dowolna

Mieszkania pod klucz Kielce - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ćwiklińskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

549 000 zł53 m² 10 455,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Terra Home z przyjemnością prezentuje na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Ćwiklińskiej, na osiedlu Słoneczne Wzgórze w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

349 000 zł46 m² 7 554,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Jagiellońskiej os. Czarnów Na sprzedaż oferujemy komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 46,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

749 000 zł63 m² 11 830,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63.31 m2, zlokalizowane na terenie nowoczesnej inwestycji Osiedle przy Parku. Mieszkanie z dwoma tarasami, wykończone w standardzie premium,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wietrznia,Kielce

669 900 zł71 m² 9 481,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ostatnie mieszkanie w segmencie! W ofercie mieszkanie cztero - pokojowe o metrażu 70,65 m2 z tarasem w stanie deweloperskim w jednym z nowych segmentów na wietrzni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

4 600 zł71 m² 64,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Doostępne od ręki - idealne na podnajem pod booking! Zdjęcia przedstawiają faktyczny stany mieszkania! nigdy nie zamieszkane! Elegancja, komfort i prestiż apartament marzeń z sauną! Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

426 000 zł44 m² 9 573,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m zlokalizowane na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Elizy Orzeszkowej w sercu zielonej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Na Stoku,Kielce

399 000 zł31 m² 12 988,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Tylko U nas! oferta na wyłączność! Apartament z klimatyzacją, balkonem i garażem Warszawska 214b Rok 2020 premium apartment prezentuje na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Wielkopole,Kielce

329 000 zł37 m² 8 867,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Tylko W naszym biurze Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 2-pokojowe mieszkanie, wyposażone, umeblowane, w bdb lokalizacji na os. Ksm Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sieje

Sieje,Kielce

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli cenisz sobie ciszę, spokój i zieleń to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na Os. Sieje - Dąbrowa w Kielcach. Szczegóły mieszkania: 1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Bocianek,Kielce

385 000 zł48 m² 8 054,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 47,8m2. Usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego bloku z odnowioną elewacją oraz po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czarnów,Kielce

749 000 zł63 m² 11 830,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowość na rynku gotowe do zamieszkania od zaraz! Mieszkanie świeżo po wykończeniu nigdy niezamieszkane! pierwsze piętro I aż dwa balkony! lokal idealny nie tylko do zamieszkania, ale także na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piekoszowska

Ślichowice,Kielce

580 000 zł55 m² 10 545,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowa oferta wyłącznie W oakestate! Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje wyjątkowe mieszkanie w inwestycji Nove Ślichowice przestrzeń stworzona z myślą o rodzinach, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Centrum,Kielce

839 000 zł66 m² 12 809,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65.5 m2 w doskonałej lokalizacji inwestycja Nowy Stok. Mieszkanie wykończone pod klucz w standardzie premium. Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zagnańska

Piaski,Kielce

788 400 zł54 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu: na sprzedaż luksusowy apartament w Plaza Tower II położony na 5. piętrze w nowoczesnym, 16-piętrowym budynku Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

549 700 zł47 m² 11 695,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjne, nowe mieszkanie w inwestycji z 2025 r., położone na nowym osiedlu w sąsiedztwie Decathlonu z szybkim dojazdem do centrum i tras wylotowych z miasta. Lokal gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

388 704 zł40 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 40,49 m w nowoczesnej inwestycji Z 2025r okolice ul. Radomskiej, kielce W inwestycji dostępne są również inne mieszkania o powierzchni od 25 m do 62 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kielce

Dyminy,Kielce

699 999 zł57 m² 12 308,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zachęcam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania, o powierzchni 56,87m2. usytuowane na parterze w 4 piętrowym Apartamentowcu przy ul. Sikorskiego w Kielcach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Centrum,Kielce

750 000 zł54 m² 13 906,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*****tylko U nas***** Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 53,93 m , położone w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Wspólnej. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

399 739 zł63 m² 6 335 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealane mieszkanie inwestycyjne! roi 10-12%! uwaga - trwa remont nieruchomości! obecnie przepropwadzany jest remont klatek schodowych, następnie będzie wykonany remont elewacji oraz dachu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

414 000 zł43 m² 9 627,91 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany 2 pokojowego mieszkania w Centrum miasta Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczmarka

Chęcińskie,Kielce

390 000 zł42 m² 9 208,97 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie idealne dla rodziny lub jako pierwsze mieszkanie Lokalizacja: kielce, ul. Biskupa Czesława Kaczmarka, osiedle Chęcińskie Cena: 395 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Herby,Kielce

409 000 zł46 m² 8 877,79 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Wyobraź sobie poranek w miejscu, gdzie cisza i zieleń otaczają Cię od pierwszych chwil dnia. Promienie słońca wpadają przez okna, w kuchni unosi się aromat świeżo parzonej kawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Centrum,Kielce

344 900 zł43 m² 8 020,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia przy Kadzielni 3. piętro w wieżowcu Idealne jako pierwsze mieszkanie dla pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokalizacja pod znakiem natury Kilka kroków dzieli Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radomska

Centrum,Kielce

304 466 zł32 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w nowej inwestycji w okolicach ul. Radomskiej doskonała lokalizacja i ogromny potencjał inwestycyjny. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,39 m, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radomska

Świętokrzyskie,Kielce

297 553 zł30 m² 9 985 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga - cena na poziomie mieszkania używanego, na rynku wtórym, w stanie do remontu! Mieszkanie bardzo "widne", narożne, dwustronna ekspozycja, południowo - wschodnia! Mieszkanie dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kielce

Baranówek,Kielce

1 050 000 zł94 m² 11 170,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko u nas! Na sprzedaż nowoczesny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 94 m , położony na parterze kameralnego budynku 2-lokalowego, w prestiżowej dzielnicy Baranówek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Spółdzielcza

Wielkopole,Kielce

1 300 zł26 m² 50,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ksm 1 pokój, umeblowane, blisko centrum Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu przytulnego mieszkania położonego przy ul. Spółdzielczej 3 w dzielnicy ksm w Kielcach. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chęcińska

Chęcińskie,Kielce

2 700 zł57 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Chęcińskiej na osiedlu Parkowym. Mieszkanie utrzymane w nowoczesnej aranżacji, o wysokim standardzie wykończenia. Budynek z 2011r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mielczarskiego

Jagiellońskie,Kielce

659 000 zł61 m² 10 838,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M prezentuje ofertę sprzedaży: 4-pokojowe mieszkanie po remoncie - parter, cicha, zielona okolica, blisko centrum, idealne dla rodziny! Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radomska

Świętokrzyskie,Kielce

297 553 zł30 m² 9 985 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Wielkopole,Kielce

439 000 zł46 m² 9 481,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży Ustawnego, przestronnego, 2 pokojowego mieszkania pod klucz - ksm Idealne dla rodziny jak i pod inwestycje z uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

549 700 zł47 m² 11 695,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radomska

Świętokrzyskie,Kielce

434 999 zł33 m² 13 302,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zostań pierwszym właścicielem tego uroczego gotowego do wprowadzenia mieszkania! Mieszkanie dwupokojowe z 2025r, z atrakcyjnym widokiem z okien i balkonu na Góry Świętokrzyskie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

483 120 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 60,39 m w nowoczesnej inwestycji okolice ul. Radomskiej, kielce. Z okien rozciąga się piękny widok na Pasmo Masłowskie Gór Świętokrzyskich! W inwestycji dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

432 151 zł44 m² 9 880 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne mieszkanie w nowej inwestycji w okolicach ulicy Radomskiej, oferujące piękny widok na Góry Świętokrzyskie z balkonu. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

599 000 zł67 m² 8 915,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Kielc Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wyspiańskiego

Bocianek,Kielce

279 000 zł28 m² 10 145,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,5 m , położona na trzecim piętrze w bloku przy ul. Wyspiańskiego w Kielcach. Dogodna lokalizacja, blisko galeria, politechnika, ujk. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Romualda

Wielkopole,Kielce

626 000 zł48 m² 13 151,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Terra Home przedstawia na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na osiedlu ksm ul Romualda znajdujące się na 7 piętrze w bloku ośmiopiętrowym Nowoczesne mieszkanie 47,6 m 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Wielkopole,Kielce

1 250 zł26 m² 48,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować państwu ofertę wynajmu mieszkania na ul. Spółdzielczej 3, ksm W skład nieruchomości wchodzi : - duży widny pokój -widna kuchnia - łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wojska Polskiego

Świętokrzyskie,Kielce

919 000 zł71 m² 12 972,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 4 pokoje Wietrznia Wojska Polskiego. Biuro Nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Wietrznia Wojska Polskiego. Nieruchomość o metrażu 70,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Do sprzedania kawalerka, w centrum Kielc o powierzchni 38m2. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego - widnej, przestronnej.