zł45 m² 9 832,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja! Oferuję na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 44,75 m . To mieszkanie znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Chęcińskiej. Znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

674 500 zł50 m² 13 490 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Apartament Premium w prestiżowej części Bocianek Parkowe Wzgórze Mieszkanie 50m2 ul Warszawska os Nowy Bocianek w skład którego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij