dowolna

Mieszkania wyremontowane Kielce - Oferty sprzedaży i wynajmu

219 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

219 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kielce

Jagiellońskie,Kielce

474 900 zł56 m² 8 480 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedam 3 pokojowe przytulne mieszkanie po remoncie, o powierzchni 56 m2 na Os. Jagiellońskim. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku w centrum Kielc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazurska

Kielce,świętokrzyskie

527 000 zł55 m² 9 616,79 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowe, 4 pokojowe mieszkanie z garderobą, po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Wielkopole,Kielce

525 000 zł59 m² 8 913 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości Ckdom ma zaszczyt zaprezentować mieszkanie 3 pokojowe w wysokim standardzie na ul. Pomorskiej. Mieszkanie o powierzchni 58.9m2 składa się: -Widna kuchnia wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoża

Czarnów,Kielce

399 000 zł55 m² 7 231 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,18m2. Lokal znajduje się na parterze w dziesięciopiętrowym bloku z windą przy ulicy Hożej w Kielcach blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Świętokrzyskie,Kielce

539 000 zł60 m² 8 990,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego, bez piecyka gazowego, umeblowane, wyposażone! atrakcyjna lokalizacja Prezentujemy Państwu przytulne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Szydłówek,Kielce

1 600 zł37 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas kawalerka na wynajem dwa miejsca parkingowe premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na wynajem atrakcyjne, mieszkanie 1 pokojowe o pow. 36,87 m2, usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dewońska

Ślichowice,Kielce

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w home perfect! Posiadam do wynajęcia słoneczne, dwustronne, rozkładowe mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku zlokalizowanego na osiedlu Ślichowice, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leszczyńska

Centrum,Kielce

670 000 zł72 m² 9 241,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Trzypokojowe mieszkanie z garażem i ogrodzonym ogródkiem na sprzedaż. Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę mieszkania, które zachwyca swoją lokalizacją, układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Centrum,Kielce

2 400 zł45 m² 53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem w samym centrum Kielc Apartament 2 pokojowy 45m2 zlokalizowany przy ul Leśnej tuż przy samym Rynku Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Na Stoku,Kielce

359 000 zł40 m² 9 056,51 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Opiekun oferty -> tel. Sprzedam mieszkanie dwupokojowe Z balkonem o powierzchni użytkowej 39,64m2 w stanie bardzo dobrym, po remoncie kilka lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Centrum,Kielce

448 000 zł54 m² 8 265,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Ciesz się życiem w harmonii z naturą, nie rezygnując z uroków miasta! Marzysz o własnym, komfortowym dwupokojowym mieszkaniu w sercu Kielc ? Nie przegap naszej wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wielkopole,Kielce

495 000 zł59 m² 8 390 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59m2. Mieszkanie znajduję się na 9 piętrze bloku 10-piętrowego na osiedlu ksm przy ulicy Romualda. Mieszkanie składa się z: -kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Barwinek

Kochanowskiego,Kielce

1 400 zł23 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w budynku na Oś. Kochanowskiego. Mieszkanie w trakcie ostatecznej aranżacji po remoncie. Mieszkanie położone na parterze. Duży zadaszony taras. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Seminaryjska

Kielce,świętokrzyskie

300 000 zł35 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Tylko w homelia Nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o pow. 35 m2 zlokalizowane na 1 piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Seminaryjskiej 6/8 w Kielcach. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

1 000 zł28 m² 36,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe z widną otwartą kuchnią i łazienką. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, po remoncie, pomalowane, czyste. Kuchnia zabudowana szafkami kuchennymi wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzyżanowskiej

Kielce,świętokrzyskie

749 000 zł83 m² 9 002 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania 83,2m2 na ul Krzyżanowskiej 7 w Kielcach. Parter blok 4 piętrowy po termomodernizacji Dostępne od zaraz Najważniejsze atuty * Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Stoku

Świętokrzyskie,Kielce

570 000 zł56 m² 10 180 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie: jakie ? -2 pokoje. -powierzchnia 55,99m2. -piętro 2/4. -oś. Na Stoku, -ul. Na Stoku. -jednostronne. -widokowe, -duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny , luksusowy apartament zlokalizowany w centrum miasta, w prestiżowym budynku przy ulicy okrzei nad rzeką Silnicą. W pobliżu rozległe, zielone tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Świętokrzyskie,Kielce

533 000 zł57 m² 9 351 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedam 3 pokojowe przytulne mieszkanie po remoncie o powierzchni 57 m2 na ul. Żeromskiego Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku w centrum Kielc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

510 000 zł57 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż przestronne, widne 2 pokojowe mieszkanie Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 57 m2. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Czarnów,Kielce

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas W ofercie na wyłączność premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na wynajem atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na 2 piętrze w bloku 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paska

Kochanowskiego,Kielce

1 700 zł42 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

.Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania na ul Paska 12 w Kielcach W skład nieruchomość 42 m2 wchodzą: - salon z wyjściem na duży balkon - otwarta widna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Na Stoku,Kielce

2 300 zł63 m² 36,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości twoje M oferuje mieszkanie na wynajem 3 duże pokoje z aneksem, rewelacyjna lokalizacja Na Osiedlu Na Stoku doskonałe dla rodziny Oferujemy Państwu do wynajęcia piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karczówkowska

Jagiellońskie,Kielce

375 000 zł46 m² 8 116,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

***tylko U nas*** Przedstawiam ofertę sprzedaży ustawnego 2-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, jak najbardziej gotowe do wprowadzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orkana

Uroczysko,Kielce

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M oferuje: mieszkanie z pięknym widokiem, blisko zalewu Kieleckiego! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,8 m2 z Balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

1 800 zł37 m² 49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na wynajem. Mieszkanie znajduje się w samym sercu Kielc przy głównym deptaku ul. Sienkiewicza Centrum 1 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

450 000 zł49 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku, przy ulicy Paderewskiego, w ścisłym centrum Kielc. Na powierzchnię 49 m2 składa się: salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karłowicza

Wielkopole,Kielce

349 000 zł36 m² 9 775,91 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż Przytulne, dwupokojowe, mieszkanie w świetnej lokalizacji Kielc - osiedle ksm! Z przyjemnością chciałam zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Centrum,Kielce

400 000 zł47 m² 8 510,64 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w urokliwej okolicy przy Dolinie Silnicy. Mieszkanie po remoncie wystarczy odmalować ściany. Ze względu na lokalizację doskonała lokata kapitału. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paska

Kochanowskiego,Kielce

519 000 zł51 m² 10 176,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości super locum oferuje Mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią na 3 piętrze, po generalnym remoncie Na Sprzedaż oferujemy piękne mieszkanie 51 m2 po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Miodowa

Szydłówek,Kielce

347 000 zł37 m² 9 455,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w świetnej lokalizacji z doskonałą komunikacją z centrum miasta. Lokal znajduje się na 1 piętrze w dwupiętrowym bloku. Składa się z dużej kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kielce

Bukówka,Kielce

620 000 zł87 m² 7 106,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Tylko W naszym biurze Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie po remoncie, z garażem 2-stanowiskowym blisko telegrafu, idealne dla rodziny. . Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Szydłówek,Kielce

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pok ul. Marszałkowska Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe ( 33 m2 ) zlokalizowane na parterze w 4-piętr. bloku, na osiedlu Szydłówek, przy ul. Marszałkowska 34. (Blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Jagiellońskie,Kielce

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku, przy ulicy Słonecznej na Osiedlu Jagiellońskim, w Kielcach. Na powierzchnię 48 m2 składa się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Centrum,Kielce

355 400 zł36 m² 9 798,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferuję Państwu Kawalerkę o powierzchni użytkowej 36.27 m2 usytuowaną na 1 piętrze w kamienicy poddawanej rewitalizacji w 2023 r - 2024 r. Mieszkanie jest kompletnie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapolskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

415 000 zł40 m² 10 375 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 10 piętrowym bloku, przy ulicy Zapolskiej na Osiedlu Słoneczne Wzgórze, w Kielcach. Na powierzchnię 40 m2 składa się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeleniowska

Uroczysko,Kielce

645 000 zł53 m² 12 147 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania 53,10m2 przy ul Jeleniowskiej 200 Nowe budownictwo blok 2016 roku W skład nieruchomości wchodzą: - duży salon (19m2) wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Centrum,Kielce

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na ul. 1 maja w Centrum Kielc. Szczegóły mieszkania: 1) Powierzchnia: 36 m 2) Piętro: parter 3) Pokoje: 2 4) Media: prąd, woda, internet (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

1 000 zł46 m² 22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Dwustronne, 2- pokojowe mieszkanie na ksm Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m2 zlokalizowane przy ul. Zagórskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Szydłówek,Kielce

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 46 m , zlokalizowanego na parterze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Pod Dalnią,Kielce

415 000 zł50 m² 8 333 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mam przyjemność zaprezentować klimatyczne mieszkanie z loggią na osiedlu Dalnia. Nieruchomość zlokalizowana jest na czwartym piętrze 4 piętrowego bloku co zapewnia prywatność i widok na.