dowolna

Mieszkania wyremontowane Kielce - Oferty sprzedaży i wynajmu

219 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

219 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

309 000 zł49 m² 6 306,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Fundament prezentuje: 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 usytuowane na ostatnim piętrze w 4 piętrowym bloku na ulicy Barwinek. W skład lokalu wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

235 000 zł34 m² 6 811,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią Idealne dla pary, rodziny, inwestora Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

263 000 zł29 m² 8 991,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż pokój w stanie deweloperskim w nowej iwestycji niedaleko centrum miasta , na nowym kieleckim osiedlu od strony ul. Kolberga. Powierzchnia mieszkania to 29,25 m2 na partarze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tektoniczna

Ślichowice,Kielce

537 000 zł75 m² 7 160 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Komfortowe dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie na Ślichowicach -do zamieszkania! Idealna propozycja dla Rodziny Do sprzedania piękne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Uroczysko

Uroczysko,Kielce

399 000 zł59 m² 6 717,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 59,4 m2 położonej w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

279 900 zł32 m² 8 874,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dwa małe pokoje w stanie deweloperskim w nowej iwestycji niedaleko centrum miasta , na nowym kieleckim osiedlu od strony ul. Kolberga. Powierzchnia mieszkania to 31,54 m2 na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Piaski,Kielce

1 300 zł27 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu pokój z balkonem na ul. Witosa. Mieszkania w nowym apartamentowcu o powierzchni użytkowej 27,00 m2 , usytuowane na III piętrze od strony zachodniej w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

329 900 zł34 m² 9 606,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż nowej inwestycji ul. Warszawska! Na sprzedaż dwa pokoje o powierzchni 34 , 34 m2 z dużym balkonem 8 m2. Mieszkanie słoneczne, położone na III piętrze z ekspozycją od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Kielce,świętokrzyskie

329 000 zł36 m² 9 138,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja! W ofercie sprzedaży dwu-pokojowe, małe, wygodne mieszkanie na Szydłówku 36 m2. Mieszkanie usytuowane na I piętrze, z balkonem od strony wschodniej na ul. Zamenhofa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Wielkopole,Kielce

355 000 zł40 m² 8 875 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! atrakcyjne oferty! Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 40m2 osiedle ksm. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym bloku. Ustawne mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Legionów

Centrum,Kielce

390 000 zł51 m² 7 647 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! atrakcyjne oferty! Na sprzedaż ciche, przytulne i widne mieszkanie, położone w centrum miasta przy Al.Legionów 51 m2.Piętro 3 / 3 Mieszkanie składa się z: -2 pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kryształowa

Podkarczówka,Kielce

709 000 zł102 m² 6 930,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Ostatnie mieszkania! pięcio - pokojowy dwupoziomowy nowy apartament położony w kameralnym małym bloku w bezpośrednim sąsiedztwie terenów Parku Krajobrazowego oraz rezerwatu karczówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Bocianek,Kielce

1 350 zł49 m² 27,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w bloku przy ul. Wyspiańskiego na osiedlu Bocianek w Kielcach. Na powierzchnię 49 m 2 składa się: duży pokój z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Romualda

Wielkopole,Kielce

763 215 zł90 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja róg ul. Leszczyńskiej i romualda Rynek pierwotny - zakup bezpośrednio od dewelopera - brak 2% podatku pcc! Na sprzedaż: widokowe mieszkanie o powierzchni 89 , 79 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Karczówkowska

Kielce,świętokrzyskie

230 000 zł27 m² 8 582,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerkę o powierzchni 26,8 m2 w centrum Kielc przy ul. Chęcińskiej. Mieszkanie składa się z - przestronnego pokoju z aneksem kuchennym - łazienki - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kryształowa

Podkarczówka,Kielce

799 000 zł116 m² 6 911,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Piękne ostatnie mieszkanie gotowe do odbioru w 2022r! pięcio - pokojowy dwupoziomowy apartament z ogródkiem gratis! Położony w kameralnym małym bloku w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karczówkowska

Centrum,Kielce

285 000 zł31 m² 9 193,55 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

W ofercie sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie! Nieduże mieszkanie dwu - pokojowe o powierzchni 31,00 m2 usytuowane na II piętrze. Za oknami zielony skwer dzielący bloki od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

335 000 zł43 m² 7 790,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem po Generalnym Remoncie! Doskonała lokalizacja dla Rodziny, pary lub pod wynajem! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Wielkopole,Kielce

355 000 zł40 m² 8 875 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania dwu- pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane na parterze niedaleko ul. Sandomierskiej. Obecnie trwają prace remonowe. Mieszkanie będzie gotowe w II połowie lipca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Triasowa

Ślichowice,Kielce

449 000 zł54 m² 8 315 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! atrakcyjne oferty! 2 pokojowe mieszkanie 54m2 ul. Jagiełły osiedle Ślichowice. Mieszkanie 2-pokojowe, 51 m2, na pierwszym piętrze w 4 piętrowym bloku osiedle Ślichowice Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Uroczysko,Kielce

359 000 zł42 m² 8 548 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42 m2 na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie znajduje się na os. Uroczysko ul. Marszałkowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

299 000 zł37 m² 8 092,02 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę na sprzedaż lub zamianę Mieszkanie 3 Pokojowe z dwoma balkonami po generalnym remoncie. Idealna propozycja dla pary jak I pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Źródłowa

Kielce,świętokrzyskie

260 000 zł20 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w bloku przy ulicy Żródłowej w Kielcach.Składa się z widnego pokoju, jasnej kuchni w aneksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Uroczysko,Kielce

307 000 zł37 m² 8 297 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 37 m2 na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie znajduje się na os. Uroczysko ul. Marszałkowska Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

230 000 zł27 m² 8 582,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: kawalerka, blisko centrum! Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycję na wynajem! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 26,80 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

395 000 zł59 m² 6 694,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Sprzedaży Mieszkania 3 pokojowego bez piecyka z loggią! Doskonałe Dla Rodziny czy pod Inwestycję! Oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Wielkopole,Kielce

2 000 zł72 m² 28 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72 m2 zlokalizowane w apartamentowcu Onyx Park przy ul. Bohaterów Warszawy na os. Ksm Lokal o powierzchni 72 m2, na która składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

339 970 zł45 m² 7 555 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Tylko U nas! atrakcyjne oferty! Mamy do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 45m2, zlokalizowane na 3 piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie znajduje się przy ul. Jagiellońskiej osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Kawalerka blisko ścisłego centrum na wynajem Po remoncie - wyposażona - miejsce parkingowe Oferujemy mieszkanie o powierzchni 25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staffa

Bocianek,Kielce

440 000 zł59 m² 7 457,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania bezpośrednio od właściciela mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59 m2, zlokalizowane na Bocianku, przy ul. Staffa, zaraz obok parku im. A. Dygasińskiego. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Wielkopole,Kielce

399 000 zł58 m² 6 939 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 57,5m2, ul Mazurska os ksm W skład lokalu wchodzą -bardzo duży salon z aneksem kuchennym, -2 osobne sypialnie -łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Uroczysko,Kielce

329 000 zł48 m² 6 854,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w doskonałej lokalizacji na osiedlu uroczysko nad zalewem. Opiekun oferty: tel. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

364 900 zł45 m² 8 109 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 45m2 ul Seminaryjska centrum blok 4 piętrowy zabezpieczony domofonem parking tylko dla mieszkańców Bardzo dobra połącznie komunikacją miejska idealne na start lub jako lokata kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wietrznia

Wietrznia,Kielce

390 000 zł51 m² 7 599,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w nowej inwestycji Forest Villa przy ul. Wojska Polskiego. Na powierzchnię 51,32 m2 składa się: korytarz (8,51 m2), pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Planty

Centrum,Kielce

540 000 zł67 m² 8 059,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: dwupoziomowe mieszkanie po remoncie w nowym budownictwie Ścisłe centrum miasta - ul. Planty Możliwa zamiana na mieszkanie 3 pokojowe w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Bocianek,Kielce

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

335 000 zł50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Szukasz wymarzonego mieszkania w dobrej lokalizacji- ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie na osiedlu barwinek. Stan mieszkania po kapitalnym remoncie. Sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiśniowa

Szydłówek,Kielce

359 800 zł45 m² 7 996 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas! atrakcyjne oferty! Na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 na 3 piętrze w 4 - piętrowym bloku. Mieszkanie znajduje się przy ul. Wiśniówka osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

239 000 zł34 m² 6 928 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 34,5m2 ul Jagiellońska os Czarnów W skład lokalu wchodzą - 2 widne przechodnie pokoje - widna kuchnia -łazienka -przedpokój -przynależy piwnica Lokal na 4 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

364 900 zł45 m² 8 108,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie po Generalnym Remoncie Doskonała lokalizacja dla Rodziny, pary lub pod wynajem! Brak piecyka gazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bukowa

Szydłówek,Kielce

1 100 zł22 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka położona na 3 piętrze w bloku przy ul. Bukowej na osiedlu Szydłówek w Kielcach. Mieszkanie o powierzchni 21,5 m 2 składa się z: pokoju, oddzielnej widnej.