dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Kielce - Lista ogłoszeń

305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

305 ogłoszeń

2 500 zł52,33 m² 47,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52,33 m2 zlokalizowane na parterze w czteropiętrowym budynku z 2010r przy ul.Klonowej na osiedlu Szydłówek w Kielcach. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł61,30 m² 11 174,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

| na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem , zlokalizowane na parterze szeregowca z 2021 roku, usytuowanego w dzielnicy Zagórze w Kielcach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł76,91 m² 7 788,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Małej w ścisłym centrum Kielc. Bliska odległość głównej ulicy Sienkiewicza. Nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym -możliwość wydzielenia trzech lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł33,11 m² 36,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować kawalerkę z osobną kuchnią na wynajem zlokalizowaną na osiedlu Podkarczówka ul. Kalcytowa. Lokalizacja: osiedle Podkarczówka ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

580 000 zł66 m² 8 787,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 66 m2, zlokalizowane na 2 piętrze, w 4-piętrowym bloku, usytuowanym przy ul. Dewońskiej, na os. Ślichowice. Blok z 1995 roku po.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze w kameralnym trzypiętrowym bloku, zlokalizowanym na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 900 zł70,39 m² 12 784,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy, wygodny apartament trzy - pokojowy o metrażu 70,39 m2 z długim tarasem w stanie wykończonym w jednej z prestiżowej inwestycji deweloperskiej. Apartament określany mianem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 848 zł51,56 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży Nowoczesne mieszkanie z antresolą - idealne dla rodziny lub pod inwestycję Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł27,80 m² 43,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia kawalerka o pow. 27,80 m2 zlokalizowana na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku wybudowanym w 2002 roku na os. Barwinek przy ul. Emilii Plater. W skład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł25,60 m² 42,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

R e Z E R W A C J A ! Do wynajęcia kawalerka zlokalizowane na parterze w trzy-piętrowym bloku na ul. Marszałkowskiej tuż obok Osiedla sady. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł42,70 m² 35,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42,7 m2 zlokalizowane na III piętrze w czteropiętrowym bloku w centrum, przy ul. Śniadeckich. Mieszkanie nieumeblowane, możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 910 zł32,70 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 32,70 m2 dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł33,25 m² 37,59 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,25 m2 , zlokalizowane na 9 piętrze w wieżowcu, przy ul. Piłsudskiego, na osiedlu Na Stoku. W skład mieszkania wchodzą: - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł52 m² 7 480,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52m2 zlokalizowane na 3 pietrze z czterech. Mieszkanie dwustronne i środkowe, z ekspozycją okien na północ i południe zlokalizowane na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na os. Szydłówek w Kielcach. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze budynku, z roku 2000. Na powierzchnię 50 m2 składa się: salon, sypialnia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe pow. 58 m2 mieszkanie na Sadach. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w bloku z cegły z 2002 roku. Mieszkanie w pełni umeblowane nadające się do.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł110,40 m² 8 786,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Komfort, przestrzeń i prywatność w zielonej części miasta Biuro nieruchomości Oakestate ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania 5 pokojowego o powierzchni 110,4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

911 400 zł98 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Nowoczesne mieszkania z ogródkami - Enklawa Prendowskiej w Kielcach Na sprzedaż 2 komfortowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł55,70 m² 9 497,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż: mieszkanie 55,47 m wysoki standard Kielce Herby Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 55,47 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł59,95 m² 7 322,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena komfortowe 3 pokoje Z balkonem

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł68,10 m² 7 914,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż mieszkanie o pow. 68,10m2 zlokalizowane na piętrze w nowo powstającej kameralnej inwestycji na os. Bukówka. W skład mieszkania wchodzą: wiatrołap o pow. 3,86m2,.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 zł36,56 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia wykończone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,56 m2 zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym apartamentowcu z 2020 roku przy ul. IX wieków Kielc. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł31,70 m² 47,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia umeblowane i wyposażone mieszkanie o pow. 31,7 m2 zlokalizowane na osiedlu Szydłówek Górny przy ul. Zapolskiej. Mieszkanie składa się z: pokoju z dużym balkonem, widnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł27,78 m² 57,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia mieszkanie o pow. 27,78 m2, zlokalizowane na parterze, w 4-piętrowym apartamentowcu w centrum przy ul. 1-go Maja. Rozkład pomieszczeń : salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł37,50 m² 37,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 , zlokalizowane na 4 piętrze w wieżowcu, przy ul. Słonecznej, na osiedlu Jagiellońskim. W skład pomieszczeń wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 000 zł63 m² 10 587,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Posiadamy w naszej ofercie na sprzedaż wyjątkowe apartamenty położone w nowoczesnym, kameralnym apartamentowcu, zaledwie 4 minuty jazdy od centrum Kielc. To propozycja skierowana do osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

599 531 zł75,89 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 75,91 m2 B02 Mieszkanie składa się z 4 pokoi: na parterze przestronny salon z aneksem kuchennym i pokój/gabinet, piętro 2 pokoje i garderoba. Na obu kondygnacjach są.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie w wysokim standardzie położone na obrzeżach Kielc, w spokojnej okolicy z przewagą nowej zabudowy i terenów zielonych. To miejsce dla osób, które chcą mieć.

Szczegóły ogłoszenia

663 600 zł84 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży prestiżową inwestycję active natura usytuowaną w Kielcach-Maciejówka 6 km od Rynku. Inwestycja mieści się w doskonałej lokalizacji przy rezerwacie przyrody Natura.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 zł34 m² 51,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem w Kielcach, które jest zadbane, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania od zaraz? To może być dokładnie to, czego potrzebujesz. Na wynajem komfortowe, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł59,50 m² 8 386,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas W ofercie na wyłączność Biuro Nieruchomości premium apartment prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 59,50 m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania 42m2 na wynajem znajdujące się w sercu Kielc, przy ulicy Chęcińskiej 4. Lokalizacja: zapewnia doskonały dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka na poddaszu do wynajęcia - idealne miejsce dla Ciebie! Szukamy kobiet oraz studentek. Oferuję do wynajęcia samodzielną kawalerkę usytuowaną na poddaszu niedużego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W naszej ofercie posiadamy więc propozycji na sprzedaż i wynajem - nie publikowane! Zadzwoń celem poznania szczegółów Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Wolne od 1.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł50,16 m² 7 755,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| < rezerwacja> Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50,16 m2, zlokalizowane na 9 piętrze, w 10-piętrowym budynku z lat osiemdziesiątych, na osiedlu Na Stoku w Kielcach. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

690 000 zł53,10 m² 12 994,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomośći twoje M prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowo urządzonego, 3-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w sercu Kielc przy ul. Mickiewicza Prezentujemy Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł66,20 m² 6 948,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

| na sprzedaż 3 -p okojowe mieszkanie o powierzchni 66,20 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Jeziorańskiego, na os. Świętokrzyskim. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 560 zł64,38 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,38m2 (powierzchnia po podłodze 75,05m2) z dwoma tarasami o łącznej powierzchni 24,80 m2, dostępne na III piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł59,95 m² 7 339,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 59,95 m2 , usytuowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku na osiedlu Świętokrzyskim w Kielcach, przy ul. Piłsudskiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł68,07 m² 10 797,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,07 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze w 2-pietrowym bloku z 2010 roku, na os. Podkarczówka. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł22,79 m² 52,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości twoje M oferuje kawalerke na wynajem Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 22.79m2, w którego skład wchodzą: - salon z aneksem.