dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Kielce - Lista ogłoszeń

305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

305 ogłoszeń

721 240 zł75,92 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym tarasem Białogon, al. Górników Staszicowskich 12 Prezentuje ofertę komfortowego mieszkania o powierzchni 75,92 m , położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł81 m² 6 283,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 81 m położone w centrum Kielc, w zadbanej i niedawno ocieplonej kamienicy. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł22,40 m² 66,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 22,4 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w 3- piętrowej kamienicy przy ul. Żelaznej, w centrum Kielc. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł46,11 m² 13 337,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż nowe, wykończone pod klucz 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46,11 m2 z tarasem 14,36 m2 zlokalizowane na parterze w 4 piętrowym apartamentowcu z 2023 r. przy ul. 1 maja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

592 415 zł54,35 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| nowe, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,35 m2, dostępne na I piętrze w nowym, kameralnym budynku na osiedlu Czarnów przy ul. Miłej. W skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł70,84 m² 12 972,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Ckdom prezentuje 4-pokojowe mieszkanie z garażem i tarasem Wietrznia ul. Wojska Polskiego 70,84 m2 Biuro Nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł35 m² 32,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe - "wszędzie blisko"! Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m2 usytuowane na 1 piętrze w 10-piętrowej bloku na Sadach przy ul. Nowy Świat, zaledwie 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł80,50 m² 6 198,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Unikalna okazja inwestycyjna W sercu kielc! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 80,57 m2, położoną na pierwszym piętrze zadbanego budynku z 2005 roku. Obiekt wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł25,58 m² 11 688,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Edyta Sidło Nieruchomości Prezentuje na sprzedaż Nową kawalerkę po generalnym remoncie | 25,58 m | Centrum Kielc | Gotowa do zamieszkania Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 25,58.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł54,55 m² 49,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o pow. 54,55 m2 zlokalizowane na ósmym piętrze w ośmiopiętrowym bloku z 2014 r. zlokalizowanym w centrum Kielc przy ul. Seminaryjskiej.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł77 m² 7 792,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie 77 m (61,5 użytkowa) z garażem indywidualnym Baranówek, ul. Petyhorska Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

833 133 zł92,57 m² 9 000,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

| wyjątkowy apartament w historycznej kamienicy przy ul. Żeromskiego. Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 92,57 m , usytuowany na 2 piętrze kameralnej, dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł90,95 m² 12 644,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

| na sprzedaż w pełni wyposażony apartament, o wysokim standardzie, pow. 90,95 m2 zlokalizowany na 2 piętrze w 2 -piętrowym budynku z 2018 roku, położonym na cichym, spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,90 m , położone na osiedlu Jagiellońskim przy ul. Karczówkowskiej w Kielcach. Znajduje się na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł47,94 m² 8 114,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone w Kielcach przy ulicy Kryształowej ( Podkarczówka). Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze w dwupiętrowym kameralnym dwunastorodzinnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł41 m² 12 926,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Kielc, przy ul. Prostej, w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowej Willi Hueta. To jedna z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł64 m² 10 890,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 w Kielcach przy ul. Kwarcianej Znajdujące się na pierwszym piętrze z czterech ,w budynku z 2016r. W skład wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 784 zł39,98 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska Brak podatku pcc szczegółowe parametry mieszkania W kolekcji zdjęć Przedstawiamy Państwu nową inwestycję -nowoczesny, kameralny budynek mieszkalny ,zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł30,12 m² 54,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2021 roku o łącznej powierzchni 30,12 m2 w 2-piętrowym budynku mieszkalnym zlokalizowanym w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 000 zł59,10 m² 12 994,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na baranówku o powierzchni 59,1 m . Idealne dla Ciebie i Twojej Rodziny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kameralnej inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić ofertę mieszkania na wynajem na wynajem mieszkanie 2 pokojowe, 48m2 z balkonem 1 piętro w 4 piętrowym bloku mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku na ul. Słowackiego w Kielcach. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł57,75 m² 38,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 57,75 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze, w 3 - piętrowej kamienicy, w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Śniadeckich.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł162,20 m² 9 556,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

| na sprzedaż dwupoziomowe, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 123,29 m2 (powierzchni całkowitej wraz z podwójnym garażem i piwnicą: 162,20m2 ), zlokalizowane na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł71,14 m² 11 231,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

| na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 71 m2 , zlokalizowane w Centrum Kielc, przy ul. Słowackiego. Nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł55,50 m² 9 909,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę, bez dodatkowych nakładów. Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł120 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy przy ulicy Wojska Polskiego w Kielcach. Na powierzchnię 120 m2 składa się: salon dwa pokoje kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł80 m² 35 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem idealna lokalizacja, ul. Panoramiczna 4- samo Centrum! Zamieszkaj w miejscu, które pokochasz od pierwszego wejrzenia! Mieszkanie dostępne od 29.06.2026 Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł41 m² 32,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości twoje M oferuje 2 pokoje na wynajem Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41m2, w którego skład wchodzą: salon, sypialnia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł39,17 m² 10 977,79 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie, o pow. 39,17 m2, zlokalizowane na VI piętrze w apartamentowcu w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. Nowy budynek, w atrakcyjnej, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Kielce,świętokrzyskie

629 000 zł57,50 m² 10 939,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tylko W biurze best lokum Marzysz o własnym mieszkaniu w Kielcach? Szukasz mieszkania, które łączy w sobie luksus, komfort, ciszę i doskonałą lokalizację? Odkryj ten.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł29 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie na osiedlu Czarnów, ul. Hoża. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, czyste, widne. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, co zapewnia komfort użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł125 m² 8 792 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż Wyjątkowy segment w standardzie premium - Kielce, ul. Jałowcowa | 125 m . Na sprzedaż nowoczesny, starannie wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł41,80 m² 59,81 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| wynajem na min. 12 miesięcy. Rent for min. 12 months. Оренда на мін. 12 місяців. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,8 m2 zlokalizowane na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodny apartament w spokojnej okolicy usytuowany na I piętrze dwupiętrowego kameralnego apartamentowca na Szydłówka Górnym. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł57,59 m² 13 717,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

| na sprzedaż nowe atrakcyjnie zlokalizowane trzypokojowe mieszkanie, o pow. 57,79m2, położone na pierwszym piętrze, w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum miasta przy Alei IX Wieków.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł76,94 m² 9 357,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

| rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,94 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze w 4-pietrowym bloku z 2005 roku z windą, w centrum, przy ulicy Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł55,07 m² 29,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,07 m2 , zlokalizowane na parterze w 1-piętrowym budynku, przy ul. Langiewicza na osiedlu Psie Górki Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł80 m² 9 987,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o pow. ok. 80 m , położone w spokojnej, zielonej części Kielc Zalesie. W ofercie duży, pięknie zagospodarowany ogród ok. 80 m z.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw położone w Kielcach przy ul. Urzędniczej. Mieszkanie położone na na I piętrze w budynku II piętrowym. Mieszanie świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł29,06 m² 10 151,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

| na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,06 m2 , zlokalizowane na parterze, w 4 piętrowym bloku, przy ul. Kalcytowej, na osiedlu Podkarczów ka. W skład mieszkania wchodzą: -.