dowolna

Mieszkania przy lesie Kielce - Anonse sprzedaży i wynajmu

116 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

116 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

473 600 zł74 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

*************** tylko W naszym biurze***************** hit! wystarczy 300 000 pln by móc kupić mieszkanie 74m2 z ogrodem 60m2! Nie masz całej kwoty na duże mieszkanie, ale możesz płacić raty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

**tylko W naszym biurze** Prezentujemy na sprzedaż mieszkania o powierzchni 100m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w jednopiętrowych budynkach. "osiedle las" Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Artylerzystów

Baranówek,Kielce

735 000 zł64 m² 11 484,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe gotowe dozamieszkania, 3 pokojowe mieszkanie z dużym narożnym tarasem oraz ogródkiem (łącznie ponad 50 m2), salon z aneksem, 2 sypialnie, garderoba i łazienka. Mieszkanie jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jurajska

Ślichowice,Kielce

370 000 zł50 m² 7 444,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią, łazienką, osobnym wc, balkonem i komórką lokatorską w spokojnej części Ślichowic - ul. Jurajska 6. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ćwiklińskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

1 800 zł65 m² 27,69 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Do wynajęcia 65m2 mieszkanie położone na osiedlu Słoneczne Wzgórze przy Wszechnicy Świętokrzyskiej. Idealne dla rodziny z dziećmi lub grupy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Jagiellońskie,Kielce

239 000 zł35 m² 6 828,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność - tylko U nas! sprzedam dużą kawalerkę 3 pokoje na 35m2. Mieszkanie na parterze z balkonem na osiedlu Jagiellońskim. Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Podklasztorna

Podkarczówka,Kielce

750 000 zł89 m² 8 420,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie otoczone pięknymi widokami na las i góry świętokrzyskie za każdym oknem pomieszczenia. Mieszkanie w nowopowstałym, dwupiętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ostra Górka,Kielce

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu bellavista przy ul. gen Andersa. Lokum o przestrzeni 58m2 mieści się w nowo oddanym bloku na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Bocianek,Kielce

1 600 zł41 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2 położone na Osiedlu Bocianek przy Galerii Echo. Idealna dla singla lub pary. Stan bardzo dobry! tylko 2km (5min) do politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Słoneczne Wzgórze,Kielce

409 000 zł50 m² 8 180 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Posiadamy w sprzedaży mieszkanie 50m2 w centrum Kielc przy ul. Krakowskiej, mieszkanie znajduje się na parterze i jest ono po generalnym remoncie. Pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Jagiellońskie,Kielce

265 000 zł47 m² 5 638,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Posiadamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej w Kielcach. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wikaryjska

Kielce,świętokrzyskie

765 000 zł81 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w zabudowie szeregowej, 81m2, 4 pokojowe, parter z ogródkiem, duże okna, jasne, zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność i przestronność, cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świętojańska

Pod Telegrafem,Kielce

509 000 zł50 m² 10 180 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Mieszkanie w wysokim standardzie - nowe budownictwo W pełni wyposażone! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ślichowice

Ślichowice,Kielce

373 275 zł47 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje nowe, 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim Piękny 33 metrowy taras! Idealne dla rodziny lub inwestora Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowe 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Ślichowice

Ślichowice,Kielce

435 053 zł55 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na Sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami w stanie deweloperskim. Prezentujemy mieszkanie 4 pokojowe z 2 balkonami o powierzchni 55,07 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ślichowice

Ślichowice,Kielce

429 700 zł55 m² 7 799,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z 25 metrowym tarasem oraz nieprawdopodobnym widokiem na las! Idealne dla rodziny lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaski nad Rzeką

Kielce,świętokrzyskie

1 090 000 zł118 m² 9 745,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Charakterystyka >dom W zabudowie szeregowej piaski nad rzeką 118 metrów kwadratowych >powierzchnia użytkowa 90,99 m2 >pomieszczenie gospodarcze (m.in. pralnia) 17,54 m2 2 >2 miejsca postojowe pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

278 900 zł35 m² 8 077,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży wyposażone w nowoczesnym stylu ,2-pokojowe mieszkanie ,mieszczące się w apartamentowcu z 2021roku, w modnej dzielnicy Uroczysko przy ulicy Klonowej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Karczówka

Karczówka,Kielce

329 000 zł44 m² 7 426,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie po generalnym remoncie W lipcu! mieszkanie Z widokiem na rezerwat karczówka! 2 pokoje! nowoczesne mieszkanie W cichej okolicy! świetna lokalizacja! kontakt Biuro Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karczówkowska

Kielce,świętokrzyskie

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu mieszkania na ul. Karczówkowskiej w Kielcach Kontakt: mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 39m2, stan bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Baranówek,Kielce

825 000 zł92 m² 8 957,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny apartament 2021! duży ogród 146.05 m2! NAJBARDZIEJ ZIELONA LOKALIZACJA W KIELCACH! 15 MIN DROGI DO CENTRUM KIELC! Biuro Nieruchomości OAKESTATE ma przyjemność przedstawić Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniadeckich

Centrum,Kielce

449 000 zł46 m² 9 760,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 46 m2 położonego w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Śniadeckich kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł58 m² 6 866,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne I nowoczesne mieszkanie O pow. 58,11 M2 z balkonem Link do filmu: kontakt - Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w kameralnym 4 piętrowym bloku na ul. 1 maja 127.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Na Stoku,Kielce

525 000 zł56 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 56 m2, usytuowane na pierwszym piętrze, sześciopiętrowego bloku z cichobieżną windą, położonego przy ul. Piłsudskiego, na os. Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

641 000 zł69 m² 9 291,20 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowy apartament o powierzchni 68.93 m2 położony na 9 piętrze w 16 piętrowym Apartamentowcu PLAZA TOWER w Kielcach przy ulicy Zagnańskiej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

328 000 zł38 m² 8 716,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament przy ulicy Klonowej w Kielcach. Mieszkanie składa się z : - salon z aneksem kuchennym -25,09 m2 - pokój-8,82 m2 - łazienka-3,42 m2 - balkon 6,87 m2 Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

380 000 zł63 m² 6 031,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 63m2 - 3 pokoje - dwustronna ekspozycja - oś. Barwinek prywatny parking dla mieszkańców bloku zamykany na szlaban brak piecyka gazowego - ciepła woda Z sieci miejskiej kontakt Rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świętojańska

Pod Telegrafem,Kielce

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Mieszkanie na wynajem w wysokim standardzie W cenie garaż i komórka lokatorska Do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

353 000 zł41 m² 8 618,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament przy ulicy Klonowej w Kielcach. W skład mieszkania wchodzą : - salon z aneksem kuchennym -20,46m2 - sypialnia 12,57m2 - łazienka-6,82m2 - komunikacja-1,11m2 - taras 6,38m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piłsudskiego

Świętokrzyskie,Kielce

395 000 zł51 m² 7 745,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Piękne mieszkanie 3 pokojowe z widną kuchnią i balkonem. Mieszkanie po generalnym remoncie - wymienione wszystkie instalacje sanitarne, hydraulika oraz prądowe, nowe liczniki wody, prądu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Uroczysko

Uroczysko,Kielce

347 000 zł42 m² 8 267,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko u Nas Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z loggią w stanie deweloperskim. Doskonała Oferta pod Inwestycję lub dla siebie. Ustawne dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Baranówek

Baranówek,Kielce

793 006 zł92 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

4-pokojowe mieszkanie o pow. 92,21 m zlokalizowane na I piętrze, składające się z salonu z aneksem kuchennym (35,76m ), 3 pokoi (9,85 m , 9,85 m , 11,54 m 2 ), 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Baranówek

Baranówek,Kielce

775 992 zł92 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

4-pokojowe mieszkanie o pow. 92,38 m zlokalizowane na II piętrze, składające się z salonu z aneksem kuchennym (35,7 6m ), 3 pokoi (9,85 m , 9,85 m , 11,54 m 2 ), 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Baranówek

Baranówek,Kielce

751 382 zł87 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie o pow. 87,37 m zlokalizowane na parterze, składające się z salonu z aneksem kuchennym (35,69m ), 2 pokoi (14,30 m , 13,47 m ), 2 łazienek (5,76 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Baranówek

Baranówek,Kielce

575 168 zł67 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie o pow. 66,88 m zlokalizowane na parterze, składające się z salonu z aneksem kuchennym (27,76m ), 2 pokoi (12,46 m , 9,53 m 2 ), łazienki (5,47 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Baranówek

Baranówek,Kielce

793 608 zł92 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

4-pokojowe mieszkanie o pow. 92,28 m zlokalizowane na II piętrze, składające się z salonu z aneksem kuchennym (35,76m ), 3 pokoi (9,85 m , 9,85 m , 11,54 m 2 ), 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Baranówek

Baranówek,Kielce

768 410 zł89 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

4-pokojowe mieszkanie o pow. 89,35 m zlokalizowane na parterze, składające się z salonu z aneksem kuchennym (30,68m ), 3 pokoi (14,71 m , 9,17 m , 11,51 m 2 ), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Baranówek

Baranówek,Kielce

793 608 zł92 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

4-pokojowe mieszkanie o pow. 92,28 m zlokalizowane na III piętrze, składające się z salonu z aneksem kuchennym (35,69m ), 3 pokoi (9,85 m , 9,85 m , 11,54 m 2 ), 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Świętokrzyskie,Kielce

339 000 zł58 m² 5 832,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3- po kojowe mieszkanie o pow. 58,12 m2, zlokalizowane na IV piętrze w 4-piętrowym budynku na osiedlu Świętokrzyskim, przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Baranówek

Baranówek,Kielce

575 254 zł67 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie o pow. 66,89 m zlokalizowane na parterze, składające się z salonu z aneksem kuchennym (27,77m ), 2 pokoi (12,46 m , 9,53 m 2 ), łazienki (5,47 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Baranówek

Baranówek,Kielce

752 930 zł88 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie o pow. 87,55 m zlokalizowane na parterze, składające się z salonu z aneksem kuchennym (35,69m ), 2 pokoi (14,30 m , 13,47 m ), 2 łazienek (5,76 m ,.