dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Kielce - Lista ogłoszeń

305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

305 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

410 000 zł57,80 m² 7 093,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3 pokojowe mieszkanie na parterze z loggią i piwnicą Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane na parterze zadbanego budynku, na spokojnym i zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł52,74 m² 10 428,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wygodny apartament z pięknym widokiem na panoramę Kielc. Mieszkanie położone jest na Osiedlu Słoneczne Wzgórze na ul.G.Zapolskiej w apartamentowcu z 2009 roku. Usytuowane jest na IV.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł82 m² 10 353,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio sprzedam komfortowo wykończony bardzo przestronny i kameralny apartament 3 pokoje (3p./3) po podłodze 90,94m2 (KW81,87 m2), w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł58,59 m² 8 516,81 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania kielce, ul. Nowowiejska 24 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,58 m , zlokalizowane na 3. piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Nowowiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

325 200 zł48 m² 6 775 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 48.00 m2. Lokalizacja:Franciszka Loefflera. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko najem okazjonalny u notariusza. Oferuję kawalerkę z osobną, widną kuchnią w doskonałej lokalizacji na Uroczysku, ul. Warszawska 157. Salon z balkonem 4 m2 i kuchnia na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37,79 m² 13 204,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,79 m2. Zlokalizowane przy ul. Jerzego Bogumiła Puscha w dzielnicy Ślichowice. Usytuowane na parterze w II piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje 54 m garaż garderoba Na wynajem funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m z miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz dużą garderobą. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

441 300 zł44,13 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 44.13 m2. Lokalizacja:Franciszka Loefflera. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

899 000 zł76,90 m² 11 690,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Brak prowizji od kupującego! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z dużym tarasem i niepowtarzalnym widokiem na Zalew Kielecki, zlokalizowane przy ul. Klonowej w Kielcach, w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł47 m² 12 340,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

W ofercie przedstawiam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze bloku z 2015 roku, 3 piętrowym w dobrej lokalizacji, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51,16 m² 7 799,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 51,16 m , usytuowane na 3 piętrze kameralnego, 4-piętrowego bloku przy ul. Południowej, na zielonym Osiedlu Jagiellońskim.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Kielce,świętokrzyskie

749 000 zł91 m² 8 230,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na pierwszym piętrze, przy ul. Przyborowskiego w Kielcach. Na powierzchnię 91 m2 składają się: salon z wejściem na balkon, oddzielna kuchnia 3.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł75 m² 8 386,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze dwupiętrowego budynku, przy ulicy Leszczyńskiej w Kielcach. Na powierzchnię 75 m2 składa się: salon z wyjściem na balkon, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł61,50 m² 7 138,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na czwartym piętrze, przy ul. Na Stoku w Kielcach. Na powierzchnię 62,5 m2 składają się: salon z wejściem na balkon, dwie sypialne kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 440 zł55,80 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 55,80 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł30,40 m² 36,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 30,4 m2, zlokalizowane n a czwartym piętrze , w czteropiętrowym bloku przy ul. Szkolnej. W skład mieszkania wchodzą: - salon o pow.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł38,56 m² 7 780,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż przestronne 1 pokojowe mieszkanie w bloku z 2008 roku miejsce parkingowe, komórka lokatorska, 1 piętro. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

460 000 zł72,70 m² 6 327,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem Idealne dla rodziny. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72,70.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie usytuowane na IX piętrze w wieżowcu przy ul. Warszawskiej na osiedlu Szydłówek w Kielcach. W skład lokalu o powierzchni 36 m2 wchodzi: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł27,50 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 1 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,5 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze w 4-pietrowym bloku, przy ul. Słonecznej, na osiedlu Jagiellońskim. W skład pomieszczeń wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł50,90 m² 8 998,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

| na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,9 m , położone na 2 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku przy ul. Strasza, na spokojnym i zielonym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

449 000 zł71 m² 6 323,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe w Centrum miasta. W skład nieruchomości wchodzą: - kuchnia - salon sypialnia - pokój - łazienka - przedpokój Mieszkanie z potencjałem idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł85 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania w stanie deweloperskim znajdującego się w spokojnej i zielonej części Kielc Nowy Folwark. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

646 085 zł76,01 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 76,01 m2 usytuowane na III piętrze w budynku przy ul. Witosa. Mieszkanie zostało podzielone i składa się z 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł37,20 m² 34,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia kawalerka o powierzchni 37,2 m2, zlokalizowana na pierwszym piętrze w 3- piętrowym budynku przy ul. Żelaznej, w centrum Kielc. W mieszkaniu zamontowana jednostka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

965 940 zł94,70 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

| na sprzedaż 5 - pokojowe mieszkanie o pow. 104,32 m2 dostępne na X piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

687 724 zł90,49 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 90,49 m2 B01 Mieszkanie składa się z 5 pokoi: na parterze przestronny salon z aneksem kuchennym i pokój/gabinet, piętro 3 pokoje. Na obu kondygnacjach są łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 395 zł80,65 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Świętokrzyskie, jakież cudne. Dokładnie, bo przecież Góry Świętokrzyskie uznawane są za najstarsze góry w Polsce i jedne z najstarszych w Europie. Poszukujecie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

961 496 zł77,54 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 77,54 m zlokalizowane na I piętrze nowego apartamentowca w dzielnicy baranówek/stadion Leśny, przy ul. Artylerzystów. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł32,18 m² 9 571,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 32,18 m , usytuowane na czwartym piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 70-tych na osiedlu Szydłówek w Kielcach. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 025 zł47,25 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 47,25 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł56,30 m² 9 573,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z balkonem i widokiem na miasto - ul. Bohaterów Warszawy 3, os. Ksm, kielce Mieszkanie o powierzchni 56,3 m , położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Puscha w Kielcach. Na powierzchnię 40 m2 składa się: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie narożne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł116 m² 8 534,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu kameralną inwestycję składającą się z 5 budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej, położoną w Kielcach, dzielnica Barwinek, przy ul. Ściegiennego.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł62,17 m² 7 865,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować bezczynszowe mieszkanie na wysokim parterze w kameralnym bloku, ul. Hubalczyków, herby. Powierzchnia wynosi 62,17m2 w czego skład.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł40 m² 11 725 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Puscha, osiedle Ślichowice w Kielcach. Na powierzchnię 40 m2 składa się: salon, wnękowa kuchnia, sypialnia, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł61 m² 26,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o pow. ok. 61 m2 zlokalizowane na parterze w domu wielorodzinnym w Kielcach, przy ul. Chrobrego. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł94,50 m² 11 957,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

| na sprzedaż w pełni wyposażony, dwupoziomowy apartament o pow. 94,5 m2 zlokalizowany na 1 i 2 piętrze w 2 -piętrowym budynku z 2012, położonym na cichym, i zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł102,06 m² 18 126,59 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| apartament premium z panoramicznym widokiem na Kielce | Plaza Tower | 102,06 m | Taras 32 m Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament premium, o powierzchni 102,06 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł54 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Kontakt po godzinie 15:00 Mieszkanie ma 54 m i znajduje się na 6. piętrze w bloku z 1979 roku. Generalny remont 5 lat temu. Gotowe do zamieszkania. Wnętrza są jasne, z naturalnym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij